A ja szanuje Alvesa, mize ma juz zmierzch formy ale to wielki piłkarz dzięki któremu min wygraliśmy z mu w finale ligi mistrzów, to on dawal z siebie 100 % biegając od pola do pola, moze nie jest to juz ten sam piłkarz ale tacy jak on Puyol Xavi czy Iniesta zasługują na szcunek przynajmniej kibiców barcelony
Komentarze
0
@matkep czemu jesli można wiedzieć?
0
Oczy bolały od patrzenia na niego, niech gra w psg i tam pokazuje piętki kiwki i fryzury
0
W tamtym roku miał latwo? W tym ma łatwo? Po prostu reala patent na europejskie rozgrywki a my jak widać nie
0
Mistrz;D dobry kurs?
0
Ehh vermalen:/ a dobry mecz rozgrywał
8
Brawo:D 77 minut strachu i 14 radości:D
O włos od zawalu:D
4
Trzeba zacząć zbierać na list pocieszający do pereza bo sie zalamie:D jak to real maszynka na $$$ wyprzedzona...
2
Naprawdę warte obejrzenia, fajny podkład ważne wydarzenia i daje promyk nadziei na jeszcze lepszy rok
1
A ja szanuje Alvesa, mize ma juz zmierzch formy ale to wielki piłkarz dzięki któremu min wygraliśmy z mu w finale ligi mistrzów, to on dawal z siebie 100 % biegając od pola do pola, moze nie jest to juz ten sam piłkarz ale tacy jak on Puyol Xavi czy Iniesta zasługują na szcunek przynajmniej kibiców barcelony
1
Cóż tak samo było z roni, każdy płakał jak odchodził ale barca nadal jest i bedzie