jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie co on tylko zawodnicy którym się nie chce. Nie licząc niektórych. Iniesta grał na stojąco.
0
Super gramy!
0
Jak gra Real? Siedzę na uczelni, ktoś może zarys ich gry jakoś opisać?
1
Obok Atletico najważniejszy wyjazd ligowy w sezonie na tą chwilę.
14
Abidal jest legendą nie piłkarską patrząc tak prostymi kategoriami, a legendą duchową. On nie tylko przeszedł chorobę, przeszczep, ale wrócił do profesjonalnego futbolu na wysokim poziomie. Jest to świetny przykład, że bariery nie istnieją i wszystko jest możliwe. :)
Puyol to zupełnie inna półka, inna kategoria wagowa, i inna federacja :)
19
Abi to jest legenda i wzór dla przyszłych sportowców. Gdy dążysz do czegoś z całego serca, to nie ma bariery, której byś nie przeskoczył. To jest właśnie cały Eric.
0
Kapitan grzmot.... no posram się ze śmiechu zaraz.
4
No wiesz. Od tego są właśnie asystenci trenera, poniekąd.
0
Zboczę z kursu, ale może znajdę rozmówcę :D (sorki za offtop)
Doszedłem do wniosku, że pocisnę sobie Barcą w FM2015 iiii.... wybory u mnie wygrał Laporta. Ciekaw jestem, czy w rzeczywistości też wygra w tym roku. I co to za sobą przyniesie? Będzie lepiej czy gorzej Waszym zdaniem?
PS: Petrodolary pokazały, że pieniążki to nie wszystko....
PS2: Do grajków FMa, wiecie czy jest możliwość odwołania się co do embarga transferowego?
9
Zgiń przepadnij.
Andres jest Barcelonismo, nie wyobrażam sobie go gdziekolwiek indziej !
Choćby miał grzać ławę, choćby miał grać tak jak gra teraz, powinien zostać.
To samo się tyczy Xaviego.
Taka moja obiekcja.
0
Samper to defensywny pomocnik. Mamy już Busquetsa, który potrafi być w formie i Mascherano (analogia do Sergio).
Oczywiście nie przeczę, potencjał ma ogromny. Oby się nie zmarnował, aczkolwiek wątpię czy poradziłby sobie już w seniorskim składzie.
0
Wiem, że nam potrzeba cracków, ale masz inne rozwiązanie na obecną chwilę? Halilovic zawsze jest jakąś alternatywą na odejście Xaviego. Suarez tak samo.
Masz inne propozycje uwzględniając bana transferowego?
Ja doskonale wiem o tym, że potrzeba nam cracków i kreatorów gry z prawdziwego zdarzenia. Tylko sprowadź mi ich mając nałożone embargo transferowe ;)
1
No ominąłby fazę grupową najwyżej. Musiałby przystać na takie warunki zarówno od jak i Juve. Transfer w styczniu będzie nam potrzebny jak sukces.
Iniesta będzie miał już 32 lata. Jak teraz w wieku 31 gra ledwo ledwo, czasami mając przebłyski, to co będzie za rok. Xaviego nie będzie. To kto będzie ciągnął grę i kreował? Rakitic? Rafinha?
Samym atakiem nic nie zdziałamy. Boję się, że będziemy mieli sezon w plecy, oby nie. Ale mamy pełne podstawy aby sie tego obawiać.
0
To też mówię, daj Boże Pogbę :)
Ban to oczywiście strzał w kolano, który bardzo utrudnia nasza sytuację. Plus jest taki, że zaoszczędzimy trochę pieniążków, szkoda tylko że takim kosztem.
Dlaczego tak się nastawiasz na transfer w styczniu? Mascherano chociażby wtedy doszedł :).
Nie można porównywać tej sytuacji do innych swoją drogą, bo ta sytuacja jest bardzo wyjątkowa. Musimy koniecznie się dozbroić i to jak najszybciej. Jeśli będziemy naciskać na transfer w styczniu, to musi się udać. Ważne jest też podejście do tego tematu agentów poszczególnych piłkarzy jak i samych zawodników.
0
Obaj bardzo ładnie się rozwijają. Lepsze takie wzmocnienie teraz jak żadne. Zwróć uwagę, że stracimy Xaviego, a Iniesta od dawna już nie błyszczy. Ograniczając się do samego Rakitica i Rafinhi na chwilę obecną przyniesie nam zgubę.
2
Przyjdzie Halilovic, dojdzie Denis Suarez, DAJ BOŻE dojdzie Pogba, i powinno być lepiej. Nie smutaj :)
2
Druga połowa lepsza od pierwszej. Neymar w pierwszej zupełnie niewidoczny, w drugiej coś tam już zaczął grać ale też bez fajerwerków.
Suarez słabo. Pique czyścił w obronie.
3
Na Rakitica nie było tak wielu hejtów wcale, nie przesadzaj. Suarezem się wszyscy jarali odkąd zaczął asystować, więc też bez sensu.
Zgodzę się co do Mathieu.
1
Celta zagrała świetne spotkanie. Nie zdziwiłbym się gdyby był remis.
0
Wczorajszy mecz był bardzo żenujący w naszym wykonaniu. Na plus to chyba jedynie wyszedł Pique. Otrząśnij się Barco, bo Paryż nadchodzi...
0
A czy to jest krytyka czy bezmózgie hejtowanie?
1
A to żeby kibicować to nie wolno krytykować?
1
Dzisiaj Barcy brakuje trochę wszystkiego ;// dosłownie.
0
Rafinha Niewidinhia.....
0
Z przyjściem Pogby coś czuję, że będzie tak samo jak z Fabregasem :P Też co chwilę zaprzeczanie przeplatające się z potwierdzaniem. Oby zakończyło się to równie pozytywnie.
0
A byłeś kibicem Grenady? :D
1
Swoją drogą jeśli to info o Pogbie jest prawdziwe, to będę szczęśliwy. Bardzo szczęśliwy.
0
Przecież to info jest od samego sportu. Mecz jest ważniejszym tematem na okładkę niż nieoficjalne info o Pogbie.
19
Iniesta z Chelsea na Stamford Bridge :D Widok Andresa w stanie takiej ekstazy jest nieczęsty :D
0
Niektorzy boja sie zmian niestety