jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Danny Gaucho Totalnie się z Tobą zgadzam, w stu procentach oddałeś moje uczucia tym wpisem.
Też rok temu to jadłem pierwszy raz. Burgery 10-20 zł droższe w prawdziwej burgerowej knajpie są zdecydowanie lepsze i bardziej sycące.
7
@Kgorecki2500 oho "nie rozumiem fenomenu drwala" start za 3...2...1...
18
Zaśmiane. No niestety, tak to wygląda.
0
@Criss18Barca on tworzy zgranie wśród rezerwowych :)
7
@BorzyKrzys no bo dla nich ważniejsze od dobra Polski jest walenie w pisiorow. Widać to nawet po Twitterze Donalda xd co chwilę wali do niech wrzutki.
Oczywiście dla pisu walenie w platformę też jest priorytetem.
Takie mamy elity, ale co się dziwić jak Polacy od 30 lat głosują na "mniejsze zlo". Społeczeństwo jest same sobie winne. Odpowiedzialnosc zbiorowa. :P
3
@Rust_Cohle Sentino to taki niepełnosprawny intelektualnie i przećpany Tarantino.
1
@KamQiX podsmazona cebula z kiełbaska w plasterkach i do tego chleb na zakwasie ze smalcem.
1
@Marian_Pazdzioch dokładnie tak go sobie wyobrażałem xDD
0
@Matheu12 7/10.
Lepszy od Napoleona.
Swoją drogą gdyby nie Phoenix to Napoleon miałby ocenę 3/10 max. Nic się tak nie klei xD
2
@marcin62 to jest madryckie wcielenie legendy naszej strony w postaci MM.
0
@Gaucho ja tak pisałem. :P
Mamed klasa
0
@Gaucho wziąłem PPV pierwszy raz od paru lat :P
0
Wychodzi Mamed.
Oj ciężko mu będzie. Obawiam się, że szybko to zakonczy Bartosiński.
0
No ciekawe czy De Fries poradzi sobie z ciosem Stosica.
Chyba najtrudniejszy pojedynek do tej pory przed nim.
0
@VegetaPolska koło 23:30
2
Jeszcze trzy walki i Mamed.
0
Kalibob dzisiaj ostatni taniec w oktagonie chyba.
Oby zwycięsko;3
3
@tomek8756 nigdy nie będzie równości miedzy mężczyznami a kobietami.
Nigdy.
Niezależnie od tego ile głupot będzie gadać Magdalena Środa.
0
Mamed dzisiaj wygra?
1
@Kgorecki2500 Hleb > Bułka
12
Podobno w tym roku to Polacy swoimi głosami wybiorą kto będzie nas reprezentował na Eurowizji.
Bracia Figo Fagot! Jeżeli nie teraz, to nigdy!
1
Polacy 3:0 w strzałach celnych.
xG trzykrotnie wyższe dla Portugalii.
Zajebiste xD
0
@tomek8756 nie jest.
0
@visca_josef Pan Jezus
12
Schodzi chłop z kontuzja.
Wchodzi chłop z ręką w gipsie.
Oto Polska proszę Państwa.
1
Ponoć po wolnym Ronaldo piłka wyleciała poza stadion
8
To był spadający liść w planecie beż grawitacji
1
@JimMorrisonFCB nasłuchał się o młodzieżowych słowach roku i błyszczy cwaniaczek.
1
Wstydu nie ma póki co.
5
"Na tak zwana klepkę."
Darek jakiej nowomowy używa. Łał.