0

Ja poniekąd również, natomiast nie dziwi mnie również aprobata władz odnośnie wymierzenia jakiejś kary.
Wiesz, każdy stan na swój sposób cieszy się swoją "powiedzmy autonomią". System terytorialny jest tam bardzo mocno odbiegający od naszego :)

0

Zabawnie by było, gdyby Barcelona wygrała 2-0 z Juventusem, po dwóch golach Neymara.
Wtedy to on by dostał Złotego Buta LM .
Tabela strzelców:
Cristiano Ronaldo - 10
Lionel Messi - 10
Luiz Adriano - 9
Neymar - 9
Jackson Martinez - 7
Carlos Tevez - 7
Thomas Muller - 7
Luis Suarez - 6

1

"Gdy Pirlo nie grał mocno"
?? Co oznacza sformułowanie "grać mocno"?

0

Przypomnę, że hymn jest jednym z najważniejszych symboli w państwie. Wiem, że w tym wypadku chodzi o sam fakt niepodległości Basków i Katalończyków, nie mniej jednak, jeżeli nie zostaną ukarani - ok, jeżeli zostaną, to również nie miałbym zastrzeżeń.

1

Wolność słowa. Gdyby była wolność słowa to nikt nie dostawałby kary za groźby jakiekolwiek.

Przykład: Zagrożę Xaviemu, że wybije mi całą rodzinę włącznie z jego psami, kotami i gromadą chomików to dostanę jakąś tam grzywnę albo i więcej :)

Więc niech el Generale nie gada bzdur :)

Jakimkolwiek szacunkiem bym go nie darzył, to tutaj akurat nie ma racji.

Trzeba rozróżnić demokrację od wolności a co dopiero wolności słowa....

1

Tak właściwie to już mamy tryplet bo zwyciezylismy w Pucharze Katalonii.

0

pospieszyliście się o 6 dni z tym tytułem :)

1

Pierwsza myśl to to ze gol Sezonu. Ale przypomniałem sobie bramkę Suareza. :) Messi jest wielki.

0

Nie mów mi tego...
Gmoch i Engel razem w studiu to najbardziej rakotwórczy duet jaki tylko istnieje.

2

Nie mogę się już doczekać analizy Engela..... kisne

0

Nie ma szans na amnestię. To już oficjalnie. Informacje te w rozmowie z Mundo Deportivo potwierdził sekretarz generalny FIFA, Jerome Valcke. - Nie chodzi o to, że sam prezydent Blatter nie chciałby jej dać, a po prostu dlatego, iż nie ma takiej możliwości prawnej - zapewnił.

Barça za pośrednictwem Josepa Marii Bartomeu i dyrektora Alberta Solera jest w ciągłym kontakcie z FIFA i nie spodziewa się amnestii. Ariedo Braida i pozostali członkowie komisji technicznej pracują nad transferami, które będą mogły zostać zrealizowane dopiero w styczniu 2016 roku.

Jedyną pozytywną rzeczą w tej całej historii, jest fakt, iż Barça znacząco poprawiła swoje relacje z FIFA, które teraz - według MD - są "normalne". Sam prezydent Blatter chciał wyjść z inicjatywą amnestionowania Barcelony, jednak brak możliwości zrealizowania tego potwierdził zarówno Valcke, jak i prawnicy, z którymi konsultował się kataloński dziennik.

4

Moja ciotka wróżbitka (notabene fanka Juventusu) przewiduje 3-1 dla Barcelony w finale LM. 4-0 w finale CdR i amnestię dla Barcelony.
Dzwoniła przed chwilą.
#potwierdzoneinfo

19

A czy Blatter nie obiecywał czasem amnestii dla Barcy? Chociaż z drugiej strony Tusk z Komorem też obiecywali....

0

O której są wybory dzisiaj?

43

Luis Suarez will be able to play the Spanish cup final. He had new tests today and he would get the medical green light on Saturday. [sport]

0

Słabe.

0

Do tego rekordu Realu ilu Nam goli brakuje?

0

Czerwone XDDDD.

0

Ma ktoś może linka do fety po meczu?? :)

0

... no tak. Ale szczególnie ciekawi mnie postawa Thomasa :D

0

Przy takim skladzie, to gramy zabojczo.
Caly czas obserwuje Vermaelena :D Czy jako jedyny? :D

0

Mi również działa :)

0

A rytm meczowy? Myślisz że dwa tygodnie bez meczu jest spoko dla piłkarza i jego formy? Regeneracja to nie wszystko.

2

Pytanie tylko czy mikael to trener

2

Muszą ponieważ?

0

Chciałbym ostatni raz w tym sezonie zobaczyć w lidze MNS..., szkoda ze to Raczej nie wypali...

3

A czytałeś artykuł....?

0

20/30? Jeżeli już to góra 15 bo kończy mu się kontrakt. Można z nim zrobić jak Bayern z lewym ;) zakontraktowac i jak mu wygaśnie umowa To dojdzie.

1

No gdyby Gundo doszedł Za darmo I kupilibysmy Pogbe albo Verattiego to byłbym spełniony. :D

0

TAK

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?