1

@Danny Gaucho Totalnie się z Tobą zgadzam, w stu procentach oddałeś moje uczucia tym wpisem.
Też rok temu to jadłem pierwszy raz. Burgery 10-20 zł droższe w prawdziwej burgerowej knajpie są zdecydowanie lepsze i bardziej sycące.

7

@Kgorecki2500 oho "nie rozumiem fenomenu drwala" start za 3...2...1...

18

Zaśmiane. No niestety, tak to wygląda.

0

@Criss18Barca on tworzy zgranie wśród rezerwowych :)

7

@BorzyKrzys no bo dla nich ważniejsze od dobra Polski jest walenie w pisiorow. Widać to nawet po Twitterze Donalda xd co chwilę wali do niech wrzutki.
Oczywiście dla pisu walenie w platformę też jest priorytetem.
Takie mamy elity, ale co się dziwić jak Polacy od 30 lat głosują na "mniejsze zlo". Społeczeństwo jest same sobie winne. Odpowiedzialnosc zbiorowa. :P

3

@Rust_Cohle Sentino to taki niepełnosprawny intelektualnie i przećpany Tarantino.

1

@KamQiX podsmazona cebula z kiełbaska w plasterkach i do tego chleb na zakwasie ze smalcem.

1

@Marian_Pazdzioch dokładnie tak go sobie wyobrażałem xDD

0

@Matheu12 7/10.
Lepszy od Napoleona.
Swoją drogą gdyby nie Phoenix to Napoleon miałby ocenę 3/10 max. Nic się tak nie klei xD

2

@marcin62 to jest madryckie wcielenie legendy naszej strony w postaci MM.

0

@Gaucho ja tak pisałem. :P
Mamed klasa

0

@Gaucho wziąłem PPV pierwszy raz od paru lat :P

0

Wychodzi Mamed.
Oj ciężko mu będzie. Obawiam się, że szybko to zakonczy Bartosiński.

0

No ciekawe czy De Fries poradzi sobie z ciosem Stosica.
Chyba najtrudniejszy pojedynek do tej pory przed nim.

0

@VegetaPolska koło 23:30

2

Jeszcze trzy walki i Mamed.

0

Kalibob dzisiaj ostatni taniec w oktagonie chyba.
Oby zwycięsko;3

3

@tomek8756 nigdy nie będzie równości miedzy mężczyznami a kobietami.
Nigdy.
Niezależnie od tego ile głupot będzie gadać Magdalena Środa.

0

Mamed dzisiaj wygra?

1

@Kgorecki2500 Hleb > Bułka

12

Podobno w tym roku to Polacy swoimi głosami wybiorą kto będzie nas reprezentował na Eurowizji.
Bracia Figo Fagot! Jeżeli nie teraz, to nigdy!

1

Polacy 3:0 w strzałach celnych.
xG trzykrotnie wyższe dla Portugalii.
Zajebiste xD

0

@tomek8756 nie jest.

0

@visca_josef Pan Jezus

12

Schodzi chłop z kontuzja.
Wchodzi chłop z ręką w gipsie.
Oto Polska proszę Państwa.

1

Ponoć po wolnym Ronaldo piłka wyleciała poza stadion

8

To był spadający liść w planecie beż grawitacji

1

@JimMorrisonFCB nasłuchał się o młodzieżowych słowach roku i błyszczy cwaniaczek.

1

Wstydu nie ma póki co.

5

"Na tak zwana klepkę."
Darek jakiej nowomowy używa. Łał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?