jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
A mnie jakoś nie dziwi zachowanie Ronaldo. Od dawna wiedziałem, że to kawał zapatrzonego w siebie, egoistycznego buca.
35
HAHAHA. Przez creative'a będę teraz wchodził w newsy. On ma je o wiele wcześniej XD
0
Trochę się obawiam tego meczu. W równym stopniu jak dwa tygodnie temu.
Mam nadzieję, że ich pykniemy i przypieczętujemy awans wysoką wygraną :)
1
Wolę Pogbę od Reusa zdecydowanie w tej chwili. Nie potrzebujemy kolejnego skrzydłowego. Potrzebujemy wzmocnić środek pola.....
3
Fajnie by było zobaczyć Douglasa od pierwszej minuty. Tylko obyśmy wygrali. Trzeba do GD podejść z pewnością siebie.
0
Jasne. Dzięki za odpowiedź ;)
1
haha, patrząc na komentarze kolegów powyżej chyba prysły zmysły co Kisielo? :D
Pewnie zagra Montoya z Adriano po bokach :P
0
Dzięki za odgrzebanie tematu.
Swoją drogą z wersji mobilnej niewielki krok do aplikacji.
Moglibyście po prostu na tej appce zrobić odnośniki do strony na wersji mobilnej. Żeby w głownej mierze skupiała sie ona na powiadamianiu o nowych newsach.
0
Nie, chodzi o Państwo Islamskie :P
6
Nie
0
Myślę, że Maradona nie ma takiego zmysłu taktycznego jak Xavi.
0
ISIS ;OOOOO CR jest z ISIS
10
Chyba sobie żartujesz...
11
Wolałbym Pogba fichado.
1
Oczywiście. Wyemigrowałem do Demokratycznej Republiki Kongo.
2
Eto'o obchodzi dzisiaj 34 urodziny. Sto lat ziomie! Albo obchodził wczoraj.....
0
W tej chwili w Polsce też PO wygrywa w sondażach a Szogun ma koło 70% głosów ;) Nie traktujcie tego poważnie.
Btw. Jakieś obietnice już Laporta składał? Kogo to on nie sprowadzi etc?
Ciekawe mnie również fakt co będzie z Braidą. Super, że ma kontakty, zapowiada się na prawdę bardzo dobrze, szkoda by było aby wrócił wraz z jakimś drugim Zubim. Chociaż.... Laporta ma dobre układy z Txikim :D W Manchesterze pewnie zarabia takie hajsiwo, że ciężko będzie go załatwić.
0
Obawiam się się ze jak Javier zagra teraz z Eibarem to zarobi żółtko i będzie po Ptokach. Powinien w najbliższym meczu zagrać Rakitic na DMie
1
"Po owocach ich poznacie" . Zobaczymy :) Ale jestem dobrej myśli.
0
Jako dziesiątka byłby fajnym wzmocnieniem. No ale niestety, albo on albo on :)
0
Pogba zjada swoim talentem wszystkich obecnych pomocników. Jego potencjał jest PRZEOGROMNY. To jest nowoczesny pomocnik. Dobry odbiór, dobry przegląd pola i świetna technika.
3
Ja pamiętam. Wybrał drogę kasiory. Przeszedł do jakiegoś klubu arabskiego chyba i go ni ma.
0
Najfajniejsze jest to ze kolejne rekordy pieczętuje hat-trickiem. To jest po prostu jakiś cyborg z innego świata.
0
Karny z 11 metrów jest :)
0
A co to za przelicznik? xd
0
Real już nie wygra tego meczu :) Chłopaki muszą teraz tylko bronić wyniku i nie dac się zaskoczyć.
0
W La Lidze nie liczy się bilans bramek tylko bezpośrednie starcia.
1
Tak, ten w którym nie grał.
0
Z Twojej strony interpunkcja nie jest mocną stroną. Też mam się o to dowalić?
I nie choruję na korwinizm ;)
0
Twoja wypowiedź była uszczypliwa. Odnośnie tego się odniosłem. Po prostu zastanawiam się co Ci dają takie ciekawe i pełne merytoryki wypowiedzi.