1

Komentarz usunięty

1

Ściągnąć 4 sędziów. Jeden z Demokratycznej Republiki Kongo, drugi z Kuby, trzeci z Mauretanii, cxwartu z Malezji i wtedy mowy i zmowie nie będzie. :)

0

akurat to, że nie ma Buffona budzi we mnie zaskoczenie :/ w dodatku brak Sergio, a obecność Rakitica również dziwi.
Chyba, że brali pod uwagę jego bramki w finale LM, meczu z City etc. Ważne bramki potrafił strzelać.

0

Dobrze, że nie ban.

0

"(...) Daliśmy się oszukać. Jesteśmy romantykami, wierzymy w to, że ludzie są dobrzy, lepsi i chcą być lepsi, nawet najgorsi, że chcą być fantastyczni, a oni nie chcą często. Oni chcą mieć władzę pieniądze i dużo jeść i żeby ich dzieci miały lepiej, od tych, które powinny mieć lepiej"

Temat nie sportowy, ale chciałem się tym tu podzielić.

Janusz Rewiński :)

0

No, czyli kwota transferu razem z podatkiem zamknie się na mniej więcej 90 milionach ojro ;)



Nie wiem w jakim kierunku ten futbol zmierza. Kiedyś szokiem było 40 milionów za Figo. Teraz robi się zakupy za ponad 100 i co najlepsze, coraz mniej nas dziwią te kwoty. Przyjdą jeszcze czasy, gdzie zawodników i kluby upaństwowią w taki sposób, że zamiast płacić za grajka pieniędzmi, opłatą będzie głowica nuklearna.

2

Kto ma taki śmiech popierdzielony?? xDD

0

Gorzej jak Ci się coś spieprzy w takim chinolu. Zapłacisz za naprawę w cholere, bo używają części które nie są łatwo dostępne.

0

A ja tam się nie zdziwię jak powróci temat Cuadrado. Chociaż byłbym przeciwny temu transferowi, bo po mundialu i tych wszystkich spekulacjach z Barceloną tak jakby troszkę się wypalił.
No, chyba że liga angielska mu po prostu nie leży.

1

a nie czasem o największego z najmniejszych? :P

0

Huawei bym jeszcze nie ufał. To mega prężnie rozwijająca się marka, ale jeszcze dla niej za wcześnie. Z Grand Prime korzysta moja mama i siostra i sobie chwalą. Tak więc, JA bym Ci doradził Samsunga :)

4

Chrześcijaninem jestem, ale instytucji Kościoła jak i Watykanu jestem mega przeciwny.
Watykan to największa mafia tego świata. Niestety. Benedykt XVI sam się najlepiej o tym przekonał.

0

A co ma do tego, że Neymar tam grał. Ludzie to jest polityka, tutaj nie ma miejsca na moralność......

0

Mam pytanie, dlaczego usunięto mojego suchara? Przecież to la rambla

0

No co? W końcu to La Rambla!

2

Komentarz usunięty

1

Szkoda karnego. Ale i tak propsy dla Atleti za walkę. Remis to najlepszy wynik dla Barcelony w tym meczu.

8

Najlepszy wynik jaki mógł się zdarzyć :)

21

ja Was nie kumam. Powstało LA RAMBLA, a tutaj znowu burdel jak poprzednio :/
News dotyczy Messiego, a wszyscy spamują derbami Madrytu....

2

Redakcjo. Zaskakujesz. Czapki z głów. Dzieki za to!

1

Na eleven nie leci LM. Tylko nc+

0

Mówię w perspektywie pomocy. Brak kreacji..

0

Barcelona have conceded two goals in a first half of a Liga game for the first time since Luis Enrique is coach #fcblive [via opta]

0

Czemu się szczylami przejmujesz xd? Ban za banem będzie leciał. Mam taką nadzieję przynajmniej. Ciężko się to czyta.

1

Iniesta z Roberto nie istnieją. Suarez chyba został w szatni przed meczem. Żenada. Kiepsko to wygląda. Mam nadzieje, że się obudzą po przerwie.

0

Wie ktoś jak w aplikacji player.pl na telefonie ogladac na żywo mecz? Nie moge tego znaleźć

0

A może 4-4-2 Neymar z Alvesem na skrajnej pomocy a Roberto z Mathieu w obronie? :D

0

Teoretycznie nie powinno być problemu z rejestracją Ardy bo Barcelona niejednokrotnie rejestrowala w ten sposob zawodnikow w przypadku kontuzji. Problem by byl gdybysmy faktycznie mieli bana do stycznia. Aczkolwiek coraz więcej źródeł podaje ze ban trwał do 31 sierpnia.

0

15.

0

Są tu jacyś chętni do gry w FMa online? Mozna by stworzyć ligę fcbarca.com :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?