0

Może za rok na Gran Derbi :) Jak ekonomia pozwoli :P W końcu wypadałoby się wybrać do tej świątyni...

0

Cóż, wszystko ma swoje priorytety. Gdybym miał tylko możliwość to bym rzucił to w cholerę wyjechał i wrócił dalej do roboty. Ale mam szefa, który jest zimnym siurem i niechętnie chodzi na układy :P

0

To już nie od dzisiaj

0

Najpierw musiałbym nie pracować i nie studiować :P

1

Boże ile ja bym dał, żeby jutro być na meczu na Camp Nou :/ Takie emocje. Rewanże są zawsze najbardziej w nie obfite...

4

22:20 ;DD

0

Też ich nie lekceważę. Podchodzę optymistycznie, w takich meczach wszystko może się wydarzyć.

0

Powiem Ci że nie zdziwiłbym się gdybyśmy wygrali nawet te 3-0. ManCity jest w totalnym dołku, Barca gra rewelacyjnie, w dodatku gramy u siebie. Podejrzewam, że Camp Nou ich zje. Ale to tylko takie memłanie. Odpowiedź poznamy jutro około 22:30 :)

0

Kolejny rekord uwieczniony hattrickiem? ;DD Przeciwko Manchesterowi w Lidze Mistrzów było by super ;D Ale chyba lepiej na Gran Derbi zostawić świętowanie i popatrzeć na minę Ronaldo :D

0

A co ma swastyka do KORWiN'y? o.O

0

Patrząc po tym co napisałeś to nawet nie miałbyś po co mnie zapraszać .

0

W Łodzi nikt nie organizuje spotkania? Zastanawiam się czy się za to nie zabrać. Ale coś wyczuwam niską frekwencję :P Większość tu zapewne jest w wieku 12 lat.

0

RACZEJ NIE

1

Szanowny Destro, jeśli Ronaldo, po tych wszystkich swoich tegorocznych incydentach dostanie jeszcze ZP, to o tej gali będę sądził dokładnie to samo co o Oscarach ;)
Messi bije wszystkie rekordy i wszystkich piłkarzy na łeb.

14

ja bym się bardziej cieszył chyba z LM :)

8

No przecież, że Mestalla !! :D

8

A mnie jakoś nie dziwi zachowanie Ronaldo. Od dawna wiedziałem, że to kawał zapatrzonego w siebie, egoistycznego buca.

35

HAHAHA. Przez creative'a będę teraz wchodził w newsy. On ma je o wiele wcześniej XD

0

Trochę się obawiam tego meczu. W równym stopniu jak dwa tygodnie temu.
Mam nadzieję, że ich pykniemy i przypieczętujemy awans wysoką wygraną :)

1

Wolę Pogbę od Reusa zdecydowanie w tej chwili. Nie potrzebujemy kolejnego skrzydłowego. Potrzebujemy wzmocnić środek pola.....

3

Fajnie by było zobaczyć Douglasa od pierwszej minuty. Tylko obyśmy wygrali. Trzeba do GD podejść z pewnością siebie.

0

Jasne. Dzięki za odpowiedź ;)

1

haha, patrząc na komentarze kolegów powyżej chyba prysły zmysły co Kisielo? :D
Pewnie zagra Montoya z Adriano po bokach :P

0

Dzięki za odgrzebanie tematu.
Swoją drogą z wersji mobilnej niewielki krok do aplikacji.
Moglibyście po prostu na tej appce zrobić odnośniki do strony na wersji mobilnej. Żeby w głownej mierze skupiała sie ona na powiadamianiu o nowych newsach.

0

Nie, chodzi o Państwo Islamskie :P

6

Nie

0

Myślę, że Maradona nie ma takiego zmysłu taktycznego jak Xavi.

0

ISIS ;OOOOO CR jest z ISIS

10

Chyba sobie żartujesz...

11

Wolałbym Pogba fichado.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?