j123
Dołączył/a: lipiec 2011
Gdańsk
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Tak gadacie o tym kogo widzicie w finale i kto lepszy byłyby w półfinał, na razie mamy przed sobą bardzo trudny dwumecz z PSG i na tym się skupmy!
0
Ale spójrzcie na Busquetsa który jest świetny technicznie, a ma prawie 190 cm wzrostu.
0
Martín Montoya jak wstępował w szeregi Benjamín miał 8 lat więc nic dziwnego że spędził 10 lat w szkółce.
0
W stylu messiego
0
nie mamy całej defensywy!!!
0
lepiej na Canal+ Gol HD
0
Song w ogóle nie pojmuje gry obronnej!!!
0
Dziś widać jak obrona bez Puyola i Pique jest słaba :/
0
Ja bym chciał zobaczyć Deulofeu w pierwszym składzie
0
Po co Barcelonie Cesk lepiej niech jeszcze kupią Rossiego, który im się bardziej przyda na zmiennika bo Bojan odszedł.
0
Po co Barcelonie Cesk lepiej niech jeszcze kupią Rossiego, który im się bardziej przyda na zmiennika bo Bojan odszedł.