14

Bolt to jest bestia na skale Messiego w swojej kategorii....

3

Messi's second goal against Bayern Munich in Champions League semis has been voted as Best Goal of 2014/2015 Champions League

1

Edgar Ie w Villarrealu ze 3 letnim kontraktem :)

6

Odnośnie zajechania zawodników dodajcie sobie jeszcze to, że w grudniu czekają nas Klubowe MŚ. Spotkania będą praktycznie non stop co 3-4 dni. Rotacje będą konieczne. Wiem, że były by same przekozackie mecze będąc w grupie śmierci, ale zastanówcie się czy aby na pewno wyjdzie to nam na dobre ;) Prawdziwi mistrzowie wygrają ze wszystkimi - wiem. Ale w tej chwili nasza ławka do stycznia wyglada tak żenująco, że Boże przebacz.

0

Będę miał bekę po stokroć jak Real trafi na PSV, Olympiacos i Maccabi Tel Awiw :D

0

dlatego mówię że najciężej byłoby.
Wiem że to niemożliwe ogarnijcie sie :P

0

Drugi koszyk ma większe jebutnięcie od pierwszego o.O
Najciężej moim zdaniem byłoby trafić na City, Sevillę, i Wolfsburg.
Ciekaw jestem jak to losowanie się ułoży :)

0

Jutro z czego wiem

0

Nie ufam transferom ze wschodu

5

ah te piśmidła i te śmieszne redaktory :D
Byleby walnąć temat, byleby był nakład, po najmniejszej linii wysiłku

0

jak obniży wiek emerytalny to przyspieszy ogłoszenie bankructwa ZUSu. Zobaczysz wtedy jaki rozpierdziel na ulicach będzie. Masowa emigracja. Emerytury powinny być tylko i wyłącznie obywatelskie.

1

Na wybory iść, na referendum Komorowskiego ZDECYDOWANIE NIE.
Pierwsze pytanie niekonstytucyjne, drugie niedoprecyzowane, trzecie nieaktualne.
Znów wszystko się znosi do polityki... ehh

9

*Neymar
*Malagi
Ludzie szanujcie ten piękny polski język....

6

https://pbs.twimg.com/media/CNLojDHWEAEkTrW.jpg:large
Czasami ta cukierkowość Neymara jest aż obrzydliwa :P

2

tylko i wyłącznie na NC+. Mają monopol w Polsce

1

Fakt, patrzyłem z perspektywy La Ligi.

2

Mam NC+ i płacę 100. Mam te wszystkie pierdzielone Canal+, HBO etc. Ale jeżeli będą zagrywać w sposób taki a nie inny, to podziękuję za współpracę. Podpiszę umowę z łódzką Toyą i niech mnie cmokną w rzyć. Ratują sobie finansowo dupską, bo transmisja najbeznadziejniejszej ligi na świecie kosztowała ich najwięcej.

5

Właśnie sobie uświadomiłem szansę na ból zadka komentatorów NC+, którzy już raczej nie wypowiedzą słowa Ronaldo.

0

Ej a tak obiektywnie w TEJ CHWILI, nie mówię o potencjale tylko o obecnych umiejętnościach, psychice itd. Który z tej dwójki jest górą, Hazard czy Neymar :)

0

30 za Pedro nie chcieli dać a zapewniają że 190 za Neymara wyłożą xD
Neymar zostanie. A jeśli odejdzie to bardzo wiele straci.

1

o.O

0

Ciekaw jestem co pokaze ma wyspach. Powodzenia Pedro!

Offtop. Ma ktoś chęć pograc online w FMa 15?

1

Aceton szmata i do przodu

0

z Neymarem chodzi o kontrakt?

2

Hahahaha - jedyne co można napisać. Już parę sezonów temu mieli z nimi problemy na tym stadionie

4

Boże, jak to cholerne LFP mogło temu Realowi dać takiego mocarza na początek :/ Spisek Barcelony jak diabli.
Czekam aż się zacznie taka gównoburza -.-
Real gra w wyprowadzaniu ataków lepiej od nas, tylko mają problem z wykończeniem.

1

Wygląda to zdjęcie jak jakaś przeróbka :P Wyciągnął się jak na ostatniej drodze :P

1

0-0 ostatnie 15 minut . :)

1

Roberto super zastąpił Alvesa. Świetne rajdy, super akcje. Martwią kontuzje :/
No i mamy wyraźny problem z wyprowadzaniem akcji, Messi na koniec coś pociągnął, ale pomoc niestety nie istnieje. Na szczęscie wraca Neymar, więc magia w przyszłym tygodniu bodajże z Malagą murowana.

1

"Takimi meczami sie wygrywa ligę." czeba cos pograć w tej drugiej polowie bo na razie kreowanie okazji leży.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?