jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A kolega niżej zwrócił uwagę na ciekawą rzecz.
Skąd niby MD ma informacje o tym, że to będzie piłkarz La Liga?
Wiedzą niby kto to? Gdyby tak było, to zawsze pisali czyj transfer jest doklepywany.
0
Trzecim bramkarzem? XDD
Chyba Barcelony B.....
0
Gdyby tak było, to Koke by tu zagościł rok temu i Atletico nie wołałoby za niego 40 mln.
0
Poza tym kurde, napalamy się tak jak gdyby to było pewne, a to przecież tylko Mundo :P
2
Obstawiam, że powrót Denisa klepnęli już przy transferze Vidala.
Ustalili, że w takim a nie innym terminie ogłoszą to oficjalnie. Wcale bym się nie zdziwił.
Marketing polityczny ;)
0
A gdzie gra Gerson?
4
Minus za opuszczenie reprezentacji jako kapitan, w trakcie takiego turnieju.
Plus za jakikolwiek wpis i usprawiedliwienie.
Mam mieszane uczucia i tak, co do tej całej sytuacji
0
Na pewno Denis :P Szkoda, bo po przeczytaniu samego tytułu myślałem, że już Gundogana klepnęli :P
Gdyby to był Suarez, to określenie transfer nie pasuje do końca. O ile powrót (co prawda przedwczesny, ale jednak) z wypożyczenia można nazwać transferem.
1
Oczywiście że nie powinien. Jestem tego samego zdania.
2
Komentarz usunięty
14
Komentarz usunięty
0
Po co? Jeżeli Pogba wyraża chęć przejścia do Barcy i grania z Messim, to skupiałbym sie tylko i wyłącznie na nim. Później na liście mam Verattiego, później Gundogana, a potem dopiero może gdzieś Reus :P Potrzebujemy rozgrywającego, a Reus to bardziej skrzydłowy/dziesiątka.
2
Ogar język ;)
Nie zauważyłem, zwracam redakcji honor.
Już będę grzeczny.
0
Pora obiadowa, a przeglądy jak ni było tak ni ma :(
Redakcja chyba jeszcze dogorywa po wczorajszym wieczorze meczowym :D
2
Połączenie kombajnu, kosmity, piłkarza, czarnej materii i wszelkich niezbadanych zjawisk fizycznych :D
5
Moim zdaniem na pewno Messi i Ronaldo, później to loteria, może Neymar, może Hazard....
Jeszcze masa czasu przed nami i do listopada może sie bardzo dużo wydarzyć :) Nie mniej jednak bardzo bym się zdziwił gdyby Messi nie wygrał kolejnej Złotej Piłki :)
2
Most goals assists for Barcelona this season: Messi 85 - Suarez 46 - Neymar 46 - Pedro 20 - Rakitic 17 - Alves 12
No proszę, Suarez zaczynający grę około 3 miesiące później dogonił Neymara.
Warto zaznaczyć, że to jego pierwszy sezon w Barcelonie. Świetnie się zaaklimatyzował :)
BTW. Między Messim a Neymarem i Suarezem jest po prostu przepaść :D To jest kombajn a nie piłkarz :D
0
Właśnie to była zawsze domena Południowej Ameryki
10
Wiara w zwycięstwo? A co to za argument
4
Kolację pewnie jedli u Sowy i Przyjaciół ;))))
2
Bardzo dobrze. Trochę spokornieje ;)
0
?
0
Śmiałbym się gdyby przyszedł i Gundogan (który ponoć jest już dogadany z Barceloną, info sprzed 30 minut, nie wiadomo tylko jeszcze kiedy dołączy) i Pogba.
W jakim wypadku byłoby to możliwe moim zdaniem?
W przypadku odejścia Pedro (co raczej nastąpi), po odejściu Xaviego, wzmocnienie niektórych pozycji jest konieczne. W dodatku nie wiadomo czy dołączy do nas Denis Suarez (który zapewne pełnił by podobną rolę jeśli nie gorzej, co Rafinha w ubiegłym sezonie).
Lucho lubi kombinować ze składem i rotować formacjami. Genialnie by się sprawdziło w takim wypadku 3-5-2. Sami pomyślcie jakie to daje możliwości taktyczne.
Pogba równie może być środkowym, lewym, skrajnym lewym, bądź prawym pomocnikiem. Gundogan też jest wszechstronny, w dodatku kupienie go, tuż przed końcem umowy, młodego, z wielkimi perspektywami zawodnika za tak śmieszne pieniądze jest darem od Boga. Gdyby on wrócił do formy jaką prezentował w Borussii przed kontuzją, to byłby armagedon.
O finanse raczej bym się nie martwił, mieliśmy suszę podczas zimowego okienka, poza tym, to już nawet Zubi powiedział, że nie istnieje coś takiego jak określony ścisły budżet transferowy w tym klubie. Trzeba rzucić hajsem, to rzucą.
Byłoby mega świetnie gdyby obaj dołączyli, lecz gdyby przybył nawet jeden z nich, to moglibyśmy mieć duże powody do zadowolenia.
0
co za mecze o.O :)
1
Barcelona have a deal with Juventus on Paul Pogba (22) after a new meeting on Tuesday. There's no deal with the player yet. [md]
0
I Barca B spadnie do trzeciej ligi szóstek xd
1
Bacca wjechał w Neymara jak Liszowska do przejścia podziemnego.
0
Haha, oni już o 2 w nocy wstawiaja przeważnie xd
0
Na razie to nie wiadomo czy chodzi o wypozyczenie czy o co. Mam nadzieje ze tak. Denis bedzie pelnil identyczna role co Rafinha w tym sezonie zapewne.
0
Moderacjo,
Apeluje o permbana dla usera luki828282. Z góry dzięki.