1

That's what she said!

0

@FcPortoFan1999 po iście udanych igrzyskach podobno zaczął rzucać piłką do pingponga w piwnicy swojej posesji.

3

@RoberDzik ja bym wolał żeby wpw nie usuwał mi komentarzy bez powodu :P

15

Ooo ale Polsat z rigczem! :D :D

3

@Kidd można powiedzieć, że to takie obiady czwartkowe. Jak u króla Poniatowskiego.

1

@Kidd a faktycznie. Czasami też widziałem. Tym razem bez zagrychy brali. :P

1

@Radioactive9705 światowy dzień bicia rekordów został rozpoczęty wczoraj przez Szymona Hołownie.

0

Fajny widok dzisiaj w Żabce po 6 rano.
Kolejka czterech muszkieterów z budowlanki, każdy sumiennie kupuje zestaw harcerzyka czyli dwa piwa i ćwiarę.
Metro w Łodzi się samo nie wybuduje. Szacunek dla panów.

1

@Nazio_87 imdb :)

4

Wole kontuzjowanego Fatiego od zdrowego Ferrana Torresa.

0

@FCB_dimiC @wpwelement by nigdy czegoś takiego nie zrobił.

5

@Roobo jest niezależny jak niezależna.pl

32

Holownia startujący jako NIEZALEZNY to chyba największy mem tego roku. XD
Nawet od swojej partii się odcina.
Pan Polityk z tefałenu. :D

2

@macio_944 został mi ostatni sezon. Dzisiaj skończę. Nawet spoko jak na polska produkcję. :)
Woronowicz i Bożena robią robotę.

0

@Rust_Cohle Yamald Tusk

4

@kubix05 zdecydowanie placek po wegiersku

0

@Borneo dobra edit.
Nie chce mi się.

0

@Lucyfffer mnie też Batman usypial. Nie kumam zachwytów.

8

@Borneo o nie. Ruski agent Trump. Nie czytam. Tym bardziej, że Onet.

1

@Gwyn talisker w auchan po 189 :D

0

Jaką dymną whisky polecacie do 200 zł?
Nie licząc Laphroaiga, który dla mnie jest poza konkurencja.

0

@MesQueUnClub96 muzyka dzieli się na dobrą i złą.
To jest zdecydowanie zła.

1

@bartekvisca mów za siebie :P

5

- Czy można dokonać masowych deportacji bez rozbijania rodzin?
- Oczywiście, można wysłać całe rodziny. :D

0

@Bartas7VeB Czy ja wiem. Trio MSN w mojej ocenie jest legendarne.

2

Ciekawe czy dojdzie kiedyś do takiego el Clasico legend Barcy i Realu w których zobaczymy między innymi Messiego, Cristiano, Neymara, Xaviego, Iniestę, Suareza, Busquetsa, Pique, Ramosa, Marcelo, Benzemę czy innego Higuaina.

To by miało lepszą sprzedaż niż UFC z walką McGregora z Khabibem.

5

W ciemno można obstawiać, że Iniesta będzie MVP. :P

3

Grunt, że "wszystko idzie dobrze" xD

0

Obchody Święta Niepodległości zawsze mi się podobały. Szkoda, że przez prace remontowe jest tak mało miejsca.

1

@July_6_BcN ja akurat piwo gatunku Barley Wine, więc blisko.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?