2 kwietnia 2019, 23:41
1
Nic to co Real bez Cristiano
2 kwietnia 2019, 23:33
0
Obciach i tyle w temacie .
30 września 2017, 12:08
Cillessen ? no co ty to jest zmiennik podstawowy jego się nie pozbedzie na pewno
11 kwietnia 2017, 21:08
nic znowu to samo jak z PSG
28 marca 2017, 14:14
tak jest dawać będzie drugim Enrique ha ha
17 sierpnia 2015, 21:31
5
Ale tak patrząc to ławke rezerwowych to my mamy słabiutką w tym roku ...
8 stycznia 2017, 13:11
Z taką grą to my możemy zatopić ale robaka .
1 marca 2009, 20:58
DZIEKUJEMY!!!!!!! tak dalej teraz cala europa sie smieje z nas a najbardziej madryt
28 lipca 2009, 20:21
niech idzie jak moze niemozna wszystkich zatrzymywac
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
1
Nic to co Real bez Cristiano
0
Obciach i tyle w temacie .
0
Cillessen ? no co ty to jest zmiennik podstawowy jego się nie pozbedzie na pewno
0
nic znowu to samo jak z PSG
0
tak jest dawać będzie drugim Enrique ha ha
5
Ale tak patrząc to ławke rezerwowych to my mamy słabiutką w tym roku ...
1
Z taką grą to my możemy zatopić ale robaka .
1
Nic to co Real bez Cristiano
0
DZIEKUJEMY!!!!!!! tak dalej teraz cala europa sie smieje z nas a najbardziej madryt
0
niech idzie jak moze niemozna wszystkich zatrzymywac