Pany ale co wy sie lamiecie? Pierwsza połowa była naprawdę dobra, w drugiej cofneli sie do defensywy i zle zmiany nie pomogly ale dalej mamy 2 pkt, nasze trio pokazalo dzisiaj pazur i nareszcie mozna bylo obejrzec dobra piłkę wiec ja sie nie łamie, takie wpisy to mozna pisac po meczu z malaga ale nie po meczu z Sevilla, a i Iniesta jest słaby ale popatrzcie ze kibic szanuje zawodników ktorzy walczyli za barce np puyol czy xavi a wy sie czepiacie soe Iniesty, troche wiary ma gorszy okres i albo sie zmieni albo pewnie skonczy karierę . A i dla mnie sezonowcy ktorzy pieja z zachwytu pk klasyku zeby dzisiaj pisac takie rzeczy to dla mnie nie kibice
A ja szanuje Alvesa, mize ma juz zmierzch formy ale to wielki piłkarz dzięki któremu min wygraliśmy z mu w finale ligi mistrzów, to on dawal z siebie 100 % biegając od pola do pola, moze nie jest to juz ten sam piłkarz ale tacy jak on Puyol Xavi czy Iniesta zasługują na szcunek przynajmniej kibiców barcelony
Brawo dla Harta:) naprawdę dzisiaj bronił:) kolejny dobry mecz barcy z głową ale i polotem i pomysłem na grę:) najbardziej zastanawia mnie gdzie biec chciał ter steng:D?
Bo jak generał Franco mordowal hiszpanow nie ma nic jak wspierał real nie ma nic o układach finansowych i sytuacji Hiszpanii a Katalonii nic, jeśli sie juz wypowiada to niech ma na uwadze tez inne wydarzenia
Ale przeciez real tez ma ciezkie mecz, teraz najwazniejsze zeby sie nie załamywali tylko wyciagneli wnioski i dalej po prostu dawali nam radosc z ogladania barcydokladnie alves
0
@matkep czemu jesli można wiedzieć?
0
Oczy bolały od patrzenia na niego, niech gra w psg i tam pokazuje piętki kiwki i fryzury
0
W tamtym roku miał latwo? W tym ma łatwo? Po prostu reala patent na europejskie rozgrywki a my jak widać nie
0
Mistrz;D dobry kurs?
0
Ehh vermalen:/ a dobry mecz rozgrywał
0
Od razu wszyscy tęsknią wszyscy go wielbia:P
1
Na pożegnanie; ) pedrito!!!!
4
Trzeba zacząć zbierać na list pocieszający do pereza bo sie zalamie:D jak to real maszynka na $$$ wyprzedzona...
0
Nie mow takich herezji:P 100 na barce/remis w fortunie mam
0
Dublet dubletem ale kupon mi wszedł:D
8
Brawo:D 77 minut strachu i 14 radości:D
O włos od zawalu:D
0
Pany ale co wy sie lamiecie? Pierwsza połowa była naprawdę dobra, w drugiej cofneli sie do defensywy i zle zmiany nie pomogly ale dalej mamy 2 pkt, nasze trio pokazalo dzisiaj pazur i nareszcie mozna bylo obejrzec dobra piłkę wiec ja sie nie łamie, takie wpisy to mozna pisac po meczu z malaga ale nie po meczu z Sevilla, a i Iniesta jest słaby ale popatrzcie ze kibic szanuje zawodników ktorzy walczyli za barce np puyol czy xavi a wy sie czepiacie soe Iniesty, troche wiary ma gorszy okres i albo sie zmieni albo pewnie skonczy karierę . A i dla mnie sezonowcy ktorzy pieja z zachwytu pk klasyku zeby dzisiaj pisac takie rzeczy to dla mnie nie kibice
0
Dokładnie:) visca el Barca
1
A ja szanuje Alvesa, mize ma juz zmierzch formy ale to wielki piłkarz dzięki któremu min wygraliśmy z mu w finale ligi mistrzów, to on dawal z siebie 100 % biegając od pola do pola, moze nie jest to juz ten sam piłkarz ale tacy jak on Puyol Xavi czy Iniesta zasługują na szcunek przynajmniej kibiców barcelony
0
Brawo dla Harta:) naprawdę dzisiaj bronił:) kolejny dobry mecz barcy z głową ale i polotem i pomysłem na grę:) najbardziej zastanawia mnie gdzie biec chciał ter steng:D?
0
Bo jak generał Franco mordowal hiszpanow nie ma nic jak wspierał real nie ma nic o układach finansowych i sytuacji Hiszpanii a Katalonii nic, jeśli sie juz wypowiada to niech ma na uwadze tez inne wydarzenia
0
Ale przeciez real tez ma ciezkie mecz, teraz najwazniejsze zeby sie nie załamywali tylko wyciagneli wnioski i dalej po prostu dawali nam radosc z ogladania barcydokladnie alves
1
Racja:) ale trzeba troche znac sie na piłce zeby to dostrzec
1
malaga zniszczyła nas taktycznie a barca... znowu ta bezradnosc...
0
Super mecz barcy :) naprawdę przyjemność oglądania ale skuteczność zwłaszcza neymara pozostawia do zyczenia
1
Cóż tak samo było z roni, każdy płakał jak odchodził ale barca nadal jest i bedzie
0
on sam nie porzuciłby barcy, to konflikt w zarządzie jest tu przyczyna
0
NARESZCIE:D moze bedzie ktos w klubie ktos odpowiedzialny i z głowa moze...
0
Co tu mówic wszytstkie przypadki to porażki...
0
Dopóki zarząd sie nie zmieni w tym klubie nic nie bedzie dobrze sie układać
0
No nie ciekawie to wygląda, a gdzie tradycja? Już nawet nie mówię o fladze kataloni ale bordowo niebieski był odkąd pamiętam:(
2
Naprawdę warte obejrzenia, fajny podkład ważne wydarzenia i daje promyk nadziei na jeszcze lepszy rok