0

Leo powinien grać na dziesiątce. Zdecydowanie. Nie ma u nas lidera jeśli chodzi o kreowanie akcji. Kiedyś był nim Xavi wraz Iniestą. Teraz generał strasznie hamuje grę, natomiast Iniesta ma wciąż przebłyski geniuszu, ale nie tak częste jak jeszcze sezon czy dwa sezony temu.
Brakuje lidera, oj brakuje. Wątpię, żeby Rakitic nim został. Walczakiem jest niesamowitym, natomiast Barca to nie to samo co Sevilla.
Pozytywnie się zapatruję w kupno Koke. Do Realu nie przejdzie na pewno, pytanie tylko czy zdejmą nam tego bana ;/

0

W ostatnim sezonie Pepa w Barcelonie, graliśmy na wyjeździe z jakimś zespołem. Tylko za cholerę nie mogę skojarzyć. Wydaje mi sie że Osasuna. Posiadanie piłki mieliśmy ponad 80%. Z tatą się śmialiśmy, że można powiedzieć, ze przeciwnik miał swoje 5 minut w tym meczu :P

0

O Boże fuj, no tak. Przecież Alves nie zagra :D Ciekaw jestem na kogo postawi Lucho, pewnie na Adriano. Douglas jeszcze chyba jest bez formy

0

Tak ale Messi był wtedy nastolatkiem z wielkim potencjałem. A Vermaelen? To w miare solidny obrońca szklany jak diabli. Mogli dołożyć te 10 milionów i chociaż postarać się o jakiegoś Benatię czy innego konkretnego obrońcę. O Hummelsie już nawet nie bedę wspominał

5

No faktycznie, nie licząc meczy gdzie zaliczał kluczowe asysty i doprowadzał swoją grą do zwycięstwa... To nie jest FIFA czy PES gdzie jak kogoś sobie kupisz to genialnie się ogrywa po pierwszym treningu . On potrzebuje czasu, żeby się wkomponować i żeby wrócić do formy po przerwie bez grania .
Przykład ze Zlatanem bardzo nietrafiony ;)

0

Proszę bardzo, tam wypieprzają 17 kibiców, zabierają im prawo do wejścia na stadion itd.
A jak to wygląda u nas? "Niezidentyfikowani sprawcy rzucają racami na boisko".

0

Zubi nie ufam Tobie.

0

Rakitic i Cesc to zupełnie inni zawodnicy.
Rakieta jest mega walczakiem, który haruje tak samo w obronie jak i w ataku. Fabregas to kreator. Playmaker. Zupełnie dwa różne profile. Porównania na niewiele się zdadzą.
Równie dobrze możesz porównać sobie Busquetsa i Pogbę. Pozycja ta sama, ale różnica kolosalna.

1

Sergio po raz kolejny mnie nie rozczarował i potwierdził brak formy.

0

Pójdzie za 2 miliony mimo ze jest warty 12.

0

Musiałoby go być napisane mega chłodnym i bezstronnym spojrzeniem. A obawiam się, że media w Katalonii są zgoła stronnicze.
Jestem pewien, że o Douglasach czy Vermaelenach by tylko napomknęły, natomiast o kupnie Suareza, Neymara pisaliby same eseje.

3

Ludzie nie są raczej sfrustrowani na Vermaelena tylko na Zubiego, że zakontraktował tego piłkarza. A jeżeli mają dąse do Belga to faktycznie są głupkami.

0

Dobrze by było żeby okazał to przyzwyczajenie :D

0

Z jednej strony inicjatywa bardzo fajna. Kim Dzong Un to faktycznie już w porównaniu do Kim Dzona Ila jest praktycznie kukiełką przy sprawowaniu władzy. Do Kim Ir Sena to nawet nie ma co porównywać.

3

Bramki Rakitica i Iniesty to majstersztyki.

0

Co Montoya powiedział trenerowi
Że teraz Martin szczerze go pier****i?
:(

0

Może Montoya to nie prawy obrońca tylko prawy bidonowy?

1

Andres ma opaskę chyba za zasługi. Jest genialnym piłkarzem, ale przywódca z niego żaden. Prawdziwym wodzem był Puyol. Wystarczy, że na kogoś się spojrzał i wszyscy się ogarniali. Jedna z bardziej charyzmatycznych postaci w świecie futbolu.

0

Montoya już jedną walizkę ma na pewno spakowaną. Pozostałe 80 walizek ze swoimi rzeczami spakuje, jeżeli Lucho go nie wpuści na chociaż 1 minutę.

0

Jak tak popatrzymy kto nie pojechał na mecz z Huescą, to mamy chyba najlepszą wyjściową jedenastke xd Bez jednego pomocnika.
Bravo, Alves, Pique, Mascherano, Alba, Busquets, Xavi, Messi, Suarez and Neymar

0

nie w rytm nie w takt
ale bawi mnie i tak.

0

Baaaardzo podoba mi sie ten skład :D! Supcio

0

Po to żeby się dziwić, że bez półksiężyca! :D

4

https://x.com/barcastuff
Tu sa składy najszybciej. Przestańcie spamować z pytaniami gdzie składy.

0

Mam nadzieję, że Doug (:D) się pokaże z dobrej strony.

2

bierze dziw że bez półksiężyca.

1

Nie no, myślę że mamy szansę wygrać. Huesca raczej nas tak nie rozgromi :):P

2

Ciężko nie pamiętać. Niesamowity był

0

Szkoda mi go trochę. Bogu ducha winny chłopak.
Mam nadzieję, że zatka kiedyś wszystkim napinaczom mordki.

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?