jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Sprzedać???? Chyba ich cycki swędzą. Jeżeli w ogóle to z możliwością odkupu bez żadnych klauzul.
0
czuje emocje mimo ze to tylko mecz sparingowy. Strach pomyslec co bedzie przed Chelsea z Mourinho na czele, bo jemu nosa dawno nie utarliśmy.
0
Jak można to tak uprościć....
0
W takim razie źle Cię zrozumiałem. Myślałem, że masz na myśli to, iż Lucho nie planuje go wystawić w pierwszym składzie :) Wybacz.
0
Dobra. Nadszedł czas aby opuścić ten las, zabrać się za koszenie trawy, wymarsz do monopolowego po świeżutką dostawę chmielowej rozkoszy i nasycanie się kapitalnym meczem, który jest zdecydowanie jednym z najlepszych w presezonie :)
Miłego dnia rodacy !
0
Daniego jeszcze z nimi nie ma chyba
0
ter Stegen, Alba, Pique, Vermaelen, Douglas, Sergio, Rakitic, Iniesta, Pedro, Suarez, Munir
1
Komentarz usunięty
5
Komentarz usunięty
2
Nawet piwo Lech ma cienkie, a co dopiero zespół.
0
Myślę, że za transmitowanie oficjalnych meczy na youtube by ich knaga dojechała. Więc wątpię. Zawsze jest rojadirecta.me :)
1
Widzieliście jak wygląda Neymar w PES 2016? O.O JAKI KOSIOR
0
cienkie jak polsilver.
6
Cały czas jestem :) Śmieszkizm wiecznie żywy. Wtedy się śmiałem, bo Ramos upuścił puchar.
26
E tam, nie znacie się. Najważniejsza część sezonu dla Realu to presezon, bo mają okazję coś wygrać.
A w trakcie normalnego sezonu, oni przygotowują się do presezonu, żeby zgarnąć ten Australian Cup czy jak to tam się nie nazywa.
Cały rok na to pracowali ! Trochę pokory ludzie !
11
Barcelona - Roma na Polsacie Sport
http://www.telemagazyn.pl/polsat_sport/20150728,3,1,1,1,dz,go,cpl,cpr,cpa.html?s=2&h=0
Meczu z MU nie bedzie w polskiej tv. Tylko zagraniczne kanaly 537 i 724 w nc+
0
Wiadomo cos na temat transmisji meczu z Manchesterem ? Barca TV albo jakieś w polsce niekodowane transmituja?
0
A co mial powiedziec jako trener Realu ? Messi jest najlepszy a Cristiano przy nim to rzadziak?
0
Czyzby Grimaldo wzamian?
1
W polu 5 graczy a transferow wiecej niz w sekcji pilki noznej przez 3 lata. :P
0
Oby Samper poszedl w slady Sergio. Wczoraj zagral bardzo dobre zawody.
0
Co to za telefon ?
0
zrób kopię zapasową i przywróć telefon do ustawień fabrycznych. Na kopii zapisz tylko potrzebne rzeczy typu zdjęcia, wiadomości, kontakty, mogą być aplikacje, ale NIE zapisuj plików systemowych. Powinno pomóc, daj znać.
1
Zubi miał łeb na karku jak widać :D
34
FL - prawie jak Ferdynand Lipski :D
Co do tematu, jeśli Barcelonie tak bardzo brakuje drewna, to zapraszam na działkę :P Świeżo ścięte sosny :D
0
Jak maja zagrac skoro nie sa zarejestrowani?
1
No to ze spokojem moge zabierać sie za robote ;P
0
Mozna linka na yt prosic?
2
Plan na poranek Kubusia:
- Wstajemy o 4 wyszykować się do roboty
- 5:00 transmisja pierwszej połowy na laptopie
- 6:00 transmisja drugiej połowy na telefonie gdyż do pracy trzeba dupać.
Jak będą karne to mam nadzieję, że zakończą się do 7 bo mój szef nienawidzi piłki nożnej a co dopiero szeroko pojętego sportu, na co łatwo wpaść patrząc na jego posturę.
0
swoją drogą ciekawe czemu czarny a nie biały. Kolejna dyskryminacja :P