1

A już jutro usłyszę:
- Messi, Messi przed pole karne, czy to jest ta akcja? TAAAAAK! To jest ta akcja!
Ktoś pamięta, te cudowne chwile? :)

14

nie dzieli się przez 0

0

Ale Morata się nie cieszył. Widać, że ma szacunek do byłego klubu :)

0

Jeszcze trzy i będzie awans Juve :)

0

Dlaczego nie? Chciałem poinformować :)

4

Jeżeli ktoś nie ma ochoty oglądać meczu, to polecam włączyć TVP 1. Jest debata prezydencka. Wykażcie się patriotyzmem, pokażcie, że jesteście intelektualistami i w niedzielę oddajcie głos, w rozsądny POLSKI i patriotyczny sposób.
Czołem wolnej Polsce :)

0

Doskonale rozumiem to, czego chce. Lubię gościa, muzyk wyśmienity, widać patriota, natomiast polityk żaden. Równie dobrze ja mógłbym startować, ponieważ wybitnej wiedzy ekonomicznej, gospodarczej nie ma. Jest wolnościowcem, który popiera związkowców, to jest dla mnie śmieszne i sprzeczne. Mój głos ma Korwin, sam działam w jego partii, jeszcze wcześniej działałem w KNP.

0

Komentarz usunięty

11

Ehh, jak dawno nie widziałem na tej stronie konferencji prasowej Pepa... Zbiera się na wspomnienia :)

2

Kontuzją, żelafą......

0

Przy ostatnim pytaniu ucieszyła mi się japa :D

1

Życzę wszystkim Barcelonismo miłego dnia i jeszcze milszego wieczoru. :-)

0

W produktach też masz podatki. :P

5

Ależ ten tydzień się dla mnie kapitalnie zaczął.
Dzisiaj awans i nowa umowa w pracy, dziewczyna zdaje maturę, jutro Real przegra z Juve, pojutrze Barca wygra z Bayernem, zobaczę Pepa na Camp Nou po 3 latach, w piątek mam operację, a w niedzielę rewanż z Sociedad :D Co za zwariowany tydzień :P

0

Podatki to i tak musza płacić.

5

Neymar faktycznie zagrał słabiutko, ale 3,5 to moim zdaniem drobna przesada. Postawiłbym mu 4,5-5. Jak na niego to i tak byłaby haniebna ocena.

1

Jeżeli Lewy jest faktycznie Hannibalem, to mam nadzieję, że zgotujemy im powtórkę z bitwy pod Zammą :)
(Tak wiem, to nie Lecter, ale hej)

24

Ten mecz to będą jedne wielkie SZACHY. Obie drużyny, będą stosować bardzo mocny pressing, oraz będą chciały (myślę że przede wszystkim) szukać szans z kontrataków.
Bayern lubi posiadanie piłki - Barcelona również (aczkolwiek nie ma takiego parcia na to jak kiedyś)
Bayern lubi kontry - Barcelona również
Bayern lubi pressing - Barcelona również
Bayern lubi grać z klepki - Barcelona również
Bayern gra kombinacyjnie - Barcelona również
Podobieństw jest bardzo wiele.
Kluczowa z pewnością będzie dyspozycja Neuera, który całkiem prawdopodobnie będzie najważniejszym graczem w środę dla Bayernu.
Dla Barcelony z kolei, moim zdaniem nie jest najważniejsza forma MSN (mimo, że jest ona zabójcza i arcyważna), lecz bardziej skupiłbym się na dyspozycji naszych pomocników. Jeśli chcemy dominować, jeśli chcemy mieć częściej piłkę i umiejętnie ją rozprowadzać, koniecznie potrzeba klasowych pomocników, pomocników w formie, pomocników kreatywnych.
Ja bym postawił na Busquetsa, Iniestę i Xaviego. Rakitic ostatnio nie zachwyca, choć z drugiej strony najlepiej prezentuje się w meczach o stawkę (chociażby City).
Xavi jest w dobrej formie, Andres mam nadzieję, że w końcu się obudził (szkoda, że dopiero teraz, ale wolę nie zapeszać), Busquets również gra dobrze.

Zapowiada się mega spektakularne widowisko, rewanż za to pamiętne 7-0 (tak, wiem że w dwumeczu, ale jednak dostaliśmy wpie*****l, i to srogi) i możemy być pewni, że Blaugrana wyjdzie MEGA zmotywowana. Oby zagrała tak genialnie jak do tej pory w fazie pucharowej LM.
Dziękuję wszystkim, którym chciało się czytać do końca moje mierne wypociny :P
Vamos Barca !

2

Plan na Messiego. Jak wyłączy trzema zawodnikami samego Messiego który zapewne będzie cofniety, to więcej miejsca będzie Miał Suarez oraz Neymar.

Barca podchodzi do tego meczu w optymalnej, świetnej formie, a Bayern niekoniecznie. Co prawda wolałbym aby rewanż był na Camp Nou, lecz z drugiej strony nigdzie lepiej nie smakuje zwycięstwo jak na terytorium przeciwnika. :)

1

Barcelona B a Juvenil to dwie różne bajki.

2

Głupota ponieważ? Mielibyśmy społeczeństwo debili. już w sumie mamy

3

Sami karmicie tego trolla a potem macie pretensje, że pisze :P

0

Bardziej widowiskowy będzie rewanż z Marquezem.

0

Inteligentnie uciekał i klinczował.

0

Kiedy są w końcu te wybory w Barcie? :P

0

Pytanie tyko, czy to zasługo Bravo, czy naszej formacji obrony.

0

To teraz rewanż z Marquezem a potem powtórka z Floydem i będę zadowolony. :-)

0

Floyd to celebryta pokroju Ronaldo ;P

0

Tam jest koło 23 chyba ;P

0

No i zaraz się zacznie, Do boju Manny!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?