jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
a czasem juz nie jest? :D
21
- Masz już 37 lat.
- Karoseria i głowa mają się dobrze, jedyny problem to przebita opona.
Cudowna odpowiedź
0
Juventus prefer to sell Pogba next year to Barcelona (bid: 80+10M) than this summer to Chelsea (50M + Oscar) or Man City (100M). [sport]
0
nie Bartek to mowil, tylko Sport jeżeli już.
3
tydzien przed wyborami oglasza.
1
W przypadku rozegrania konkretnej ilości spotkań.
4
Tak, dokładnie o 1:30 na TVP Sport :)
0
The contract of Marc Bartra (24) won't be changed after he decided to stay. Duration (until 2018) and buyout fee (25M) stay the same. [md]
A to ciekawe.
0
A mi się wydaje, że transfer Pogby jest już klepnięty.
0
Najprawdopodobniej 8 i 14 sierpnia. (sobota i piątek)
1
Tebas (Liga president): "My four children are Real Madrid fans, so it's not hard to know which club their father is fan of..." [ser]
0
O ile go nie sprzedadzą.
0
Hmm, to głównie na Tournee będą się ogrywać rezerwowi z paroma graczami pierwszego składu.
0
dają pieniążki to idą.
0
A pod co ma mówić? Elektorat trzeba sobie zebrać.
Mowa oszusta groch i kapusta a przez otwarte na oścież usta, widać że głowa jest pusta ;)
1
Przykład z brzegu - Neymar.
1
No już też nie przesadzaj. 50 może spokojnie kosztować.
21
Arda? To jest zwierzę. XD technicznie jest świetny pytanie tylko czy chcemy Turka który rzuca butami w sędziego.
0
"jedynie brakuje mi takiej magii Messiego"
Mi brakuje wszystkiego Messiego jeśli chodzi o grę w piłkę :P
Sądzę, że jednak Tobie również xd
0
Leoś mi wyszedł :D Mogę iść spać spokojnie :D
BTW, super sprawa redakcjo :D
0
Real Madrid last summer included a clause in the deal with Man United on Angel Di Maria that forbids the player to be sold to Barcelona [md]
hahahahahaha
0
Paul Pogba (22) has told Juventus that he wants to stay at the club for another season and then join Barcelona in 2016. [md]
0
I daj Boże żeby ten Kukiz nic nie osiągnął. Kocham go jako muzyka, ale polityk to z niego marny. Filozof tym bardziej.
2
Kukiz to moim zdaniem bańka, która niebawem pęknie. Cały czas mówi o wprowadzeniu JOWów - świetnie, a teraz jako wyborca powiedz mi czy jesteś za redukcją liczby posłów w sejmie? Wiesz czym w istocie rzeczy, są JOWy?
Widzisz, on z jednej strony mówi, że jest wolnościowcem, raz padło nawet hasło (o zgrozo) libertarianinem, podczas gdy ludziom w komentarzach odpisuje, że jest za ingerencją państwa w sfery gospodarki.
Kukiza określiłbym hasłem wyborczym "Mam Wasze wszystkie poglądy". Bo tak to niestety trochę wygląda.
Wyszedł z nory już jakiś czas temu, rozdmuchał się przed prezydenckimi i na jesień jeżeli w ogóle wejdzie, to z niewielką liczbą ludzi od siebie.
Pytanie tylko z kim on zamierza się dogadać? Chce wszystkich antysystemowców razem, a Korwina olał jak małe dziecko, nawet na negocjacjach się nie pojawił. Ani on, ani Tyszka. Wysłał dwóch pachołków z Ko-Libra i ot politykowanie Kukiza.
W dodatku on nie idzie do sejmu jako Partia, tylko ruch społeczny, więc nie ma co nawet myśleć o jakimkolwiek pisemnym umawianiu się z nimi.
Moim zdaniem, gdyby Kukiz faktycznie chciał zmian, to pierwsza partia z którą by się dogadał to KORWiN, dalej RN potem KNP i na tym się powinno skończyć.
Bardziej od Kukiza jednak obawiam się Nowoczesnej PL Petru. Wentyl bezpieczeństwa dla PO.
0
Żeby przedstawić całkowity model zarządzania klubem i pełną ofertę zmian z konkretną argumentacją, trzeba by poprowadzić chyba z przynajmniej czterdziestogodzinne spotkanie.
1
To już jest serio nudne.....
0
Chciało by się powiedzieć - Przyszła kryska na matyska :D
0
Musiało mi jakoś umknąć. WYBACZ JUŻ BĘDĘ GRZECZNY :P
1
Pytanie tylko na ile się sprawdzi.
Analogią jest NIESTETY pan Paweł Kukiz :)
Mówi, że chrzanić system, wyrwać chwasty, trzeba zmian, a gdy przychodzi co do czego i ktoś się go zapyta co konkretnie zmienić I W JAKI SPOSÓB tego dokonać, to tutaj jego jakże rzewne przemowy się kończą.
Obawiam się, że z Laportą będzie to samo.
Trzeba zdawać sobie sprawy, że tam jest identyczne grzanie stołków i układy jak w jakimkolwiek parlamencie, rządzie czy systemie na świecie :P
0
Nie wiem czy będzie grał czy nie xd Uspokój się :P