jOhnson46
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Szpakowski, nie pie*dol.
0
Uwierz mi Gallardo, nie chcesz....
1
Serio? Myślałem, że bramkarzem. Ogarnij czasem sarkazm. Pozdrawiam.
0
Może jest kryptokatolikiem?
0
Haha, wszyscy wiedzą, że jest obrońcą. :D
0
Cała drużyna się pogubiła, bo Sergio nie miał nikogo do pomocy w destrukcji. Zawodnicy poczuli się zbyt bezpiecznie z korzystnym wynikiem.
0
Typowe, powoływać się na wolność słowa. Brak argumentów czy jak?
0
Niezgodność czasowa twojego proponowanego tytułu z tytułem artykułu. "Messi wkrótce wydali kamień nerkowy" - czas przyszły, "Neymar poszedł do WC i wypróżnił jelita" - czas przeszły. Pozdrawiam.
0
Śmieszkowy żarcik. Nic specjalnego.
2
Mnie.
2
Nie wystarczy kupić dobrego zawodnika, trzeba umieć wykorzystać jego potencjał, a tej umiejętności MU zdecydowanie nie posiada.
0
MU jest raczej klubem na miarę portfela, ciężko mówić o nich z powiązaniem talentu..
0
Zagrał wiele minut w Atletico. Ta sama ligia, więc większość wie jak gra. Do tego jego wypowiedzi na temat Barcelony, w których wyraża swoje przywiązanie do klubu. To wszystko składa się na jego pozytywnie nacechowany odbiór przez kibiców Barcy.
0
Dystans swoją drogą, a idiotyzm swoją.
0
Śmieszne, serio.
2
Mylisz pojęcia. Czytaj więcej książek, serio.
0
Morał z tego taki, że tam gdzie Van Gaal tam jest straszny syf. :P
A felieton sam w sobie świetny.
1
czasu akurat ma mało, była okazja to sobie poleciał :P
0
dzięki, cenię sobie twoją opinię :)
0
Komentarz usunięty
0
zgadza się
0
Porównujesz zawodnika znajdującego się w trójce najlepszych zawodników na świecie z zawodnikiem, który w FORMIE jest najlepszy na swojej pozycji........
1
Dajcie sobie spokój.... Nie można porównywać zawodnika który rozgrywa 30 wyśmienitych spotkań w sezonie, z takim, który ma od święta przebłysk formy...
Może ja też gram porównywalnie do Neymara bo potrafię kopnąć piłkę?
Nie upokarzajcie się.
0
specjalista od rehabilitacji widzę :)
0
Nie chciałbyś pozwiedzać Japonii? Serio... :V
0
To nie czytaj. Nikt cię nie zmusza...
2
Ogólnie te rozgrywki są lepsze niż tabletki nasenne.
0
Komentarz usunięty
0
Kiedy nam ostatnio Alba wygrał mecz? Neymar robił to nie raz nie dwa. pozdro
0
ha. ha. ha. Serio, śmieszku.