20 marca 2015, 18:09
2
Tak gadacie o tym kogo widzicie w finale i kto lepszy byłyby w półfinał, na razie mamy przed sobą bardzo trudny dwumecz z PSG i na tym się skupmy!
18 grudnia 2012, 18:52
0
Ale spójrzcie na Busquetsa który jest świetny technicznie, a ma prawie 190 cm wzrostu.
26 listopada 2012, 22:20
Martín Montoya jak wstępował w szeregi Benjamín miał 8 lat więc nic dziwnego że spędził 10 lat w szkółce.
20 października 2012, 23:35
W stylu messiego
20 października 2012, 22:41
nie mamy całej defensywy!!!
29 lipca 2011, 13:56
Po co Barcelonie Cesk lepiej niech jeszcze kupią Rossiego, który im się bardziej przyda na zmiennika bo Bojan odszedł.
29 lipca 2011, 13:57
20 października 2012, 21:46
Ja bym chciał zobaczyć Deulofeu w pierwszym składzie
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
2
Tak gadacie o tym kogo widzicie w finale i kto lepszy byłyby w półfinał, na razie mamy przed sobą bardzo trudny dwumecz z PSG i na tym się skupmy!
0
Ale spójrzcie na Busquetsa który jest świetny technicznie, a ma prawie 190 cm wzrostu.
0
Martín Montoya jak wstępował w szeregi Benjamín miał 8 lat więc nic dziwnego że spędził 10 lat w szkółce.
0
W stylu messiego
0
nie mamy całej defensywy!!!
2
Tak gadacie o tym kogo widzicie w finale i kto lepszy byłyby w półfinał, na razie mamy przed sobą bardzo trudny dwumecz z PSG i na tym się skupmy!
0
Po co Barcelonie Cesk lepiej niech jeszcze kupią Rossiego, który im się bardziej przyda na zmiennika bo Bojan odszedł.
0
Po co Barcelonie Cesk lepiej niech jeszcze kupią Rossiego, który im się bardziej przyda na zmiennika bo Bojan odszedł.
0
Ja bym chciał zobaczyć Deulofeu w pierwszym składzie
0
W stylu messiego