0

Były gdzieś może na stronie kalendarze na luty ?

21

Brakuje elementu zaskoczenia w ofensywie..... dawać Coutinho

0

Mógł Aleixowi zostawić.....

1

No to panowie mamy nowe tridente ! :D Już się razem wożą :P

14

Może system strzelania karnych jak w Bayernie Monachium ? Zmotywowałby Messiego :D

0

Ale tak serio to trzeba raczej na Atletico uważać ..

0

Liczenie przewagi nad Realem robi się trochę nudne...

0

aleee brameczka !

0

co tu się odwala ?!?!?!? XDDDDD

3

Uwielbiam tego gościa ! Wniesie do drużyny sporo swoją grą, ale też charakterem ... Jest bardzo pozytywny, skromny i moim zdaniem nie wpisuje się w stereotyp "brazylijskiego piłkarza" :D

2

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Miejmy nadzieję, że teraz Valverde odpowiednio zareaguje :)

0

Znowu Verma czyści :D

1

Vermaelen gra świetnie ! i to po tym jak go wiele osób skreślało przez kontuzje...

0

Ładnie mu w tej koszulce :D

9

I teraz codziennie możemy się spodziewać w gazetach kolejnych nazwisk.... Ciekawe czy klub wgl się nimi interesuje czy dziennikarze wymyślają na bieżąco

1

Wydaje mi się że Klopp jednak tak łatwo nie puści Cou w zimę, więc raczej poczekamy do końca sezonu ...

0

I jak tu go nie lubić.... :D

1

Zdecydowanie zakup Cou, a sprzedaż Gomesa, Ardy i Deulofeu... dodatkowo jakis ŚO i wystarczy, jest też przecież kilku obiecujących piłkarzy w Barcy B

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?