jak frajer to zachowal sie valdes...powineiin bez problemu te pilke zlapac a on zamiast tego wyvbil ja w najgorsze mozliwe miejsce...PRZED SIEBIE...i szcerze watpie aby "faul" gracza espanyolu ktorzy niektorzy z was widzieli przeszkodzil mu w czym kolwiek
jak frajer to zachowal sie valdes...powineiin bez problemu te pilke zlapac a on zamiast tego wyvbil ja w najgorsze mozliwe miejsce...PRZED SIEBIE...i szcerze watpie aby "faul" gracza espanyolu ktorzy niektorzy z was widzieli przeszkodzil mu w czym kolwiek
Komentarze
0
Ban!
/by mod
0
St. Anger
PINTO!!
0
jak frajer to zachowal sie valdes...powineiin bez problemu te pilke zlapac a on zamiast tego wyvbil ja w najgorsze mozliwe miejsce...PRZED SIEBIE...i szcerze watpie aby "faul" gracza espanyolu ktorzy niektorzy z was widzieli przeszkodzil mu w czym kolwiek
0
wcale nie zart, a wniosek protsto z mojego brodowo granatowego serca
nie wiem, moze jestem uprzedzony co do victora a moze poprostu mam racje
0
PInto powinien grac w pierwszej jedenastce, a nie byc tylko zmiennikiem Valdesa.
0
PInto powinien grac w pierwszej jedenastce, a nie byc tylko zmiennikiem Valdesa.
0
wcale nie zart, a wniosek protsto z mojego brodowo granatowego serca
nie wiem, moze jestem uprzedzony co do victora a moze poprostu mam racje
0
a to nie jest przypadkiem Kaziu Moskal?;d
0
jak frajer to zachowal sie valdes...powineiin bez problemu te pilke zlapac a on zamiast tego wyvbil ja w najgorsze mozliwe miejsce...PRZED SIEBIE...i szcerze watpie aby "faul" gracza espanyolu ktorzy niektorzy z was widzieli przeszkodzil mu w czym kolwiek
0
St. Anger
PINTO!!