0

@matkep czemu jesli można wiedzieć?

0

Oczy bolały od patrzenia na niego, niech gra w psg i tam pokazuje piętki kiwki i fryzury

0

W tamtym roku miał latwo? W tym ma łatwo? Po prostu reala patent na europejskie rozgrywki a my jak widać nie

0

Mistrz;D dobry kurs?

0

Ehh vermalen:/ a dobry mecz rozgrywał

0

Od razu wszyscy tęsknią wszyscy go wielbia:P

1

Na pożegnanie; ) pedrito!!!!

4

Trzeba zacząć zbierać na list pocieszający do pereza bo sie zalamie:D jak to real maszynka na $$$ wyprzedzona...

0

Nie mow takich herezji:P 100 na barce/remis w fortunie mam

0

Dublet dubletem ale kupon mi wszedł:D

8

Brawo:D 77 minut strachu i 14 radości:D
O włos od zawalu:D

0

Pany ale co wy sie lamiecie? Pierwsza połowa była naprawdę dobra, w drugiej cofneli sie do defensywy i zle zmiany nie pomogly ale dalej mamy 2 pkt, nasze trio pokazalo dzisiaj pazur i nareszcie mozna bylo obejrzec dobra piłkę wiec ja sie nie łamie, takie wpisy to mozna pisac po meczu z malaga ale nie po meczu z Sevilla, a i Iniesta jest słaby ale popatrzcie ze kibic szanuje zawodników ktorzy walczyli za barce np puyol czy xavi a wy sie czepiacie soe Iniesty, troche wiary ma gorszy okres i albo sie zmieni albo pewnie skonczy karierę . A i dla mnie sezonowcy ktorzy pieja z zachwytu pk klasyku zeby dzisiaj pisac takie rzeczy to dla mnie nie kibice

0

Dokładnie:) visca el Barca

1

A ja szanuje Alvesa, mize ma juz zmierzch formy ale to wielki piłkarz dzięki któremu min wygraliśmy z mu w finale ligi mistrzów, to on dawal z siebie 100 % biegając od pola do pola, moze nie jest to juz ten sam piłkarz ale tacy jak on Puyol Xavi czy Iniesta zasługują na szcunek przynajmniej kibiców barcelony

0

Brawo dla Harta:) naprawdę dzisiaj bronił:) kolejny dobry mecz barcy z głową ale i polotem i pomysłem na grę:) najbardziej zastanawia mnie gdzie biec chciał ter steng:D?

0

Bo jak generał Franco mordowal hiszpanow nie ma nic jak wspierał real nie ma nic o układach finansowych i sytuacji Hiszpanii a Katalonii nic, jeśli sie juz wypowiada to niech ma na uwadze tez inne wydarzenia

0

Ale przeciez real tez ma ciezkie mecz, teraz najwazniejsze zeby sie nie załamywali tylko wyciagneli wnioski i dalej po prostu dawali nam radosc z ogladania barcydokladnie alves

1

Racja:) ale trzeba troche znac sie na piłce zeby to dostrzec

1

malaga zniszczyła nas taktycznie a barca... znowu ta bezradnosc...

0

Super mecz barcy :) naprawdę przyjemność oglądania ale skuteczność zwłaszcza neymara pozostawia do zyczenia

1

Cóż tak samo było z roni, każdy płakał jak odchodził ale barca nadal jest i bedzie

0

on sam nie porzuciłby barcy, to konflikt w zarządzie jest tu przyczyna

0

NARESZCIE:D moze bedzie ktos w klubie ktos odpowiedzialny i z głowa moze...

0

Co tu mówic wszytstkie przypadki to porażki...

0

Dopóki zarząd sie nie zmieni w tym klubie nic nie bedzie dobrze sie układać

0

No nie ciekawie to wygląda, a gdzie tradycja? Już nawet nie mówię o fladze kataloni ale bordowo niebieski był odkąd pamiętam:(

2

Naprawdę warte obejrzenia, fajny podkład ważne wydarzenia i daje promyk nadziei na jeszcze lepszy rok

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?