0

Ban!

/by mod

0

St. Anger

PINTO!!

0

jak frajer to zachowal sie valdes...powineiin bez problemu te pilke zlapac a on zamiast tego wyvbil ja w najgorsze mozliwe miejsce...PRZED SIEBIE...i szcerze watpie aby "faul" gracza espanyolu ktorzy niektorzy z was widzieli przeszkodzil mu w czym kolwiek

0

wcale nie zart, a wniosek protsto z mojego brodowo granatowego serca

nie wiem, moze jestem uprzedzony co do victora a moze poprostu mam racje

0

PInto powinien grac w pierwszej jedenastce, a nie byc tylko zmiennikiem Valdesa.

0

a to nie jest przypadkiem Kaziu Moskal?;d

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?