jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
pada Ronaldo, a przy piłce kto? bo niezły skill
2
beznadziejna to jest FIFA :P Tylko FM ! :D
0
Praktycznie każdy z kandydatów chce go ściągnąć wiec nie.rozumiem
1
Rojadirecta.me. ta strona nie zawodzi.
11
Kibic z krwi i kości widzę!
0
No to właśnie to napisałem przecież.
0
Laporta właśnie jest przeciwny przecież tym wszystkim wielkim transferom. Chce polegać na szkółce i odnowionej la masii. Wiec troche bez sensu. :P
2
We wtorek Kubuś wstanie sobie o 4 rano zamiast po 5 , wyszykuje się do roboty i o 5 rano obejrzy sobie meczyk Barcelony. :) nie wiem jak Wy Ale ja ze szczęścia trzęse portkami na samą myśl o tym, ze znów zaczynają się mecze. :)))
Miłego dnia rodacy ;)
0
Wtedy jeszcze był. Nie prezesem tylko prezydentem.
0
No dawnej Barcy, gdzie La Masia produkowała same perełki, chodzi o.usprawnienie jej. Przynajmniej ja tak go zrozumiałem.
0
Ziomki, orientujecie sie moze kto tutaj ogarnia najbardziej wyjazdy do Barcelony na mecze? Jestem z kumplem mega napalony na wyjazd we wrzesniu, a ni cholery nie wiem jak sie za to zabrac.
Bylbym mega wdzieczny.
2
Ależ tu kiełbasy wyborczej. XD
Tęskniłem za tym. Moim zdaniem, debata dla Laporty.
0
Ja pieprze serio nie będzie mógł zagrać Vidal z Ardą w meczach towarzyskich.
Suarez rok temu mógł, nie kumam jak to wszystko się zmienia.
Chyba że Mundo Ściekortivo znowu bredzi.
1
Co to za bzdura? Przecież to nie mecze oficjalne.
5
Stary to jest Sarajewo... tam kamery HD będą w 2137 roku....
11
Jak zobaczyłem że gra Lech mówię: fajnie tęskniłem za futbolem.
Oglądam.25 minut meczu i doszedłem do wniosku ze chyba nie aż tak bardzo....
1
Ludzie jak ktoś może mieć łatwiejszy terminarz skoro sezon się nawet nie zaczął? Matko...
0
Może w kontekście presezonu i pucharu gampera
0
Telefonica?
16
Słuchaj, Song w Arsenalu też był zajebisty.
0
Oczywiście że wiadomo. :)
2
Nie ma typowego kreatora jakim był Xavi. Jest Iniesta, ale dobrze wiemy że w jego.przypadku jest to regres w tym progresie.
0
Lada moment wybory i się skończy babci sranie.
Nie mogę się wprost doczekać argumentacji przegranego po wynikach wyborów. Obaj tak się siebie szczekają, a przyjdzie co do czego to będzie trzeba to odszczekać. Chyba, że nie mają na tyle RiGCzu. To juz inna sprawa. :P
0
Jasne ze tak.
0
22 sierpnia startuje. :)
1
Maradona: Ronaldo gdy strzeli bramkę to idzie reklamować szampon.
Tak dla przypomnienia ;)
0
I bardzo fajnie, młody obiecujący gracz
10
Spanish players with most trophies: Xavi 28 - Iniesta 26 - Gento 24 - Casillas 22 - Valdes Pique Pedro Busquets 21 [via #barca19stats]
1
no i tydzień do wyborów. :)
mogłoby się to już skończyć.
0
Jakim świrem i czasami prostakiem na boisku by nie był Arda, trzeba jednak wziąć poprawkę na to, że jest Barcelonismo. Trzeba zrozumieć, przebaczyć, wspierać i dopingować.
Od początku z przymrużeniem oka patrzyłem na ten transfer, jednak jakość jaką może wnieść jest ogromna. Liczę na niego i życzę mu jak najmniej rzucania butami oraz jak najmniej z dupy otrzymanych czerwonych kartek.
Vamos Arda!