jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
3-1 Barca.
0
Poza tym pamiętajcie ! Jeśli już wygrać Ligę Mistrzów to tylko po meczach z najlepszymi! Chciałbym finał z Bayernem, albo Realem (jeśli przejdą przez Atletico)
1
A ja jestem zadowolony! PSG jest do ogrania moim zdaniem. Atletico - Real Madryt bardzo cieszy :D Czyżby los Blancos się pożegnali już w ćwierćfinale z LM? Nie zdziwiłbym się patrząc na ich obecną grę.
Bayern - Porto będzie dwumeczem bez historii. Pewny awans Bawarczyków. Juventus - Monaco. Stawiam na Juve, ale Monaco jest dość nieobliczalne w tym sezonie. Z racji tego, że w Starej Damie gra Pirlo, którego uwielbiam i Pogba, stawiam na zespół z Włoch.
Takie moje typy :P
0
Dzisiejsze interwencje Harta to kur*a pierwsza klasa.... Po prostu rewelacyjnie się spisywał. Gdyby nie on to spokojnie mogłoby być 4-0...
0
nikt nie jest idealny. Cieszmy się grą Barcy w tej chwili :) Mathieu póki co nie zawodzi.
4
Nasri powinien wylecieć za ten faul. To było bezczelne, bezprecedensowe, frajerskie zagranie.... O ile to zagraniem można nazwać.
0
Ciekaw jestem w którym meczu ostatnio notabene tylko siatek założono.
5
Totalnie utożsamiam się z tym, że Messi jest kosmitą ;OOO On naprawdę jest nie z tej Ziemi.
0
Oczywiście, że tak. Całkowicie się pod tym podpisuję. Ale odrębną kwestią jest doświadczenie (jako takie) ale jednak.
0
To, że Bartra świetnie gra z beniaminkiem nie znaczy, że świetnie zagra mając przed sobą Aguero.
4
Ale jestem podjarany. O mój Boże ;DD Ciekaw jestem czy Camp Nou zagłuszy hymn Champions League :)
0
Najbardziej pocieszające jest to ze City MUSI strzelić CONAJMNIEJ dwie bramki żeby przejść. Wątpię żeby na Camp Nou dali radę. Barca to nie Burnley co prawda i takie Mecze żyją swoimi prawami, ale nie widzę innego scenariusza jak zwycięstwo Dumy Katalonii.
1
3-1 dla Barcy moim zdaniem.
2
Torres jest tragiczny.
0
Oby wynik dwumeczu nie był tak zaskakujący jak na Stanford Bridge
0
losowanie wykaze ze Monaco.
1
Brzydki jest ten mecz na Calderon :P Taka kopana a la polska ekstraklasa.
0
Bo żaden z nich by do Monaco nie przeszedł. Co jak co, ale piłkarze, których raczyłeś wymienić raczej wybierają projekt sportowy. Monaco trochę czasu zajmie budowanie zespołu mimo hajsu jaki mają.
Miałem na myśli, że wielki Falcao odszedł wraz z transferem do Monaco. Ale to prawda, kontuzja tam go wykończyła :/
0
Wystarczy bramka dla Bayeru i Atletico będzie musiało mocno spiąć dupska. Trzymam kciuki za hiszpański futbol.
0
To by pasowało do Anglii. Albo Francji. Siedem nacji tam jest na pewno :P
4
Ahh ;D I to "Seven Nation Army" na Calderon po każdej bramce ;DD
0
Ależ Brama dla Atleti!
0
Stary, widziałeś kiedyś oligarchę który ma problem z kasą? Przecież oni u siebie w Rosji mają takie wspomaganie ze strony państwa, że rany boskie.
Jamesa sprzedali, bo nie ma pracownika bez niewolnika. Co do Falcao to bym się powstrzymał, bo nie jestem pewien czy tak chętnie ktoś go kupi za jakąś wielką kasę. W ManU nie pokazuje praktycznie nic. Falcao skończył się już w Atleti. Szkoda bo zapowiadał się kozacko.
0
Zatrzymają się na ćwierćfinale i tak.
7
Gdybym miał już wybrać Arsenal czy Monaco to kibicowałbym Kanonierom :P Monaco to kolejny klub z portfelem bez dna.
0
Może za rok na Gran Derbi :) Jak ekonomia pozwoli :P W końcu wypadałoby się wybrać do tej świątyni...
0
Cóż, wszystko ma swoje priorytety. Gdybym miał tylko możliwość to bym rzucił to w cholerę wyjechał i wrócił dalej do roboty. Ale mam szefa, który jest zimnym siurem i niechętnie chodzi na układy :P
0
To już nie od dzisiaj
0
Najpierw musiałbym nie pracować i nie studiować :P
1
Boże ile ja bym dał, żeby jutro być na meczu na Camp Nou :/ Takie emocje. Rewanże są zawsze najbardziej w nie obfite...