jOhnie
Dołączył/a: lipiec 2016
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Cały czas gramy 1 -4 (+1) -3 (+1) - 2 (+1) bo Messi biega wszędzie.
0
Ter Stegen - Alba, Umtiti, Mascherano, Sergi - Arda, Gomes, Rafinha - MSN
14
Dajcie spokój sobie z komentarzami na temat nagłówka, jego funkcją jest zaciekawienie do przeczytania reszty wpisu. Mnie osobiście zaciekawił.
7
Mam nadzieję, że dzisiejszym meczem Marc zamknie usta szczekaczom i klakierom Bravo z fcbarca.com. :)
0
Brakowało i Pique i Samuela. Drżę o naszą defensywę przy (odpukać) jakiejś kontuzji któregoś z nich.
0
Man City i kibice? Nieźle.
1
Proszę Ciebie, wybiegnij sobie z tego forum. :)
0
Przemyślane rotacje są potrzebne, nigdy nie należy przesadzać. Mathieu, Alcacer i Digne powinni byli wejść w drugiej połowie, a nie zaczynać mecz od początku, tym bardziej, że Mathieu wracał po kontuzji, a Paco ledwo co zaczął trenować z drużyną,..
0
Nawet obecność samego (L.) Suareza w pierwszej jedenastce mogłaby odmienić losy tego meczu, ale Lucho chciał na siłę wcisnąć nieopierzonego Alcacera. Szkoda.
0
Cilessen nic nie miał do gadania. Nawet najlepszy bramkarz na świecie w wybitnej dyspozycji nie byłby w stanie nic zrobić przy takiej grze "defensywy". Komentatorzy mówili o tym, że gdy gra Digne nie widać braku Alby, wszyscy mogli dostrzec jego brak równie dobrze jak Pique, Umtitiego oraz Roberto.
Lucho przesadził z rotacjami. Fakt mamy szeroką kadrę, ale trzon drużyny musi być zawsze utrzymany.
0
Pobiegli.... Sergio i Denis.
2
Czemu niby w 12? Zwyczajnie z lotnym bramkarzem...
2
Zgadzam sie w 100%!
2
PREZENTACJA SKŁADU:
Odpalajcie. :)
0
Mój komentarz był formą żartu. :) Nie bierz wszystkiego tak poważnie.
0
DOŁĄCZAM SIĘ DO PYTANIA! Szybciutko. :P
0
Co to znaczy nie można.... to jest bardziej zwyczajowe niż ustawowe...
11
Historia życia.
0
Tak osłabioną Sevillę traktuję jako rywala sparingowego. Rozjebać i zapomnieć.
0
Gomes jest raczej dopasowywany jako zmiennik Iniesty. Ma dobry drybling i prostopadłe podanie.
1
Drugiego Alvesa nie znajdziesz. Lucho wie co robi.
0
No tak fajnie mieć 3 PO w drużynie.
13
Zacznijmy od tego ze Gomes nie jest defensywnym pomocnikiem... do tego Digne rozruszał lewą flankę i kilkukrotnie ominął zawodników Liverpoolu dzięki dynamicznemu dryblingowi. Można też dodać kilka jego ofensywnych wejść w stylu Alby. Całkiem sporo jak na debiut.
0
Jakim prawem Marlon jest nad Umtitim?
0
Ter Stegen - Digne, Mascherano, Pique, Aleix - Roberto, Iniesta, Rakitic - Munir, Suarez, Messi
W drugiej połowie: Alba, Sergio i Denis.
28
Nie wiem jak można porównywać zawodnika grającego z zespołami pokroju Granady z zawodnikiem grającym głównie w najbardziej prestiżowych rozgrywkach na Świecie. Jasne, że ten drugi będzie miał utrudnione zadanie w obronie swojej drużyny przed utratą gola.