jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
That's what she said!
0
@FcPortoFan1999 po iście udanych igrzyskach podobno zaczął rzucać piłką do pingponga w piwnicy swojej posesji.
3
@RoberDzik ja bym wolał żeby wpw nie usuwał mi komentarzy bez powodu :P
15
Ooo ale Polsat z rigczem! :D :D
3
@Kidd można powiedzieć, że to takie obiady czwartkowe. Jak u króla Poniatowskiego.
1
@Kidd a faktycznie. Czasami też widziałem. Tym razem bez zagrychy brali. :P
1
@Radioactive9705 światowy dzień bicia rekordów został rozpoczęty wczoraj przez Szymona Hołownie.
0
Fajny widok dzisiaj w Żabce po 6 rano.
Kolejka czterech muszkieterów z budowlanki, każdy sumiennie kupuje zestaw harcerzyka czyli dwa piwa i ćwiarę.
Metro w Łodzi się samo nie wybuduje. Szacunek dla panów.
1
@Nazio_87 imdb :)
4
Wole kontuzjowanego Fatiego od zdrowego Ferrana Torresa.
0
@FCB_dimiC @wpwelement by nigdy czegoś takiego nie zrobił.
5
@Roobo jest niezależny jak niezależna.pl
32
Holownia startujący jako NIEZALEZNY to chyba największy mem tego roku. XD
Nawet od swojej partii się odcina.
Pan Polityk z tefałenu. :D
2
@macio_944 został mi ostatni sezon. Dzisiaj skończę. Nawet spoko jak na polska produkcję. :)
Woronowicz i Bożena robią robotę.
0
@Rust_Cohle Yamald Tusk
4
@kubix05 zdecydowanie placek po wegiersku
0
@Borneo dobra edit.
Nie chce mi się.
0
@Lucyfffer mnie też Batman usypial. Nie kumam zachwytów.
8
@Borneo o nie. Ruski agent Trump. Nie czytam. Tym bardziej, że Onet.
1
@Gwyn talisker w auchan po 189 :D
0
Jaką dymną whisky polecacie do 200 zł?
Nie licząc Laphroaiga, który dla mnie jest poza konkurencja.
0
@MesQueUnClub96 muzyka dzieli się na dobrą i złą.
To jest zdecydowanie zła.
1
@bartekvisca mów za siebie :P
5
- Czy można dokonać masowych deportacji bez rozbijania rodzin?
- Oczywiście, można wysłać całe rodziny. :D
0
@Bartas7VeB Czy ja wiem. Trio MSN w mojej ocenie jest legendarne.
2
Ciekawe czy dojdzie kiedyś do takiego el Clasico legend Barcy i Realu w których zobaczymy między innymi Messiego, Cristiano, Neymara, Xaviego, Iniestę, Suareza, Busquetsa, Pique, Ramosa, Marcelo, Benzemę czy innego Higuaina.
To by miało lepszą sprzedaż niż UFC z walką McGregora z Khabibem.
5
W ciemno można obstawiać, że Iniesta będzie MVP. :P
3
Grunt, że "wszystko idzie dobrze" xD
0
Obchody Święta Niepodległości zawsze mi się podobały. Szkoda, że przez prace remontowe jest tak mało miejsca.
1
@July_6_BcN ja akurat piwo gatunku Barley Wine, więc blisko.