0

Ja z wielką chęcią !

2

Ciekawe kogo zatrudnią.
Kluivert? Cruyff? Roura?
Dajcie spokój.

0

to pewnie wina Pereza, Zubiego, Rakitica albo Lucho.

2

Oj skończcie psioczyć na tego Rakitica. To jego pierwszy sezon. Jeszcze chłopak tak odpali, że będziecie mu chcieli buty polerować.

3

Rakieta coś cinkusz.

0

wlasnie nie laduje mi sie ;/

0

Ma ktoś jakiegoś dobrego linka?

2

TVP Sport.

0

Moim zdaniem każda nieopracowana taktyka przez zespół byłaby samobójstwem na Atletico. Powinniśmy zagrać takim ustawieniem i składem jak z PSG. Zwykłe klepanie na skraju pola karnego będzie dla rojiblancos błogosławieństwem. Druga czy trzecia kontra w ich wykonaniu będzie równoznaczna ze stratą bramki przez FCB.

0

Poniekąd tak. Ale tak grającej Barcy nie widziałem od czasów Rijkaarda.

0

Skończcie wreszcie narzekać.... Też uważam, że jest źle ale się ogarnijcie w końcu, bo te wrzuty na Lucho są już nudne.

0

Zdecydowanie Rafinha albo Iniesta.

0

I kto by był tutaj playmakerem?

1

I po co Wy stekacie Jezu. Tak źle tak niedobrze. Polska mentalność

0

Fajny składzior :)
Może Suarez się w końcu odblokuje.

0

Messi jest bezcenny. Tego piłkarza nie da sie wycenić tak po prostu...

0

To Rafinha jest jednak powołany? wtf

0

Przecież Adama grał ostatnio w Copa del Rey

0

Mój typ składu?
ter Stegen, Alves, Pique, Mascherano, Alba, Samper, Xavi, Rakitic, Messi, Neymar, Suarez.

0

Niech sie cieszy ze ktos tu o nim w ogole wspomina.

2

Boże ale Wy szczochy pijecie. ;DD
Tylko Perła Chmielowa

1

I brak bana

0

ja za 100 000

2

Niesamowicie w obronie poustawiane jest Atletico.

0

Nie wiem czy już to pisałem, ale z wyglądu Simeone wygląda jak połączenie Rona Perlmana z Mickym Rourke. ;DDD

0

Czego zazdroszczę Atletico? Trenera i KIBICÓW....

0

Czekam na komentarze "Lucho out, Simeone in" :D

3

Ronaldo dobrze strzela tylko z 11 metrów.

1

nie rozumiem po co dopisałes to "15 znaków"

3

Komentatorzy są nudniejsi od tego meczu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?