0

tylko silva !!! i szykowac forme na lige!!

0

jak tu niebyc optymista przed meczem z taka wiselka z polski dzieli ich pilkarska pszepasc pszeciesz

0

zawsze go lubilem byl swietny jeszcze moze po brykac na skrzydelku jestem za tym powrotem chodz szkoda ze tak wczesnie skonczyl swoja kariere

0

sercem jestem za wisla ale tez jestem optymista bedzie ze 3-1 bla barcy

0

co tu komentowac yaya zostaje i bardzo sie z tego ciesze bo byl w tamtym sezonie jednym z nielicznych ktorzy niezawiedli w zespole

0

mam nadzieje ze dojdzie do tego transferu jak najszybciej zeby jeszcze sie mogl troche z chlopakami zgrac na boisku

0

z gudim jest jeden problem nikt go niechce kupic dlatego zostanie unas dokonca swego kontraktu i optem odejdzie za darmo a na lawce sie przyda chodz nie jestem jego wielkim zwolennikiem

0

kwota smieszna ale ostatnie zdanie jest ok. a wogole to za 2 lata wszyscy o nim zapomna i w juniorach pewnie sa juz lepsi na jego mniejsce wiedz niewiem czym niektorzy z was sie tak bulwersuja ze zostal sprzedany

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?