jachuu9
Dołączył/a: kwiecień 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ciekawe co by było gdyby Guardiola wrócił do nas i jednak nie wygrywalibyśmy każdego meczu 5:0. A tak poważnie, chcielibyście żeby wrócił ? :D
0
Jovic czy Gomez i dlaczego?
4
Niech mi ktoś wytłumaczy jaką my gramy formacją bo Messi gra w środku, kto jest na prawym skrzydle? Coutinho też gra niżej a Suarez prawie jak lewy skrzydłowy...
0
Walić tą straconą bramkę, ale nasza ofensywa nie napawa optymizmem przede wszystkim w kontekście Ligi Mistrzów, nie wiem czy dałaby radę na takie City...
0
Póki co nieźle wygląda Suarez
2
Zastanawiałem się przez chwilę co robi Iniesta z powrotem w Barcy....a to jednak Arthur
3
Bezterminowo z taką pensją ? XD Już możemy się nie pojawiać na rynku transferowym :P
1
Nie wiem, czy się zgodzicie ze mną, ale oglądając wczorajszy mecz wystarczyło wyobrazić sobie, że Ajax ma bordowo-granatowe koszulki i obrazek pasował. Nam za to na El clasico można by zmienić barwy na czerwono-białe pasy
0
.
2
Chciałbym żebyśmy grali jak Ajax..
3
Dawać de Jongowi podwyżkę xdd
0
Ok, chociaż gdzieś widziałem trochę inne,ale dzięki
0
Ma ktoś zdjęcie Messiego jak się pochyla nad Courtois ?
2
A jakby dzisiaj Atleti tak punkty zgubiło... ;) Miłego dnia ! :D
0
plsssss link
0
Cały czas widzę Dembele z tą 11 xd
1
Jest dobry humor :D
0
No jedna z karnego
1
Pytanie czy z Suarezem wszystko w porzadku...
0
Fatalny mecz w naszym wykonaniu...
Mam nadzieję, że Valverde ogarnie ich do soboty, inaczej nie widzę tego ciekawie....
A tak na serio, myślicie, że taki był plan na ten mecz ? XD
0
Wszyscy pomocnicy Realu wracają bronić? Dlatego u nas nie gra Cou ? :/
7
Rachunek jest prosty: jeśli przegramy dzisiaj z Realem będzie to dużo bardziej zapamiętane niż przegrane El Clásico w sobotę i późniejsza wygrana ligi. Nie odpuszczać! VeB
13
I na szczęście Valverde zareagował zmianami ofensywnymi i to naprawdę był dobry mecz, szkoda tych straconych bramek, natomiast Alena moim zdaniem jest na ten moment w kolejce do głównego składu przed Coutinho i Vidalem. O Messim powiedziano już wszystko. Vamos :D
Edit: śmiesznie teraz porównać komentarze z połowy i aktualne :P
0
Reakcja: ofensywne zmiany ... ciekawie
0
Chodziło mi o tą aktualnie na boisku, ale też fajnie :D
1
Wymarzona formacja La Rambli ? xd
0
Strasznie znosi go do środka i nie ma w sumie wtedy skrzydła, zostaje tam Alba i nie wraca. Zaryzykowałbym wpuszczenie Dembele za Vidala i Cou do środka
0
Uspokójcie się i poczekajcie do końca meczu, zobaczymy jaka będzie reakcja po przerwie. Mi na myśl się teraz nasuwa mecz City z Schalke, gdzie Guardiola nawet nie myślał o obronie wyniku tylko wprowadził graczy ofensywnych. Chciałbym takiej odważnej reakcji, no ale zobaczymy jak to będzie wyglądało. Pozytywy: są emocje XD
1
Mam nadzieję, że Zimna Wojna dostanie za zdjęcia, bo w innych kategoriach raczej nie ma szans... i też uważam, że Bale zasłużył najbardziej na Oscara
0
Zapraszamy do Barcy xd