0

Ciekawe co by było gdyby Guardiola wrócił do nas i jednak nie wygrywalibyśmy każdego meczu 5:0. A tak poważnie, chcielibyście żeby wrócił ? :D

0

Jovic czy Gomez i dlaczego?

4

Niech mi ktoś wytłumaczy jaką my gramy formacją bo Messi gra w środku, kto jest na prawym skrzydle? Coutinho też gra niżej a Suarez prawie jak lewy skrzydłowy...

0

Walić tą straconą bramkę, ale nasza ofensywa nie napawa optymizmem przede wszystkim w kontekście Ligi Mistrzów, nie wiem czy dałaby radę na takie City...

0

Póki co nieźle wygląda Suarez

2

Zastanawiałem się przez chwilę co robi Iniesta z powrotem w Barcy....a to jednak Arthur

3

Bezterminowo z taką pensją ? XD Już możemy się nie pojawiać na rynku transferowym :P

1

Nie wiem, czy się zgodzicie ze mną, ale oglądając wczorajszy mecz wystarczyło wyobrazić sobie, że Ajax ma bordowo-granatowe koszulki i obrazek pasował. Nam za to na El clasico można by zmienić barwy na czerwono-białe pasy

0

.

2

Chciałbym żebyśmy grali jak Ajax..

3

Dawać de Jongowi podwyżkę xdd

0

Ok, chociaż gdzieś widziałem trochę inne,ale dzięki

0

Ma ktoś zdjęcie Messiego jak się pochyla nad Courtois ?

2

A jakby dzisiaj Atleti tak punkty zgubiło... ;) Miłego dnia ! :D

0

plsssss link

0

Cały czas widzę Dembele z tą 11 xd

1


Jest dobry humor :D

0

No jedna z karnego

1

Pytanie czy z Suarezem wszystko w porzadku...

0

Fatalny mecz w naszym wykonaniu...
Mam nadzieję, że Valverde ogarnie ich do soboty, inaczej nie widzę tego ciekawie....
A tak na serio, myślicie, że taki był plan na ten mecz ? XD

0

Wszyscy pomocnicy Realu wracają bronić? Dlatego u nas nie gra Cou ? :/

7

Rachunek jest prosty: jeśli przegramy dzisiaj z Realem będzie to dużo bardziej zapamiętane niż przegrane El Clásico w sobotę i późniejsza wygrana ligi. Nie odpuszczać! VeB

13

I na szczęście Valverde zareagował zmianami ofensywnymi i to naprawdę był dobry mecz, szkoda tych straconych bramek, natomiast Alena moim zdaniem jest na ten moment w kolejce do głównego składu przed Coutinho i Vidalem. O Messim powiedziano już wszystko. Vamos :D
Edit: śmiesznie teraz porównać komentarze z połowy i aktualne :P

0

Reakcja: ofensywne zmiany ... ciekawie

0

Chodziło mi o tą aktualnie na boisku, ale też fajnie :D

1

Wymarzona formacja La Rambli ? xd

0

Strasznie znosi go do środka i nie ma w sumie wtedy skrzydła, zostaje tam Alba i nie wraca. Zaryzykowałbym wpuszczenie Dembele za Vidala i Cou do środka

0

Uspokójcie się i poczekajcie do końca meczu, zobaczymy jaka będzie reakcja po przerwie. Mi na myśl się teraz nasuwa mecz City z Schalke, gdzie Guardiola nawet nie myślał o obronie wyniku tylko wprowadził graczy ofensywnych. Chciałbym takiej odważnej reakcji, no ale zobaczymy jak to będzie wyglądało. Pozytywy: są emocje XD

1

Mam nadzieję, że Zimna Wojna dostanie za zdjęcia, bo w innych kategoriach raczej nie ma szans... i też uważam, że Bale zasłużył najbardziej na Oscara

0

Zapraszamy do Barcy xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?