0

Wątpie. Widać było że celuje w piłkę.

1

Są skandaliczni w równym stopniu co wczorajsza gra Barcelony. Już na prawdę dawno nie widziałem tylu strat i głupich błędów na CN.

0

Oby ta porażka była tak samo przełomowa i motywująca jak mecz na Anoeta.

0

a kto podkupil Silve?

1

Trudno się gra z Malaga. Świetnie pracują w obronie. Debilnie stracona bramka.... trzeba to odrobic. ja w nich wierzę! Damy radę.

30

Skromny chłopak, świetny technicznie, profil pasujący do Barcy. Mam nadzieję, że przejdzie.

0

Jasne :P Mój błąd. Ale już nie mogę edytować :( Dzięki za uwagę !

0

Douglas nie zagra :P

0

Najlepiej by było odnieść wysokie zwycięstwo żeby morale przed ManCity były jak najbardziej wysokie.
Zespół z Etihad ostatnio nie zachwyca swoją grą w przeciwieństwie do Barcy, nie mniej jednak takie mecze żyją swoimi prawami. Miejmy jednak nadzieję na chociaż minimalne zwycięstwo, żeby do rewanżu podejść ze spokojną głową.
Czytał: Janusz Szydłowski.

0

Mundo oszalalo! MSN nie zagra dzisiaj razem na pewno...

0

Pewnie Neymar nie zagra. A szkoda.
Suarez nie grał ostatnio więc teraz pewnie dostanie szansę.

0

Dopiero co podpisał nową umowę więc ta klauzula już nie obowiązuje raczej.
Cena pewnie by oscylowała w granicach 60 mln. Jak nie lepiej.

2

*Większości.

0

Alba się zrewanżuje asystą przy golu Suareza :) Liczę na pewną zaliczkę przed wielkim wtorkowym meczem.

12

Na Real nie trafi, bo Real zagra z Basel albo Porto :D

1

Podbijam :)

36

dlaczego? Chyba nie skumałem żartu .

0

Dokładnie :) "Po owocach ich poznacie".
Zawsze mówiłem, że efekty treningów i zaznajomienia się ze stylem nowego trenera trwa jakoś do początku drugiej rundy. Barca jest w rewelacyjnej formie i jest to zupełnie inny futbol. Dawno nie widziałem Barcy grającej w taki sposób.
Zawodników mamy świetnych, wszyscy są zmotywowani i harują na boisku, nawet Messi stosuje pressing co rok temu było nie do pomyślenia. Wszystko idzie w świetnym kierunku.
Co do Lucho, to nie ukrywam, że nie raz krytykowałem go za jakieś durne zmiany w składzie bez sensu. To jaki skład wystawił na Anoeta prosi o pomstę do nieba. Wtedy napisałem, że jest ojcem tej porażki.

0

Ronaldo dałby radę z 20 krokowego rozbiegu. Przyzwyczajony facet :P

3

Jeżeli zależałoby mu na klubie to nie miałby z tym najmniejszego problemu.

5

Co do Pogby to jeszcze rozumiem odniesienie się do Ligi Mistrzów.
Ale przecież Borussia na bank się nie dostanie, więc w przypadku Reusa taka klauzula byłaby bez sensu :P

2

No gdybyśmy w ten sposób sobie załatwili Pogbę i Reusa, to byłoby świetnie :)
Wtedy 4-2-3-1 byłoby przekozackim ustawieniem :) Ale to tylko gadanie.
Pogdybać zawsze można.

20

MODERACJO!
Dajcie permbana tego użytkowknikowi "Decos2003". Toż to troll.. Dno i kilo mułu.

1

Danilo na 1-1 :D (karny)

1

tak

2

Ciekawe czy Real w ćwierćfinale (jeśli przejdzie) trafi na Basel czy na Porto :P

1

LOL. Jeszcze takich newsów będzie z 5 tys. Kogo to nie sprowadzi Bartomeu i kogo to nie sprowadzi Laporta.
Już był Pogba, był Reus, był Dybala, teraz jest Bender. Niedługo będzie Sanchez, Fabregas, Hummels, czy inne Gundogany.

0

Menotti

0

No to mówię. Masz bardzo słaby procesor jak na teraźniejsze gry.

0

L5 demonem prędkości nie jest z czego wiem. Jaki masz procesor?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?