jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wątpie. Widać było że celuje w piłkę.
1
Są skandaliczni w równym stopniu co wczorajsza gra Barcelony. Już na prawdę dawno nie widziałem tylu strat i głupich błędów na CN.
0
Oby ta porażka była tak samo przełomowa i motywująca jak mecz na Anoeta.
0
a kto podkupil Silve?
1
Trudno się gra z Malaga. Świetnie pracują w obronie. Debilnie stracona bramka.... trzeba to odrobic. ja w nich wierzę! Damy radę.
30
Skromny chłopak, świetny technicznie, profil pasujący do Barcy. Mam nadzieję, że przejdzie.
0
Jasne :P Mój błąd. Ale już nie mogę edytować :( Dzięki za uwagę !
0
Douglas nie zagra :P
0
Najlepiej by było odnieść wysokie zwycięstwo żeby morale przed ManCity były jak najbardziej wysokie.
Zespół z Etihad ostatnio nie zachwyca swoją grą w przeciwieństwie do Barcy, nie mniej jednak takie mecze żyją swoimi prawami. Miejmy jednak nadzieję na chociaż minimalne zwycięstwo, żeby do rewanżu podejść ze spokojną głową.
Czytał: Janusz Szydłowski.
0
Mundo oszalalo! MSN nie zagra dzisiaj razem na pewno...
0
Pewnie Neymar nie zagra. A szkoda.
Suarez nie grał ostatnio więc teraz pewnie dostanie szansę.
0
Dopiero co podpisał nową umowę więc ta klauzula już nie obowiązuje raczej.
Cena pewnie by oscylowała w granicach 60 mln. Jak nie lepiej.
2
*Większości.
0
Alba się zrewanżuje asystą przy golu Suareza :) Liczę na pewną zaliczkę przed wielkim wtorkowym meczem.
12
Na Real nie trafi, bo Real zagra z Basel albo Porto :D
1
Podbijam :)
36
dlaczego? Chyba nie skumałem żartu .
0
Dokładnie :) "Po owocach ich poznacie".
Zawsze mówiłem, że efekty treningów i zaznajomienia się ze stylem nowego trenera trwa jakoś do początku drugiej rundy. Barca jest w rewelacyjnej formie i jest to zupełnie inny futbol. Dawno nie widziałem Barcy grającej w taki sposób.
Zawodników mamy świetnych, wszyscy są zmotywowani i harują na boisku, nawet Messi stosuje pressing co rok temu było nie do pomyślenia. Wszystko idzie w świetnym kierunku.
Co do Lucho, to nie ukrywam, że nie raz krytykowałem go za jakieś durne zmiany w składzie bez sensu. To jaki skład wystawił na Anoeta prosi o pomstę do nieba. Wtedy napisałem, że jest ojcem tej porażki.
0
Ronaldo dałby radę z 20 krokowego rozbiegu. Przyzwyczajony facet :P
3
Jeżeli zależałoby mu na klubie to nie miałby z tym najmniejszego problemu.
5
Co do Pogby to jeszcze rozumiem odniesienie się do Ligi Mistrzów.
Ale przecież Borussia na bank się nie dostanie, więc w przypadku Reusa taka klauzula byłaby bez sensu :P
2
No gdybyśmy w ten sposób sobie załatwili Pogbę i Reusa, to byłoby świetnie :)
Wtedy 4-2-3-1 byłoby przekozackim ustawieniem :) Ale to tylko gadanie.
Pogdybać zawsze można.
20
MODERACJO!
Dajcie permbana tego użytkowknikowi "Decos2003". Toż to troll.. Dno i kilo mułu.
1
Danilo na 1-1 :D (karny)
1
tak
2
Ciekawe czy Real w ćwierćfinale (jeśli przejdzie) trafi na Basel czy na Porto :P
1
LOL. Jeszcze takich newsów będzie z 5 tys. Kogo to nie sprowadzi Bartomeu i kogo to nie sprowadzi Laporta.
Już był Pogba, był Reus, był Dybala, teraz jest Bender. Niedługo będzie Sanchez, Fabregas, Hummels, czy inne Gundogany.
0
Menotti
0
No to mówię. Masz bardzo słaby procesor jak na teraźniejsze gry.
0
L5 demonem prędkości nie jest z czego wiem. Jaki masz procesor?