0

Cały czas gramy 1 -4 (+1) -3 (+1) - 2 (+1) bo Messi biega wszędzie.

0

Ter Stegen - Alba, Umtiti, Mascherano, Sergi - Arda, Gomes, Rafinha - MSN

14

Dajcie spokój sobie z komentarzami na temat nagłówka, jego funkcją jest zaciekawienie do przeczytania reszty wpisu. Mnie osobiście zaciekawił.

7

Mam nadzieję, że dzisiejszym meczem Marc zamknie usta szczekaczom i klakierom Bravo z fcbarca.com. :)

0

Brakowało i Pique i Samuela. Drżę o naszą defensywę przy (odpukać) jakiejś kontuzji któregoś z nich.

0

Man City i kibice? Nieźle.

1

Proszę Ciebie, wybiegnij sobie z tego forum. :)

0

Przemyślane rotacje są potrzebne, nigdy nie należy przesadzać. Mathieu, Alcacer i Digne powinni byli wejść w drugiej połowie, a nie zaczynać mecz od początku, tym bardziej, że Mathieu wracał po kontuzji, a Paco ledwo co zaczął trenować z drużyną,..

0

Nawet obecność samego (L.) Suareza w pierwszej jedenastce mogłaby odmienić losy tego meczu, ale Lucho chciał na siłę wcisnąć nieopierzonego Alcacera. Szkoda.

0

Cilessen nic nie miał do gadania. Nawet najlepszy bramkarz na świecie w wybitnej dyspozycji nie byłby w stanie nic zrobić przy takiej grze "defensywy". Komentatorzy mówili o tym, że gdy gra Digne nie widać braku Alby, wszyscy mogli dostrzec jego brak równie dobrze jak Pique, Umtitiego oraz Roberto.
Lucho przesadził z rotacjami. Fakt mamy szeroką kadrę, ale trzon drużyny musi być zawsze utrzymany.

0

Pobiegli.... Sergio i Denis.

2

Czemu niby w 12? Zwyczajnie z lotnym bramkarzem...

2

Zgadzam sie w 100%!

2

PREZENTACJA SKŁADU:


Odpalajcie. :)

0

Mój komentarz był formą żartu. :) Nie bierz wszystkiego tak poważnie.

0

DOŁĄCZAM SIĘ DO PYTANIA! Szybciutko. :P

0

Co to znaczy nie można.... to jest bardziej zwyczajowe niż ustawowe...

11

Historia życia.

0

Tak osłabioną Sevillę traktuję jako rywala sparingowego. Rozjebać i zapomnieć.

0

Gomes jest raczej dopasowywany jako zmiennik Iniesty. Ma dobry drybling i prostopadłe podanie.

1

Drugiego Alvesa nie znajdziesz. Lucho wie co robi.

0

No tak fajnie mieć 3 PO w drużynie.

13

Zacznijmy od tego ze Gomes nie jest defensywnym pomocnikiem... do tego Digne rozruszał lewą flankę i kilkukrotnie ominął zawodników Liverpoolu dzięki dynamicznemu dryblingowi. Można też dodać kilka jego ofensywnych wejść w stylu Alby. Całkiem sporo jak na debiut.

0

Jakim prawem Marlon jest nad Umtitim?

0

Ter Stegen - Digne, Mascherano, Pique, Aleix - Roberto, Iniesta, Rakitic - Munir, Suarez, Messi
W drugiej połowie: Alba, Sergio i Denis.

28

Nie wiem jak można porównywać zawodnika grającego z zespołami pokroju Granady z zawodnikiem grającym głównie w najbardziej prestiżowych rozgrywkach na Świecie. Jasne, że ten drugi będzie miał utrudnione zadanie w obronie swojej drużyny przed utratą gola.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?