0

looky popieram twoja wypowiedz chcialem to samo powiedziec najlepszy transfer to pique 5 mln za zawodnika ktory zdobywa lige mistrzow 2 razy z rzedu to suma smieszna a keita to solidny zawodnik na naszej lawce rezerwowych ktorych nam brakuje, caceres i henrique to pszyszlosc tak samo ja keirrison. widze ze duzo tu malolatow dziala na stronie ktorzy by chcieli transferow jak real ale barca dziala inna droga i dobrze.

0

faworyt jest jeden barca !!! jak bym inaczej mowil to grzech bym popelnil a drugi w kolejce jest real bo final jest u nich no i maja sporo czasu posuchy bez zadych trofeuf

0

a co on osiagnal 23lata i dalej gra na ukrainie te sumy sa smieszne brozek z jest krolem strzelcow co roku i zeby byl jakims chorwatem to by kosztowal 30mlna wart jest 3mln bo to polak a taki obronca 20mln wolne zarty

0

wlasnie te transfery sa smieszne i kluby co sprzedaja zawodnikow do barcy realu m.u ile mozna czekac na decyzje sprzedajecie albo nie

0

za takie pieniadze to wole zeby zostal jeszcze rok i odszedl jako wolny agent a jak posiedzi na lawie pol sezonu to za rok nikt mu wysokiej gazy nie zaplaci i tyle bedzie jego

0

messi564-zapomniales o eto jak mozna

0

w koncu madry transfer bo na lewej pomocy mamy dziure

0

ktos musi siedzie na lawce rezerwowych jezeli to odpowiada hlebowi to pepe pewnie tez

0

po co te klutnie jak male dzieci wszystko sie roztrzygnie na boisku kto bedzie lepszy w nastepnym sezonie barca czy real tylko jest jedno pewne przez najbliszy rok to my jestesmy mistrzami i w kraju i w europie a real moze tylko probowac nam to zabrac bedzie ciekawie i ot wszystkim chyba chodzi bo pilka to cos wiecej niz sport

0

juz za duzo szumu z nim jest, powinien sam powiedziec gdzie chce grac, a mlody to on juz nie jest zeby tak wybredzac wszyscy wiedza ze jest dobry ale jakos nikt go niechce kupic oprucz M. CITY

0

takie ceny to wina realu teraz przez dwa, trzy sezony nikt niekupi zadnej gwiazdy oprucz realu i m. city bo tylko oni maja taka kase nawet chelsea sie uspokoila wiedz to tematu to nie dziwie sie dla bayernu ze tyle chca jak nie to bedzie gral unich i frank niema nic do gadania

0

eto niech juz skaczy ta parodie podpisuje allbo nie, psuje cala atmosfere w zespole . bo ja jak chcem snicersa to go chcem a nie mam dylemat nad jakims marsem

0

lechu55 - popieram w ataku mamy kim grac nam potrzebny jest lewe skrzydlo ktorego niemamy

0

za wysokie progi chlopcze

0

chlopak ma dobrego agenta ktory wie ze w barcelonie moze sie rozwinac pilkarsko a w realu nieinwestuja w mlodzierz tylko zawsze kupuja gwiazdy

0

po co ten sam temat zaczynac setki razy zostaje w interze bo tylko real na niego stac a w tym okienku sie juz splukali

0

w tamtym roku roni do milanu w tym eto do mcity tak to juz jest niech gra mu sie dobrze powodzenia. ostatni zbuntowany odszedl pepe wykonal swoj plan a za rok cristiano bedzie chcial podwyzki w realu jak taki eto zarabia najwiecej na swiecie

0

zeby henry gral na szpicy potrzebny jest nam jeszcze bardzo dobry lewy pomocnik bez ktorego gralismy caly sezon tamten

0

valencia chce tylko kase bo ma dlugi a ten brazylijczyk przyda sie u nas jak odejdzie gudi i eto a przyjdzie tylko villa a sezon jest dlugi i trzeba byc przygotowanym na kontuzje ktore moga sie zdarzyc

0

sprzedaz eto a kupno obojetnie jakiego napastnika wysokiej klasy to zadne wzmocnienie zespolu to tylko pozbycie sie ostatniego buntownisia z zespolu i ot chodzi dla pepe i jeszcze jeden punkt ze eto wyjedzie na puchar afryki w tym sezonie na ok. mniesiac i niebedzie komu grac w ataku jak jeszcze odejdzie gudi to zostanie tylko bojan i na lawce pusto bedzie

0

osobiscie wolalbym zeby bojan gral wiecej minut niz kupowac ville i zeby zapelnili luke na lewej pomocy

0

szbla91 popieram cie gadasz do rzeczy. a po drugie my mamy juz sklad bardzo zgrany a real szybko kupuje zawodnikow bo musza rozegrac te pare meczow by sie zawodnicy poznali

0

po co te gadki przeciez prezez valenci powiedzial ze villi niesprzedaje nawet jego agent sie zalamal po prowizji niedostanie

0

laporta dal pewnie 40 mln i bojana na rok wypozyczenie chcial dolozyc ale pepe sie niezgodzil i tu pies pogrzebany a real 45mln i po sprawie

0

jelenia niech kupia z auxerre na lawke idealny zmiennik na szpice ha ha i duzo tanszy niz villa

0

niema takiego co jest nie na sprzedasz to tylko kwestia odpowiedniej ceny

0

ja tez chcem grac w barcelonie i pewnie co drugi pilkarz na swiecie przestaliby juz ci pilkarze tak pchac do barcy bo ligi mistrzow i tak niezdobedziemy w natchodzacym sezonie a tylko najlepszch to interesuje

0

widze ze teraz kazdy agent pilkarza mowi ze barca jest nim zainteresowana lub real to juz naprawde zenada w ich wykonaniu

0

najlepszy hiszpanski napastnik to jest fernando torres a villa dopiero ... za nim wiedz wole zeby benzeme kupili bo cena od ostatniego roku diametralnie zmalala i zainteresowanie tez zewzgledu na slabe wyniki lyonu

0

laport nie wtda wiecek niz 40mln za zadnego zawdnika i jest w tym konsekwentny barca to nie real z 900mln dlugow o ktorch bardzo malo pisza

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?