2

Tak gadacie o tym kogo widzicie w finale i kto lepszy byłyby w półfinał, na razie mamy przed sobą bardzo trudny dwumecz z PSG i na tym się skupmy!

0

Ale spójrzcie na Busquetsa który jest świetny technicznie, a ma prawie 190 cm wzrostu.

0

Martín Montoya jak wstępował w szeregi Benjamín miał 8 lat więc nic dziwnego że spędził 10 lat w szkółce.

0

W stylu messiego

0

nie mamy całej defensywy!!!

0

lepiej na Canal+ Gol HD

0

Song w ogóle nie pojmuje gry obronnej!!!

0

Dziś widać jak obrona bez Puyola i Pique jest słaba :/

0

Ja bym chciał zobaczyć Deulofeu w pierwszym składzie

0

Po co Barcelonie Cesk lepiej niech jeszcze kupią Rossiego, który im się bardziej przyda na zmiennika bo Bojan odszedł.

0

Po co Barcelonie Cesk lepiej niech jeszcze kupią Rossiego, który im się bardziej przyda na zmiennika bo Bojan odszedł.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?