0

pada Ronaldo, a przy piłce kto? bo niezły skill

2

beznadziejna to jest FIFA :P Tylko FM ! :D

0

Praktycznie każdy z kandydatów chce go ściągnąć wiec nie.rozumiem

1

Rojadirecta.me. ta strona nie zawodzi.

11

Kibic z krwi i kości widzę!

0

No to właśnie to napisałem przecież.

0

Laporta właśnie jest przeciwny przecież tym wszystkim wielkim transferom. Chce polegać na szkółce i odnowionej la masii. Wiec troche bez sensu. :P

2

We wtorek Kubuś wstanie sobie o 4 rano zamiast po 5 , wyszykuje się do roboty i o 5 rano obejrzy sobie meczyk Barcelony. :) nie wiem jak Wy Ale ja ze szczęścia trzęse portkami na samą myśl o tym, ze znów zaczynają się mecze. :)))
Miłego dnia rodacy ;)

0

Wtedy jeszcze był. Nie prezesem tylko prezydentem.

0

No dawnej Barcy, gdzie La Masia produkowała same perełki, chodzi o.usprawnienie jej. Przynajmniej ja tak go zrozumiałem.

0

Ziomki, orientujecie sie moze kto tutaj ogarnia najbardziej wyjazdy do Barcelony na mecze? Jestem z kumplem mega napalony na wyjazd we wrzesniu, a ni cholery nie wiem jak sie za to zabrac.
Bylbym mega wdzieczny.

2

Ależ tu kiełbasy wyborczej. XD
Tęskniłem za tym. Moim zdaniem, debata dla Laporty.

0

Ja pieprze serio nie będzie mógł zagrać Vidal z Ardą w meczach towarzyskich.
Suarez rok temu mógł, nie kumam jak to wszystko się zmienia.
Chyba że Mundo Ściekortivo znowu bredzi.

1

Co to za bzdura? Przecież to nie mecze oficjalne.

5

Stary to jest Sarajewo... tam kamery HD będą w 2137 roku....

11

Jak zobaczyłem że gra Lech mówię: fajnie tęskniłem za futbolem.
Oglądam.25 minut meczu i doszedłem do wniosku ze chyba nie aż tak bardzo....

1

Ludzie jak ktoś może mieć łatwiejszy terminarz skoro sezon się nawet nie zaczął? Matko...

0

Może w kontekście presezonu i pucharu gampera

0

Telefonica?

16

Słuchaj, Song w Arsenalu też był zajebisty.

0

Oczywiście że wiadomo. :)

2

Nie ma typowego kreatora jakim był Xavi. Jest Iniesta, ale dobrze wiemy że w jego.przypadku jest to regres w tym progresie.

0

Lada moment wybory i się skończy babci sranie.
Nie mogę się wprost doczekać argumentacji przegranego po wynikach wyborów. Obaj tak się siebie szczekają, a przyjdzie co do czego to będzie trzeba to odszczekać. Chyba, że nie mają na tyle RiGCzu. To juz inna sprawa. :P

0

Jasne ze tak.

0

22 sierpnia startuje. :)

1

Maradona: Ronaldo gdy strzeli bramkę to idzie reklamować szampon.

Tak dla przypomnienia ;)

0

I bardzo fajnie, młody obiecujący gracz

10

Spanish players with most trophies: Xavi 28 - Iniesta 26 - Gento 24 - Casillas 22 - Valdes Pique Pedro Busquets 21 [via #barca19stats]

1

no i tydzień do wyborów. :)
mogłoby się to już skończyć.

0

Jakim świrem i czasami prostakiem na boisku by nie był Arda, trzeba jednak wziąć poprawkę na to, że jest Barcelonismo. Trzeba zrozumieć, przebaczyć, wspierać i dopingować.
Od początku z przymrużeniem oka patrzyłem na ten transfer, jednak jakość jaką może wnieść jest ogromna. Liczę na niego i życzę mu jak najmniej rzucania butami oraz jak najmniej z dupy otrzymanych czerwonych kartek.
Vamos Arda!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?