8

A mnie jakoś nie dziwi zachowanie Ronaldo. Od dawna wiedziałem, że to kawał zapatrzonego w siebie, egoistycznego buca.

35

HAHAHA. Przez creative'a będę teraz wchodził w newsy. On ma je o wiele wcześniej XD

0

Trochę się obawiam tego meczu. W równym stopniu jak dwa tygodnie temu.
Mam nadzieję, że ich pykniemy i przypieczętujemy awans wysoką wygraną :)

1

Wolę Pogbę od Reusa zdecydowanie w tej chwili. Nie potrzebujemy kolejnego skrzydłowego. Potrzebujemy wzmocnić środek pola.....

3

Fajnie by było zobaczyć Douglasa od pierwszej minuty. Tylko obyśmy wygrali. Trzeba do GD podejść z pewnością siebie.

0

Jasne. Dzięki za odpowiedź ;)

1

haha, patrząc na komentarze kolegów powyżej chyba prysły zmysły co Kisielo? :D
Pewnie zagra Montoya z Adriano po bokach :P

0

Dzięki za odgrzebanie tematu.
Swoją drogą z wersji mobilnej niewielki krok do aplikacji.
Moglibyście po prostu na tej appce zrobić odnośniki do strony na wersji mobilnej. Żeby w głownej mierze skupiała sie ona na powiadamianiu o nowych newsach.

0

Nie, chodzi o Państwo Islamskie :P

6

Nie

0

Myślę, że Maradona nie ma takiego zmysłu taktycznego jak Xavi.

0

ISIS ;OOOOO CR jest z ISIS

10

Chyba sobie żartujesz...

11

Wolałbym Pogba fichado.

1

Oczywiście. Wyemigrowałem do Demokratycznej Republiki Kongo.

2

Eto'o obchodzi dzisiaj 34 urodziny. Sto lat ziomie! Albo obchodził wczoraj.....

0

W tej chwili w Polsce też PO wygrywa w sondażach a Szogun ma koło 70% głosów ;) Nie traktujcie tego poważnie.
Btw. Jakieś obietnice już Laporta składał? Kogo to on nie sprowadzi etc?
Ciekawe mnie również fakt co będzie z Braidą. Super, że ma kontakty, zapowiada się na prawdę bardzo dobrze, szkoda by było aby wrócił wraz z jakimś drugim Zubim. Chociaż.... Laporta ma dobre układy z Txikim :D W Manchesterze pewnie zarabia takie hajsiwo, że ciężko będzie go załatwić.

0

Obawiam się się ze jak Javier zagra teraz z Eibarem to zarobi żółtko i będzie po Ptokach. Powinien w najbliższym meczu zagrać Rakitic na DMie

1

"Po owocach ich poznacie" . Zobaczymy :) Ale jestem dobrej myśli.

0

Jako dziesiątka byłby fajnym wzmocnieniem. No ale niestety, albo on albo on :)

0

Pogba zjada swoim talentem wszystkich obecnych pomocników. Jego potencjał jest PRZEOGROMNY. To jest nowoczesny pomocnik. Dobry odbiór, dobry przegląd pola i świetna technika.

3

Ja pamiętam. Wybrał drogę kasiory. Przeszedł do jakiegoś klubu arabskiego chyba i go ni ma.

0

Najfajniejsze jest to ze kolejne rekordy pieczętuje hat-trickiem. To jest po prostu jakiś cyborg z innego świata.

0

Karny z 11 metrów jest :)

0

A co to za przelicznik? xd

0

Real już nie wygra tego meczu :) Chłopaki muszą teraz tylko bronić wyniku i nie dac się zaskoczyć.

0

W La Lidze nie liczy się bilans bramek tylko bezpośrednie starcia.

1

Tak, ten w którym nie grał.

0

Z Twojej strony interpunkcja nie jest mocną stroną. Też mam się o to dowalić?
I nie choruję na korwinizm ;)

0

Twoja wypowiedź była uszczypliwa. Odnośnie tego się odniosłem. Po prostu zastanawiam się co Ci dają takie ciekawe i pełne merytoryki wypowiedzi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?