O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 5448
  • Liczba komentarzy 11
  • Polecenia 2

Komentarze

2

Tak gadacie o tym kogo widzicie w finale i kto lepszy byłyby w półfinał, na razie mamy przed sobą bardzo trudny dwumecz z PSG i na tym się skupmy!

0

Ale spójrzcie na Busquetsa który jest świetny technicznie, a ma prawie 190 cm wzrostu.

0

Martín Montoya jak wstępował w szeregi Benjamín miał 8 lat więc nic dziwnego że spędził 10 lat w szkółce.

0

W stylu messiego

0

nie mamy całej defensywy!!!

Zobacz wszystkie

2

Tak gadacie o tym kogo widzicie w finale i kto lepszy byłyby w półfinał, na razie mamy przed sobą bardzo trudny dwumecz z PSG i na tym się skupmy!

0

Po co Barcelonie Cesk lepiej niech jeszcze kupią Rossiego, który im się bardziej przyda na zmiennika bo Bojan odszedł.

0

Po co Barcelonie Cesk lepiej niech jeszcze kupią Rossiego, który im się bardziej przyda na zmiennika bo Bojan odszedł.

0

Ja bym chciał zobaczyć Deulofeu w pierwszym składzie

0

W stylu messiego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?