jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Za tydzień Valencia, :-)
3
Kapitan Grzmot grzmotnął w mur.
0
Będzie 2-2 :-)
2
Jeśli Barca 8-0 to Manny dzisiaj w 8 rundzie skończy Floyda. Ja jestem od lat już za filipinczykiem ;-)
0
2:45 :-) oglądamy koniecznie,
1
Sevillo walcz i nie bierz jeńców!
56
Asysta Iniesty, dwie Asysty Alvesa. Co się dzieje ;ooo
1
Ma ktoś linka z transmisją PL? :)
0
Komentarz usunięty
0
Ma ktoś dobrego linka do meczu Barcy. Wyjechałem a kurczę mecz trzeba obejrzeć.
0
Tajemne spotkanie opisane w gazecie.
0
Ej właśnie cholerka, czy dobrze mi się kojarzy, że 18 maja miały być wybory prezydenckie FC Barcelony?
1
Soares trochę brzmi jakbyś popijanemu chciał powiedzieć Suarez :P Takie Sooaarresss.....
Wracając do tematu. Nie znam tego grajka więc się nie wypowiem. Nadal nie mogę przeboleć transferu Danilo do Realu :/
2
Sevilla rok temu upokorzyła Real z genialnym ówczas Rakiticem. Być może dzisiaj to powtórzy z genialnym Krychowiakiem :)
0
Cytat "z" Guardioli? :P To jakaś gazeta :D?
0
Szybkie, bezkompromisowe, bezwzględne, niepodważalne :)
0
Śniło mi się 7-0 i hat-trick Messiego :)
Mam cichą nadzieję na chociaż remis Realu. Dzisiaj możemy "wygrać" ligę
2
Szybki remis Realu i jeszcze szybsze zwycięstwo Blaugrany. Jedyna wersja, którą biorę pod uwagę :)
1
17
Tak grający Real, z Sevillą albo Valencią na pewno punkty straci :) Rok temu na Sevilli też się potknęli, Rakitić wtedy rozgrywał świetne zawody :)
0
On ma wiecznie o coś focha.
0
Jak to jest, że na stronie rm.pl nie ma nawet 100 komentarzy a tu jest ponad 800....?
0
Oooj tam, już nie róbmy z niego takiego mazgaja :P
1
mój livesports mówi, że to bramka Cristiano.
Mi sie wydaje, że samobójcza bramka Santosa, serce również mi to podpowiada :P
0
"To CR to chyba skrót od Czasami Ryczę"
0
to ten fenomenalny powyżej.
0
Czyli gra Realu przeciętna? Grają u siebie, z Almerią... Myślałem, że będzie wynik podobny do wczorajszego.
2
Najwięcej miał któryś admin za info o banie dla Mikiego.
0
Zaspałem na mecz. Tylko 1-0? Jak to możliwe ?
0
dobry zart. Oceniam na 4.