3

To ci dopiero "chamska" Barcelona....

2

KTO NIE PRÓBUJE TEN NIE PIJE SZAMPANA!!!!! JAK MA MU SIĘ UDAĆ TRICK JAK NIE BĘDZIE PRÓBOWAŁ? (sry za capsa)

1

LOL ten komentator, tylko Leszek ma olej w głowie.
Tricki to jedna z rzeczy za którą kochamy PIŁKĘ NOŻNĄ!!!!!!!

0

Fakt, ty na 100% słyszałeś co powiedział.

0

no zaraz będzie na Orłowskiego.

1

Dani - od nauczyciela do uczniaka. :( Proste błędy. Vidal już sie grzeje.

2

Zdecydowanie gol na konto Javiera.

1

LESZEK!!! Chyba najbardziej na niego czekałem. (Po Turanie)

0

Tak czasem bywa. :P

0

O ch*j ci chodzi? Chciałbym, aby obaj zagrali pełne 90 minut...............

0

Oby ich nie zmieniał. :P

2

Przybyciem raczej, bo w składzie jeszcze ich nie było. :)

2

Ter Stegen - Mathieu, Pique, Vermaelen, Dani Alves - Sergio, Arda, Rakitic - MSN
Po przerwie Aleix za Daniego i Bartra za Pique. I mamy to. :)

0

Oby nikogo.

5

Why not both?

0

No jak dwie krople wody! :D

0

Upośledzone wykrywanie sarkazmu...

3

To raczej on powinien żałować, tyle pucharów przeleciało mu przed nosem. :)

2

Czasem nie gramy meczu 6 stycznia? Brak zapisanego meczu w terminarzu sezonu. :x

2

Nie zaskoczyli z przewidywaniami... Swoją drogą jestem bardziej za składem ze "Sportu". :D

5

Neymar szczęściarz, z taką gwiazdą fotkę sobie zrobił.

0

Na jakiej podstawie twierdzicie, że Bartra zasługuje na lepsze traktowanie ze strony Lucho?
Tylko on widzi go na treningach praktycznie codziennie, zna stan jego formy, przygotowanie psychiczne i to co pozostaje także nam widzi go na boisku podczas gry w meczach.
Pamiętajcie, trochę nam brakuje wiedzy. Widzimy tylko i wyłącznie efekt końcowy, a nie pracę wykonywaną na zapleczu.

2

Jakby nie patrzeć każdy zawodnik popełnia błędy, nawet Messi.

0

Nie ma absolutnie żadnego porównania. Europa >>>> Ameryka Południowa

0

heeheh dobre

0

A Pele brakuje Ligi Mistrzów, możemy się wymieniać dalej argumentami...
Dzisiejsza piłka nożna to nieporównywalnie wyższy poziom od tamtej z czasów Pele.

1

Fajny przerywnik w komentarzu, Mou bardzo nas interesuje w tym meczu. :)

0

w TV raczej powinni używać bardziej porawnej formy, dwoma jest strasznie uproszczoną formą, która tylko przez nadmierne popełnianie błędu odmiany wyparła formę dwiema

0

"DWOMA nogami" Ratujcie...

0

Szpakowski to może na strzał nie wyglądało, ale ty na pewno nie wyglądasz na komentatora.......

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?