3

Szpakowski, nie pie*dol.

0

Uwierz mi Gallardo, nie chcesz....

1

Serio? Myślałem, że bramkarzem. Ogarnij czasem sarkazm. Pozdrawiam.

0

Może jest kryptokatolikiem?

0

Haha, wszyscy wiedzą, że jest obrońcą. :D

0

Cała drużyna się pogubiła, bo Sergio nie miał nikogo do pomocy w destrukcji. Zawodnicy poczuli się zbyt bezpiecznie z korzystnym wynikiem.

0

Typowe, powoływać się na wolność słowa. Brak argumentów czy jak?

0

Niezgodność czasowa twojego proponowanego tytułu z tytułem artykułu. "Messi wkrótce wydali kamień nerkowy" - czas przyszły, "Neymar poszedł do WC i wypróżnił jelita" - czas przeszły. Pozdrawiam.

0

Śmieszkowy żarcik. Nic specjalnego.

2

Mnie.

2

Nie wystarczy kupić dobrego zawodnika, trzeba umieć wykorzystać jego potencjał, a tej umiejętności MU zdecydowanie nie posiada.

0

MU jest raczej klubem na miarę portfela, ciężko mówić o nich z powiązaniem talentu..

0

Zagrał wiele minut w Atletico. Ta sama ligia, więc większość wie jak gra. Do tego jego wypowiedzi na temat Barcelony, w których wyraża swoje przywiązanie do klubu. To wszystko składa się na jego pozytywnie nacechowany odbiór przez kibiców Barcy.

0

Dystans swoją drogą, a idiotyzm swoją.

0

Śmieszne, serio.

2

Mylisz pojęcia. Czytaj więcej książek, serio.

0

Morał z tego taki, że tam gdzie Van Gaal tam jest straszny syf. :P

A felieton sam w sobie świetny.

1

czasu akurat ma mało, była okazja to sobie poleciał :P

0

dzięki, cenię sobie twoją opinię :)

0

Komentarz usunięty

0

zgadza się

0

Porównujesz zawodnika znajdującego się w trójce najlepszych zawodników na świecie z zawodnikiem, który w FORMIE jest najlepszy na swojej pozycji........

1

Dajcie sobie spokój.... Nie można porównywać zawodnika który rozgrywa 30 wyśmienitych spotkań w sezonie, z takim, który ma od święta przebłysk formy...
Może ja też gram porównywalnie do Neymara bo potrafię kopnąć piłkę?
Nie upokarzajcie się.

0

specjalista od rehabilitacji widzę :)

0

Nie chciałbyś pozwiedzać Japonii? Serio... :V

0

To nie czytaj. Nikt cię nie zmusza...

2

Ogólnie te rozgrywki są lepsze niż tabletki nasenne.

0

Komentarz usunięty

0

Kiedy nam ostatnio Alba wygrał mecz? Neymar robił to nie raz nie dwa. pozdro

0

ha. ha. ha. Serio, śmieszku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?