0

Jeżeli Barca była w stanie zrobić remontadę przy przegranej 2-0 z AC Milanem, to Bayern również potrafi to zrobić z Porto tym bardziej korzystniejszym wyniku jakim jest 3:1.

0

Vermaelen powołany!

0

PSG musi strzelić trzy lub więcej bramek aby przejść. Nie chce mi się wierzyć aby aż tak zdominowali

7

Bez Modrica Real znowu będzie brzydko grał. A bez Bale'a będą na 90% wszystko cisnąć przez Cristiano.

0

Wynik wygląda pozytywnie, nasza gra już nieco mniej. Kontry które gramy są zabójcze, brakuje tylko jakiegoś łącznika w pomocy, bo Xavi i Rakitic ewidentnie nie dają rady. Napad mamy taki, że wystarczyłoby aby sami w trójkę wyszli na boisko, to by wygrali ten mecz....

2

Pierwsza i ostatnia minuta. Alfa i omega :D

0

Podoba mi się ten skład. Po 3 punkty!

0

Vermaelen zostanie powołany na lipcowe zgrupowanie.

1

Dokładnie, należy mu się to, jest Barcelonismo i wybór należy do niego. Sprzedać go na siłę to Tak jakby się Go pozbyć ;/

2

Co do Mathieu to się zgodzę. Xavi będzie dobry od 60 minuty żeby uspokoić grę. Martina nie przeboleję bo to ofiara losu. Gra beznadziejnie. Już wolałbym Adriano

0

Kocham ten moment kiedy 58395127492185730 osób wstawia składy :D
Czekam na newsa ze składami. Ludzie będą mieli nowe miejsce do spamowania

1

W sumie to nie wiem kogo bym wolał Montoyę, który gra piach, czy Adriano który gra ziarnisty ditlenek krzemu :/

2

Montoya? o.O Niech mnie ktoś uszczypnie. Oby mnie zaskoczył i w końcu zagrał chociaz jeden porządny mecz.

0

Mam nieco mniejsze obawy niż przed Manchesterem City. Natomiast pod żadnym pozorem nie można tych "franc" ( :P ) lekceważyć. Są świetnym zespołem niezależnie od składu jaki wystawią.

0

To musiało być dosyć dawno bo sobie nie przypominam. Ciekawa zagwozdka. Hmm. wydaje mi się, że w tym sezonie ani razu

0

Od tego są komENtarze żeby komentować. bez sensu moim zdaniem ten post. Hejterow i tak nie uciszysz. Więcej tu znajdziesz kibiców realu niż psg

0

Uciszyl niedowiarkow. W tym mnie. Przyznaje się bez bicia.

0

to już wolałbym Koke. Turan to buc

26

Jeszcze kilka miesięcy temu gdybym to napisał to pomyslalbym że oszalalem, ale postawił bym ma Mathieu zamiast Masche

0

Czyżby powracał słynny syndrom Atletico? Pierwsza runda świetna, druga niekoniecznie?

0

Atleti gra taki piach, że dawno nie widziałem czegoś takiego w ich wykonaniu

0

Obstawiam 3-1 na Atletico. Raz się żyje

3

Vermaelena nie wzięli nawet pod uwagę. To normalne, jest nietykalny

1

Uważam że Atletico wygra, zawsze się genialnie mobilizuja na te spotkania. Real zatrzyma się na ćwierćfinale.

3

Tytuł rodem z onetu... Nie rozumiem takiego podejścia.

0

Poza tym, nie może być tak, że wszystkie mecze będzie nam wygrywał Messi. On kreuje, on strzela i on asystuje.
Z pewnością pierwszy i poniekąd ostatni punkt powinien być domeną pomocników. Ciężko to zrealizować patrząc przez perspektywę tego, że jedyną osobą, która tam cokolwiek robi jest nasz pivot :/

3

Zdjęcie Neymara a pozostawienie Suareza na boisku było moim zdaniem decydujące.
Pomijam oczywiście beznadziejnego Iniestę i Rakitica. W środku pola jako jedynie prezentował coś Busquets.

0

Nie co on tylko zawodnicy którym się nie chce. Nie licząc niektórych. Iniesta grał na stojąco.

0

Super gramy!

0

Jak gra Real? Siedzę na uczelni, ktoś może zarys ich gry jakoś opisać?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?