jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Tak, ten w którym nie grał.
0
Z Twojej strony interpunkcja nie jest mocną stroną. Też mam się o to dowalić?
I nie choruję na korwinizm ;)
0
Twoja wypowiedź była uszczypliwa. Odnośnie tego się odniosłem. Po prostu zastanawiam się co Ci dają takie ciekawe i pełne merytoryki wypowiedzi.
5
Jak ja kocham tą polską mentalność. "Tak źle, tak niedobrze." "Tutaj komuś w dziecinny i prostacki sposób dopieprzę,bo tak", "postaram się być trochę uszczypliwy i od razu ego podbudowane" :)
0
Jezus no tak..... Całki na studiach już mi rozpieprzyły podstawowe działania matematyczne....
0
Ósmy finał i bilans spotkań to 5-2?
2
Sergio jest w świetnej formie ostatnio.
19
Najbardziej sensowny był komentarz Szpakowskiego:
"Balony są sukcesywnie usuwane przez piłkarzy... jest 18 stopni Celsjusza."
O.o
0
Gra Barcy dupy nie urywa. Olewczo w obronie, bez pomysłu w ataku... Nie zdziwę się jak villarreal wygra ten mecz jedną bramką
0
Pierwsza bramka będzie kluczowa. Im bardziej Villarreal się na nas otworzy tym bardziej będą skarceni.
6
MD: Vermaelen znowu biega! Jeśli wszystko dobrze pójdzie, na początku kwietnia zacznie trenować z drużyną!
1
Pierwszy i trzeci transfer nierealny. Pogba... byłbym mega szczęśliwy gdyby do nas trafił. Ale ban transferowy jest bezwzględny. Jeżeli będzie chciał dołączyć do nas to poczeka. Ale wątpię, żeby tego lata do nikogo nie trafił...
0
Deulofeu w główce to jeszcze dzieciak. Do gry w takim dojrzałym zespole jakim jest Barcelona, należy dorosnąć również mentalnie.
24
Song nie chce wracać do Barcy. Deulofeu jeśli nie spokornieje to powątpiewam w jego znakomitą przyszłość. Z Roberto raczej nic nie będzie. Tello jest dobrym skrzydłowym ale nie na miarę Barcy.
0
Takie zespoły jak Getafe, Malaga, Sevilla czy Valencia byłyby najlepsze. Chociaż te dwa ostatnie mają zdecydowanie lepszych ofensywnie zawodników od Munira.
0
Oczywiście, że przedłużą z nim kontrakt. Sam w tej chwili nie widzę innego rozwiązania.
Zostaje nam Douglas i Adriano. Oboje specjalnie nie zachwycają.
Danilo gdyby do nas wpadł to by było świetnie, profilem jest bardzo podobny do Daniego. Szybki, zwrotny, dobry drybling, świetne wejścia ofensywne.
2
Nie wiem jakim cudem Ty już nie masz bana....
1
Messi
Ronaldo
Eto'o
Kahn
Nesta
Ludzie! Kahn to był jeden z najlepszych bramkarzy w historii futbolu.
0
Bogatszy
0
Sergio miał tragiczny początek sezonu. Teraz dzięki Bogu gra znacznie lepiej. Bardzo mnie to cieszy i mam nadzieję, że pomoże chłopakom zdominować środek pola w Gran Derbi
1
Będzie na harda na sadolu ;DDD
2
Jeśli Reus będzie klepnięty, to nie widzę przeciwwskazań.
7
Przecież wiadomo, że chodzi o pieniądze :P
1
Weźcie się już uciszcie z tymi Penaldami etc, bo serio.... ból dupy na tej stronie sięga zenitu. Moderacja za wszystkie tego typu teksty powinna dać odpocząć na jakieś 2 dni przynajmniej.
0
A, to teraz rozumiem :P Dzięki za wyjasnienie.
1
A w tym wypadku się zgodzę :D
0
ŁOT??????????
0
Najpiękniejszy to jest hymn Polski.
0
Zostawiają najmocniejszych na PK.
0
Myślę, że to nic trudnego do zrealizowania.