10

On dopiero się rozkręca.

0

Jak będZie 1-0 to słabo. Real nam odskoczy. :/

12

Denis nie będzie miał życia z Nzonzim.

22

No to będzie jazda...

14

Ter Stegen - Digne, Umtiti, Mascherano, Roberto - Gomes, Rakitic, Arda - MSN

0

Finał wcale nie był taki wybitny, pierwszy mecz z Bayernem w tamtym sezonie był już lepszy.

33

Chyba Cię trochę poniosło. Gdybyś miał jakiekolwiek pojęcie o piłce nożnej to dostrzegłbyś, że słaba forma Barcy spowodowana jest beznadziejną dyspozycją Busquetsa.

0

Griezman wyżej niż Suarez? Żartujesz sobie?

0

Może dlatego, że pazerny tatuś mu kazał? Brazylijczycy dorastają po 60, a niektórzy nigdy.

0

Kariera Vidala w Barcelonie zależy od tych dwóch spotkań.

23

A co, nie był to moment jego życia?

0

Nie dostrzegles tego, ze w linii obrony nawet ceny pilkarzy sa nizsze niz w ataku?

1

Nie bądź chamski. Według mnie Puyol jest numerem jeden na tej pozycji, a wyżej wymienionych piłkarZy znam. Nie martw się.

4

Przegłosowali go. :D

3

Nie tyle co w jedenastce wszechczasów Barcy, ale historii piłki nożnej.

0

Taką na dwie osoby. Xd

2

Może koszulkę FCB.

0

Ciężka sprawa, zastanów się co on lubi. Ty go znasz lepiej niż my. :p

0

Faktycznie może kasę lepiej dac.

0

No racja, ale nie było podanego budżetu. :c

0

Zegarek? Bezpieczna opcja.

1

Cillessen - Alba, Marlon, Pique, Vidal - Iniesta, Mascherano, Andre Gomes - Neymar, Suarez, Rafinha
Ter Stegen - Digne, Umtiti, Mathieu, Roberto - Denis Suarez, Busquets, Rakitic - Arda Turan, Paco Alcacer, Messi

Jak myślicie, który skład by wygrał?

0

Spodziewam się Gomesa od początku spotkania za Ivana.

0

Jak już to PO...

0

Mało Ci prostopadłych podań MSN i Iniesty. Z takim podejściem będziesz wiecznie niezadowolony...

4

Gdyby nie praca Rakitica to Sergio by tak nie błyszczał. Ivan daje Busquetsowi pełną swobodę podczas rozgrywania piłki. Do tego czasem zagrywa świetne prostopadłe podanie, znakomicie przenosi ciężar gry swoimi przerzutami i jest najbardziej bramkostrzelnym z pomocników Barcy.

0

Arda na środku. D:

0

Gramy z beniaminkiem na ławce to on z Atleti sobie posiedzi.

0

Ivan do zmiany? Liczę na Roberto na PO i przesunięcie Masche na środek.

6

Po interwencji Samuela przypomniał mi się Puyol.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?