jOhnson46
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
To ci dopiero "chamska" Barcelona....
2
KTO NIE PRÓBUJE TEN NIE PIJE SZAMPANA!!!!! JAK MA MU SIĘ UDAĆ TRICK JAK NIE BĘDZIE PRÓBOWAŁ? (sry za capsa)
1
LOL ten komentator, tylko Leszek ma olej w głowie.
Tricki to jedna z rzeczy za którą kochamy PIŁKĘ NOŻNĄ!!!!!!!
0
Fakt, ty na 100% słyszałeś co powiedział.
0
no zaraz będzie na Orłowskiego.
1
Dani - od nauczyciela do uczniaka. :( Proste błędy. Vidal już sie grzeje.
2
Zdecydowanie gol na konto Javiera.
1
LESZEK!!! Chyba najbardziej na niego czekałem. (Po Turanie)
0
Tak czasem bywa. :P
0
O ch*j ci chodzi? Chciałbym, aby obaj zagrali pełne 90 minut...............
0
Oby ich nie zmieniał. :P
2
Przybyciem raczej, bo w składzie jeszcze ich nie było. :)
2
Ter Stegen - Mathieu, Pique, Vermaelen, Dani Alves - Sergio, Arda, Rakitic - MSN
Po przerwie Aleix za Daniego i Bartra za Pique. I mamy to. :)
0
Oby nikogo.
5
Why not both?
0
No jak dwie krople wody! :D
0
Upośledzone wykrywanie sarkazmu...
3
To raczej on powinien żałować, tyle pucharów przeleciało mu przed nosem. :)
2
Czasem nie gramy meczu 6 stycznia? Brak zapisanego meczu w terminarzu sezonu. :x
2
Nie zaskoczyli z przewidywaniami... Swoją drogą jestem bardziej za składem ze "Sportu". :D
5
Neymar szczęściarz, z taką gwiazdą fotkę sobie zrobił.
0
Na jakiej podstawie twierdzicie, że Bartra zasługuje na lepsze traktowanie ze strony Lucho?
Tylko on widzi go na treningach praktycznie codziennie, zna stan jego formy, przygotowanie psychiczne i to co pozostaje także nam widzi go na boisku podczas gry w meczach.
Pamiętajcie, trochę nam brakuje wiedzy. Widzimy tylko i wyłącznie efekt końcowy, a nie pracę wykonywaną na zapleczu.
2
Jakby nie patrzeć każdy zawodnik popełnia błędy, nawet Messi.
0
Nie ma absolutnie żadnego porównania. Europa >>>> Ameryka Południowa
0
heeheh dobre
0
A Pele brakuje Ligi Mistrzów, możemy się wymieniać dalej argumentami...
Dzisiejsza piłka nożna to nieporównywalnie wyższy poziom od tamtej z czasów Pele.
1
Fajny przerywnik w komentarzu, Mou bardzo nas interesuje w tym meczu. :)
0
w TV raczej powinni używać bardziej porawnej formy, dwoma jest strasznie uproszczoną formą, która tylko przez nadmierne popełnianie błędu odmiany wyparła formę dwiema
0
"DWOMA nogami" Ratujcie...
0
Szpakowski to może na strzał nie wyglądało, ale ty na pewno nie wyglądasz na komentatora.......