jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No przecież jest Pique 5 i Suarez 6......
2
Jakby wszystko Ci weszło i postawiłbyś z 2 stówy, to byś został chyba milionerem.....
0
Most goals for Barcelona this season: Messi 34 - Neymar 23 - Pedro 10 - Suarez 6 - Pique 5 - Rakitic Sandro - 4
A gdzie jest Munir? ;) Grał chyba dwa razy tyle meczy co Sandro, i może poza pierwszymi przebłyskami, reszta jego spotkań to były same katastrofy.
Sandro, Adama, Neymar, Halilovic, Samper mam nadzieję, że Munir też... To jest przyszłość tego klubu. Neymar będzie przywódcą na miarę Messiego dzisiaj.
0
Ależ ten Piatti jest świetny.
0
Deulofeu potencjał ma przekozacki. Ma dopiero 20 lat. Gra w jednej z najlepszych lig na świecie. W dobrym Europejskim klubie. Ale jeżeli nie spokornieje i nie będzie się już rozwijał (w co wątpię), to będzie po prostu zwykłym przeciętniakiem. Zdecydowanie za słabym na Barcę.
0
Mecze z Atletico i Athleticiem pokazały, że tej maszyny nie zatrzyma na razie nic. Manchester City zostanie zjedzony w przyszłym tygodniu i jestem o tym pewien. Gdyby Gran Derbi odbywały się w ten weekend, z zawodników Realu zostały by tylko sznurowadła.
0
Mam nadzieję, że Neymar zagra od pierwszej minuty.... Potrzebuje meczu do odreagowania i sportowego wyżycia się, po tej wpadce z Villarrealem.
Chciałbym taki pogrom jak na inauguracji poprzedniego sezonu....
16
15 zł też pieniądz. Prawie flaszka.....
0
Grałem daaaawno w NBA Live 2005 :D Przekozackie.
0
Jest praktycznie jeszcze każdy zespół, bo dopiero co zaczęła się druga runda. Real ma przed nami takich samych rywali, więc teoretycznie Ronaldo również może sobie postrzelać. Inna sprawa, że nie ma kompletnie formy. Gdyby teraz Barca grała z Realem to byłby to istny pogrom.
7
Zauważyłem właśnie ikonkę umożliwiającą ignorowanie komentarzy danych userów. Jakże to jest przydatne!
0
Daruj sobie, trollku ;)
8
Czekam na gify i memy z tą symulką dzisiejszą Ronaldo xd
0
0-0
0
Mieliśmy na jego pozycji, Pedro, Sancheza, Neymara, Messiego i Tello. Gdzie tu miejsce dla Cuenci?
7
Jeżeli Bartomeu był w towarzystwie gen. Franco, to wiedz, że coś się dzieje.
5
Zdecydowanie Danilo. Idealnie pasuje do Barcelony. Profilem podobny do Daniego Alvesa. Młody, szybki, dobry drybling, świetne wejścia ofensywne. Mam nadzieję, że dopną jego transfer.
0
Jak można oceniać spotkanie po frekwencji o.O.
Ja się ludziom nie dziwię, jest środa, jutro ludzie zapierdzielają do pracy. To wiadomo, że nie będzie 100 tys. osób. Trzeba iść spać żeby rano wstać.
0
Przyjemnie sie oglądało to spotkanie. Dominacja totalna, były kontry, bramka ze stałego fragmentu.
Martwi tylko postawa Neya.
9
ter Stegen ma propsy za tą interwencje.
Mecz jak mecz. Każdy mecz z autobusem po jednej stronie jest nudny. Poza tym to pierwszy mecz, w drugim będzie jazda. Z Atletico było to samo.
0
https://x.com/barcastuff
Tutaj najszybciej będą składy :)
3
tak jak zawsze. Godzinkę przed meczem okolo.
5
Verratti albo Pogba. Chciałbym mieć w życiu tylko takie dylematy.
0
Jutro wjeżdżamy i zapewniamy sobie awans, żeby nie było wątpliwości kto zagra w finale, przed rewanżem.
21
Jeżeli Messi w tym roku nie dostanie Złotej Piłki to to będzie żenada.
Tak! Wiem, że jest dopiero luty, ale to jakie rekordy bije i w jaki bezczelny sposób to uwskutecznia nie sposób nie zauważyć.
Genialny piłkarz. Jesteśmy mega farciarzami, że możemy podziwiać jego dokonania na żywo, a nie za x lat na youtubie, czy co tam wtedy będzie.
47
Zima Wasza, wiosna nasza!!!!!!!!!!
0
Oby tylko się to źle na piłkarzach nie odbiło :P
3
Oby tylko Athletic większości z Was dzisiaj nie uciszył.
4
Sesja zaliczona!! :DD
Teraz tylko jeszcze zwycięstwo Stocha, wygrana Barcy i będzie to jeden z lepszych dni tej zimy :)
73
Messi, Neymar dwa bratanki. Do asysty i do bramki.