jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Poważnie?? :D:D Ale strzał!
9
Ja bym chciał Xaviego i Puyola jako asystenta. Pierwszy, ma rewelacyjny przegląd pola i gry na boisku, a drugi jest po prostu mistrzem motywacji i pozytywnego wpływania na ducha zespołu.
0
Wcześniej. Za tydzień albo dwa. Real nie przejdzie Villarrealu albo Athleticu.
0
Właśnie ! Kim była ta grupka kibiców pokazywanych w trakcie meczu? Mieli takie same kurtki. Z symbolem jakiegoś klubu. Podobnym do Sportingu Gijon trochę.
2
MODERACJO!
Błagam dajcie odpocząć temu panu, bo od kilku dni tylko ludziom życie uprzykrza........
7
Jakby nie sprzedała praw telewizyjnych to byś jej nigdzie nie mógł obejrzeć.
1
The King is Back!!!!!!!!!!
14
Niektóre karne decydowały o zwycięstwie xd
7
Ale Marca ma rację. Przecież ile razy Real dostał karne z kapelusza w ostatnich minutach przy remisowym wyniku. ;)
0
Czyżby powrócił syndrom Atletico? Pierwsza połowa sezonu genialna a druga nie do końca? Czy poprzedni sezon był tylko wyjątkiem potwierdzającym regułę?
0
Zaorane.
4
Za dwie kolejki Real gra z Villarrealem. Czyżby to była ta przełomowa dla Barcelony kolejka? :)
0
aaa w tym sensie :P Ano. Minęli sie z powołaniami chłopaki ;)
Luis jeszcze wystrzeli :) Jak nie w tym sezonie to w przyszłym.
2
Pewnie będą się wykartkowywać w najbliższym czasie, żeby nie pauzować na Real :P
0
No przecież jest Pique 5 i Suarez 6......
2
Jakby wszystko Ci weszło i postawiłbyś z 2 stówy, to byś został chyba milionerem.....
0
Most goals for Barcelona this season: Messi 34 - Neymar 23 - Pedro 10 - Suarez 6 - Pique 5 - Rakitic Sandro - 4
A gdzie jest Munir? ;) Grał chyba dwa razy tyle meczy co Sandro, i może poza pierwszymi przebłyskami, reszta jego spotkań to były same katastrofy.
Sandro, Adama, Neymar, Halilovic, Samper mam nadzieję, że Munir też... To jest przyszłość tego klubu. Neymar będzie przywódcą na miarę Messiego dzisiaj.
0
Ależ ten Piatti jest świetny.
0
Deulofeu potencjał ma przekozacki. Ma dopiero 20 lat. Gra w jednej z najlepszych lig na świecie. W dobrym Europejskim klubie. Ale jeżeli nie spokornieje i nie będzie się już rozwijał (w co wątpię), to będzie po prostu zwykłym przeciętniakiem. Zdecydowanie za słabym na Barcę.
0
Mecze z Atletico i Athleticiem pokazały, że tej maszyny nie zatrzyma na razie nic. Manchester City zostanie zjedzony w przyszłym tygodniu i jestem o tym pewien. Gdyby Gran Derbi odbywały się w ten weekend, z zawodników Realu zostały by tylko sznurowadła.
0
Mam nadzieję, że Neymar zagra od pierwszej minuty.... Potrzebuje meczu do odreagowania i sportowego wyżycia się, po tej wpadce z Villarrealem.
Chciałbym taki pogrom jak na inauguracji poprzedniego sezonu....
16
15 zł też pieniądz. Prawie flaszka.....
0
Grałem daaaawno w NBA Live 2005 :D Przekozackie.
0
Jest praktycznie jeszcze każdy zespół, bo dopiero co zaczęła się druga runda. Real ma przed nami takich samych rywali, więc teoretycznie Ronaldo również może sobie postrzelać. Inna sprawa, że nie ma kompletnie formy. Gdyby teraz Barca grała z Realem to byłby to istny pogrom.
7
Zauważyłem właśnie ikonkę umożliwiającą ignorowanie komentarzy danych userów. Jakże to jest przydatne!
0
Daruj sobie, trollku ;)
8
Czekam na gify i memy z tą symulką dzisiejszą Ronaldo xd
0
0-0
0
Mieliśmy na jego pozycji, Pedro, Sancheza, Neymara, Messiego i Tello. Gdzie tu miejsce dla Cuenci?
7
Jeżeli Bartomeu był w towarzystwie gen. Franco, to wiedz, że coś się dzieje.