0

a czasem juz nie jest? :D

21

- Masz już 37 lat.
- Karoseria i głowa mają się dobrze, jedyny problem to przebita opona.

Cudowna odpowiedź

0

Juventus prefer to sell Pogba next year to Barcelona (bid: 80+10M) than this summer to Chelsea (50M + Oscar) or Man City (100M). [sport]

0

nie Bartek to mowil, tylko Sport jeżeli już.

3

tydzien przed wyborami oglasza.

1

W przypadku rozegrania konkretnej ilości spotkań.

4

Tak, dokładnie o 1:30 na TVP Sport :)

0

The contract of Marc Bartra (24) won't be changed after he decided to stay. Duration (until 2018) and buyout fee (25M) stay the same. [md]

A to ciekawe.

0

A mi się wydaje, że transfer Pogby jest już klepnięty.

0

Najprawdopodobniej 8 i 14 sierpnia. (sobota i piątek)

1

Tebas (Liga president): "My four children are Real Madrid fans, so it's not hard to know which club their father is fan of..." [ser]

0

O ile go nie sprzedadzą.

0

Hmm, to głównie na Tournee będą się ogrywać rezerwowi z paroma graczami pierwszego składu.

0

dają pieniążki to idą.

0

A pod co ma mówić? Elektorat trzeba sobie zebrać.
Mowa oszusta groch i kapusta a przez otwarte na oścież usta, widać że głowa jest pusta ;)

1

Przykład z brzegu - Neymar.

1

No już też nie przesadzaj. 50 może spokojnie kosztować.

21

Arda? To jest zwierzę. XD technicznie jest świetny pytanie tylko czy chcemy Turka który rzuca butami w sędziego.

0

"jedynie brakuje mi takiej magii Messiego"
Mi brakuje wszystkiego Messiego jeśli chodzi o grę w piłkę :P
Sądzę, że jednak Tobie również xd

0

Leoś mi wyszedł :D Mogę iść spać spokojnie :D
BTW, super sprawa redakcjo :D

0

Real Madrid last summer included a clause in the deal with Man United on Angel Di Maria that forbids the player to be sold to Barcelona [md]

hahahahahaha

0

Paul Pogba (22) has told Juventus that he wants to stay at the club for another season and then join Barcelona in 2016. [md]

0

I daj Boże żeby ten Kukiz nic nie osiągnął. Kocham go jako muzyka, ale polityk to z niego marny. Filozof tym bardziej.

2

Kukiz to moim zdaniem bańka, która niebawem pęknie. Cały czas mówi o wprowadzeniu JOWów - świetnie, a teraz jako wyborca powiedz mi czy jesteś za redukcją liczby posłów w sejmie? Wiesz czym w istocie rzeczy, są JOWy?
Widzisz, on z jednej strony mówi, że jest wolnościowcem, raz padło nawet hasło (o zgrozo) libertarianinem, podczas gdy ludziom w komentarzach odpisuje, że jest za ingerencją państwa w sfery gospodarki.
Kukiza określiłbym hasłem wyborczym "Mam Wasze wszystkie poglądy". Bo tak to niestety trochę wygląda.
Wyszedł z nory już jakiś czas temu, rozdmuchał się przed prezydenckimi i na jesień jeżeli w ogóle wejdzie, to z niewielką liczbą ludzi od siebie.
Pytanie tylko z kim on zamierza się dogadać? Chce wszystkich antysystemowców razem, a Korwina olał jak małe dziecko, nawet na negocjacjach się nie pojawił. Ani on, ani Tyszka. Wysłał dwóch pachołków z Ko-Libra i ot politykowanie Kukiza.
W dodatku on nie idzie do sejmu jako Partia, tylko ruch społeczny, więc nie ma co nawet myśleć o jakimkolwiek pisemnym umawianiu się z nimi.
Moim zdaniem, gdyby Kukiz faktycznie chciał zmian, to pierwsza partia z którą by się dogadał to KORWiN, dalej RN potem KNP i na tym się powinno skończyć.
Bardziej od Kukiza jednak obawiam się Nowoczesnej PL Petru. Wentyl bezpieczeństwa dla PO.

0

Żeby przedstawić całkowity model zarządzania klubem i pełną ofertę zmian z konkretną argumentacją, trzeba by poprowadzić chyba z przynajmniej czterdziestogodzinne spotkanie.

1

To już jest serio nudne.....

0

Chciało by się powiedzieć - Przyszła kryska na matyska :D

0

Musiało mi jakoś umknąć. WYBACZ JUŻ BĘDĘ GRZECZNY :P

1

Pytanie tylko na ile się sprawdzi.
Analogią jest NIESTETY pan Paweł Kukiz :)
Mówi, że chrzanić system, wyrwać chwasty, trzeba zmian, a gdy przychodzi co do czego i ktoś się go zapyta co konkretnie zmienić I W JAKI SPOSÓB tego dokonać, to tutaj jego jakże rzewne przemowy się kończą.
Obawiam się, że z Laportą będzie to samo.
Trzeba zdawać sobie sprawy, że tam jest identyczne grzanie stołków i układy jak w jakimkolwiek parlamencie, rządzie czy systemie na świecie :P

0

Nie wiem czy będzie grał czy nie xd Uspokój się :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?