jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Może za rok na Gran Derbi :) Jak ekonomia pozwoli :P W końcu wypadałoby się wybrać do tej świątyni...
0
Cóż, wszystko ma swoje priorytety. Gdybym miał tylko możliwość to bym rzucił to w cholerę wyjechał i wrócił dalej do roboty. Ale mam szefa, który jest zimnym siurem i niechętnie chodzi na układy :P
0
To już nie od dzisiaj
0
Najpierw musiałbym nie pracować i nie studiować :P
1
Boże ile ja bym dał, żeby jutro być na meczu na Camp Nou :/ Takie emocje. Rewanże są zawsze najbardziej w nie obfite...
4
22:20 ;DD
0
Też ich nie lekceważę. Podchodzę optymistycznie, w takich meczach wszystko może się wydarzyć.
0
Powiem Ci że nie zdziwiłbym się gdybyśmy wygrali nawet te 3-0. ManCity jest w totalnym dołku, Barca gra rewelacyjnie, w dodatku gramy u siebie. Podejrzewam, że Camp Nou ich zje. Ale to tylko takie memłanie. Odpowiedź poznamy jutro około 22:30 :)
0
Kolejny rekord uwieczniony hattrickiem? ;DD Przeciwko Manchesterowi w Lidze Mistrzów było by super ;D Ale chyba lepiej na Gran Derbi zostawić świętowanie i popatrzeć na minę Ronaldo :D
0
A co ma swastyka do KORWiN'y? o.O
0
Patrząc po tym co napisałeś to nawet nie miałbyś po co mnie zapraszać .
0
W Łodzi nikt nie organizuje spotkania? Zastanawiam się czy się za to nie zabrać. Ale coś wyczuwam niską frekwencję :P Większość tu zapewne jest w wieku 12 lat.
0
RACZEJ NIE
1
Szanowny Destro, jeśli Ronaldo, po tych wszystkich swoich tegorocznych incydentach dostanie jeszcze ZP, to o tej gali będę sądził dokładnie to samo co o Oscarach ;)
Messi bije wszystkie rekordy i wszystkich piłkarzy na łeb.
14
ja bym się bardziej cieszył chyba z LM :)
8
No przecież, że Mestalla !! :D
8
A mnie jakoś nie dziwi zachowanie Ronaldo. Od dawna wiedziałem, że to kawał zapatrzonego w siebie, egoistycznego buca.
35
HAHAHA. Przez creative'a będę teraz wchodził w newsy. On ma je o wiele wcześniej XD
0
Trochę się obawiam tego meczu. W równym stopniu jak dwa tygodnie temu.
Mam nadzieję, że ich pykniemy i przypieczętujemy awans wysoką wygraną :)
1
Wolę Pogbę od Reusa zdecydowanie w tej chwili. Nie potrzebujemy kolejnego skrzydłowego. Potrzebujemy wzmocnić środek pola.....
3
Fajnie by było zobaczyć Douglasa od pierwszej minuty. Tylko obyśmy wygrali. Trzeba do GD podejść z pewnością siebie.
0
Jasne. Dzięki za odpowiedź ;)
1
haha, patrząc na komentarze kolegów powyżej chyba prysły zmysły co Kisielo? :D
Pewnie zagra Montoya z Adriano po bokach :P
0
Dzięki za odgrzebanie tematu.
Swoją drogą z wersji mobilnej niewielki krok do aplikacji.
Moglibyście po prostu na tej appce zrobić odnośniki do strony na wersji mobilnej. Żeby w głownej mierze skupiała sie ona na powiadamianiu o nowych newsach.
0
Nie, chodzi o Państwo Islamskie :P
6
Nie
0
Myślę, że Maradona nie ma takiego zmysłu taktycznego jak Xavi.
0
ISIS ;OOOOO CR jest z ISIS
10
Chyba sobie żartujesz...
11
Wolałbym Pogba fichado.