jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Busquets to pomocnik a nie napastnik.
8
Ma więcej głosów bo był lepszy.
3
Dobrze by było wiedzieć jeszcze o której godzinie. Bo przez cały dzień takiego wyczekiwania można dostać palpitacji.
11
Nie marudzcie tylko się módlcie zeby ta sankcje nam sciagneli ;P
0
No to jutro najważniejszy dzień pod względem polityki klubu w tym roku.
Generalnie ten rok podsumowalbym tak jak rok naszego polskiego rządu. Rok afer
0
Torres wraca do zródła . Ciekawe jak to się rozwinie. Atletico zaczyna miec pake, i to calkiem calkiem.
0
PSG, Huesca, APOEL, i Ajax. Dupy nie urywa. Bravo grał z Realem Valencia, Sevilla Villarealem. Nie przesadzaj,
0
Wiadomo co z TASem? Kiedy decyzja?
0
Chyba mylisz Inieste z Xavim ;\ ewidentnie.
0
Mogli go sprzedać.
14
Nie będę miał okazji za bardzo jutro napisać, więc w tej chwili chciałbym wszystkim życzyć wesołych, pogodnych i radosnych świąt. Spełnienia marzeń i zrealizowania wszelkich planów i celów jakie tylko sobie postawiliście.
Wszystkiego najlepszego !
0
Pamiętam jak wszyscy gadali, że super, kupujemy młodego chłopaka, później sie go opchnie za trzy razy większą sumę :D
Koniec końców odchodzi za darmo ;) Jeszcze genialny zarząd puścił go na wypożyczenie na ostatni rok kontraktu xD
0
Mam nadzieję, że ten rok skończymy dobrym meczem :) Jakaś Manita czy coś. Ale wolę nie zapeszać.
Oby w przyszłym roku wszystko poszło lepiej jak w tym :)
5
Dobre !
0
Do końca roku miała być podjęta decyzja.
0
Nie ma jeszcze informacji którego grudnia będzie ogłoszona decyzja TASu?
0
WP w sensie wirtualna Polska czy Wojsko Polskie?
4
Od razu przepraszam! PRZEPRASZAM! Za offtop, ale po prostu to jest coś co powinien zobaczyć każdy.
To jest model patrioty, szkoda tylko że 78 letniego.
Proszę bardzo:
0
Na naszych oczach odchodzi legenda. Człowiek, który wygrał wszystko i ze wszystkim. Zgarniał puchary, wygrał z przeszczepem kontynuując karierę. To jest fenomen. Chociaż fenomen to zbyt małe słowo by opisać tego pana.
Trzymaj się Abi, dziękujemy za wszystko !!!!!!!!!!!!!
Do zobaczenia.
0
Szkoda, że derby Madrytu są już w 1/8. Trochę za wcześnie. Nawet zdecydowanie za wcześnie.
1
Nie gadaj tylko zgłaszaj
9
Byśmy mieli dwie perełki. On i Halilovic to może być przyszłość tego klubu.
1
Sam go nazywasz trollem nie znając go xd
0
Co do Xaviego to bym się powstrzymał. Najbardziej drażni mnie u niego nieustanne hamowanie akcji. Zaczęło się to z półtora roku temu.
Rafinha w tej chwili jako jedyny, gdy wychodzi kontra to pruje do przodu jak głupol. I bardzo dobrze. Każda kontra to potencjalna szansa na bramkę.
10
Mascherano to genialna jednostka. Charyzmatyczny facet. To on powinien mieć obecnie opaskę. Leo i Iniesta typowo mają ją za zasługi. Czy Xavi jest charyzmatyczny to nie wiem, na pewno nie tak bardzo jak Masche.
Najbardziej charyzmatycznym kapitanem w czasie kiedy kibicuję Barcelonie był Puyol. Charyzma, szacunek oddanie. Trzy cechy, tak rzadkie do spotkania u jednego piłkarza w dzisiejszych czasach.
Teraz się liczy forsa, układy, reklamy, marketing. Smutne, że sam sport piłce nożnej sukcesywnie wymiera.
2
Aż dziw bierze że nie ma Nedveda
0
Silva 15? Chyba 15 miliardów rubli. Ponoć strasznie pikuje jeśli chodzi o wartość.
0
Od wszystkich PO których wymieniłeś wolę Danilo.
Lahm? Przecież to już dziadek, Vidal jest o wiele lepsza opcją, ale pytanie czy Juve byłoby skłonne do sprzedaży go. a jeżeli już to za na pewno więcej niż 50 milionów. Obstawiam raczej z 80 mln.
0
Skutki robienia z dziewiątki skrzydłowego.
0
Makelele był wyczepisty