1

Nic to co Real bez Cristiano

0

Obciach i tyle w temacie .

0

Cillessen ? no co ty to jest zmiennik podstawowy jego się nie pozbedzie na pewno

0

nic znowu to samo jak z PSG

0

tak jest dawać będzie drugim Enrique ha ha

0

Jak można grać każdy mecz w innym składzie ? To jest totalna głupota Luisa a sędziowanie to już w ogóle nie ma co mówić ...

1

Z taką grą to my możemy zatopić ale robaka .

0

No to Półfinały znane Barca-Real i Bayern-PSG bo przecież musi być finał Barcelona-Bayern cały świat tego oczekuje hi hi

0

Bo na rezerwowych trza czekac do stycznia a to moze byc juz po lidzie

0

też tak własnie pomyślałem i tak ma być w lidze i LM to zapomnijmy o pucharach 2 -3 kontuzje i po składzie

5

Ale tak patrząc to ławke rezerwowych to my mamy słabiutką w tym roku ...

0

gościu wyjazd stąd Legią na tej stronie

0

ciekawe gdzie był Marquinhos rok temu jak Barca go chciała a teraz to on chce do Barcelony he he och te piłkarzyki sami niewiedzą czego chcą .

0

he he na bramkę to Kuszczak lub Fabiański są wolni i lubią siedzieć na ławie :)

0

z pola to bym nie wcisnął nikogo z naszych ale już na bramce to żeby nie kontuzja to Valdes był na równi z Courtoisem.

0

Rafinha i Delofeu to powroty z wypożyczenia a nie wzmocnienia tak samo jak wraca Bojan a o nim to nikt nie napisał ciekawe czemu ?

0

nie oglądałem meczu byłem w pracy ,ale wynik mnie nie zdziwił brak zaciętości i chęci wygrania za wszelką cenę w tym sezonie, to nie po raz pierwszy widać . Trener tak ja Tito się po prostu gubi jak coś nie idzie zero reakcji na wydarzenia na boisku . Barcie potrzeba w końcu trenera z twardą ręką takiego jak Jose (choć gościa nie trawie ) ale taka prawda jest . Po drugie wyczyścić trochę skład i wstawić głodnych młodych wilczków i nie bać się tego i podnieć średnią wzrostu w obronie i ataku .

0

1/4 bez zasad jest kazdy na kazdego moze wpasc

0

gorzej być nie mogło ale w tv i tak bedzie Dortmund leciał hehe

0

moim skromnym zdaniem nasz zespól zaczyna przypominać Milan żadnych zmian zawodników a ci co są nowi to i tak siedzą na ławce np. Song który wczoraj był pozytywnym punktem razem z Pique i nie można tu mówić na brak Puyola, Abidala, Mascherano, Messiego i Busquetsa bo pierwsza 2 to już legendy w pewnym wieku Masch. już wypalony a Busque. po prostu jest słabszy od Songa no i Xavi tez już 34lata licze na zmiany pokoleniowe na przyjscie Neymara który wygryzie Pedro i napastnika (Deulofeu) dać mu grać i trzeba troszku zmienić styl gry na prostszy krótko mówiac potrzeba remontady ale w zespole.

0

zgadzam sie Real tera powinien to wygrac Barca jak zwykle prowadzi i przestaje grac

0

ja pamiętam bramkę Rivaldo nożycami lub Ronaldinho z Chelsea ale ta co mi w pamięci utkneła mi bramka Koemana z Samdorią w finale w dogrywce w 92 roku

0

ta mi przypomina stronkę Realu

0

jestem za tym transferem jak ten chlopak by gral przeciw realowi ktory go tak brzydko traktowal

0

teraz gra dla bayernu wiedz mozna go za rok odkupic a real nich sie buja

0

kurna musze na necie ogladac bo zona mi zabrania w telewizji chlopaki nie zencie sie

0

to nie vidic chce do barcy tylko jego dupeczka chce do barcelony

0

jak ma przyjsc ten gostek z doniecka to niech idzie bo tych obrancow sie robi za duzo w naszej druzynie a lewych pomocnikow brak

0

niech idzie jak moze niemozna wszystkich zatrzymywac

0

to i tak nam bedzie brakowac jeszczer jednego napastnika i lewego pomocnika bo to tylko wymiana zawodnikow chdz z naszej strony kosztowna

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?