jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja z wielką chęcią !
2
Ciekawe kogo zatrudnią.
Kluivert? Cruyff? Roura?
Dajcie spokój.
0
to pewnie wina Pereza, Zubiego, Rakitica albo Lucho.
2
Oj skończcie psioczyć na tego Rakitica. To jego pierwszy sezon. Jeszcze chłopak tak odpali, że będziecie mu chcieli buty polerować.
3
Rakieta coś cinkusz.
0
wlasnie nie laduje mi sie ;/
0
Ma ktoś jakiegoś dobrego linka?
2
TVP Sport.
0
Moim zdaniem każda nieopracowana taktyka przez zespół byłaby samobójstwem na Atletico. Powinniśmy zagrać takim ustawieniem i składem jak z PSG. Zwykłe klepanie na skraju pola karnego będzie dla rojiblancos błogosławieństwem. Druga czy trzecia kontra w ich wykonaniu będzie równoznaczna ze stratą bramki przez FCB.
0
Poniekąd tak. Ale tak grającej Barcy nie widziałem od czasów Rijkaarda.
0
Skończcie wreszcie narzekać.... Też uważam, że jest źle ale się ogarnijcie w końcu, bo te wrzuty na Lucho są już nudne.
0
Zdecydowanie Rafinha albo Iniesta.
0
I kto by był tutaj playmakerem?
1
I po co Wy stekacie Jezu. Tak źle tak niedobrze. Polska mentalność
0
Fajny składzior :)
Może Suarez się w końcu odblokuje.
0
Messi jest bezcenny. Tego piłkarza nie da sie wycenić tak po prostu...
0
To Rafinha jest jednak powołany? wtf
0
Przecież Adama grał ostatnio w Copa del Rey
0
Mój typ składu?
ter Stegen, Alves, Pique, Mascherano, Alba, Samper, Xavi, Rakitic, Messi, Neymar, Suarez.
0
Niech sie cieszy ze ktos tu o nim w ogole wspomina.
2
Boże ale Wy szczochy pijecie. ;DD
Tylko Perła Chmielowa
1
I brak bana
0
ja za 100 000
2
Niesamowicie w obronie poustawiane jest Atletico.
0
Nie wiem czy już to pisałem, ale z wyglądu Simeone wygląda jak połączenie Rona Perlmana z Mickym Rourke. ;DDD
0
Czego zazdroszczę Atletico? Trenera i KIBICÓW....
0
Czekam na komentarze "Lucho out, Simeone in" :D
3
Ronaldo dobrze strzela tylko z 11 metrów.
1
nie rozumiem po co dopisałes to "15 znaków"
3
Komentatorzy są nudniejsi od tego meczu.