jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Komentarz usunięty
1
Ściągnąć 4 sędziów. Jeden z Demokratycznej Republiki Kongo, drugi z Kuby, trzeci z Mauretanii, cxwartu z Malezji i wtedy mowy i zmowie nie będzie. :)
0
akurat to, że nie ma Buffona budzi we mnie zaskoczenie :/ w dodatku brak Sergio, a obecność Rakitica również dziwi.
Chyba, że brali pod uwagę jego bramki w finale LM, meczu z City etc. Ważne bramki potrafił strzelać.
0
Dobrze, że nie ban.
0
"(...) Daliśmy się oszukać. Jesteśmy romantykami, wierzymy w to, że ludzie są dobrzy, lepsi i chcą być lepsi, nawet najgorsi, że chcą być fantastyczni, a oni nie chcą często. Oni chcą mieć władzę pieniądze i dużo jeść i żeby ich dzieci miały lepiej, od tych, które powinny mieć lepiej"
Temat nie sportowy, ale chciałem się tym tu podzielić.
Janusz Rewiński :)
0
No, czyli kwota transferu razem z podatkiem zamknie się na mniej więcej 90 milionach ojro ;)
Nie wiem w jakim kierunku ten futbol zmierza. Kiedyś szokiem było 40 milionów za Figo. Teraz robi się zakupy za ponad 100 i co najlepsze, coraz mniej nas dziwią te kwoty. Przyjdą jeszcze czasy, gdzie zawodników i kluby upaństwowią w taki sposób, że zamiast płacić za grajka pieniędzmi, opłatą będzie głowica nuklearna.
2
Kto ma taki śmiech popierdzielony?? xDD
0
Gorzej jak Ci się coś spieprzy w takim chinolu. Zapłacisz za naprawę w cholere, bo używają części które nie są łatwo dostępne.
0
A ja tam się nie zdziwię jak powróci temat Cuadrado. Chociaż byłbym przeciwny temu transferowi, bo po mundialu i tych wszystkich spekulacjach z Barceloną tak jakby troszkę się wypalił.
No, chyba że liga angielska mu po prostu nie leży.
1
a nie czasem o największego z najmniejszych? :P
0
Huawei bym jeszcze nie ufał. To mega prężnie rozwijająca się marka, ale jeszcze dla niej za wcześnie. Z Grand Prime korzysta moja mama i siostra i sobie chwalą. Tak więc, JA bym Ci doradził Samsunga :)
4
Chrześcijaninem jestem, ale instytucji Kościoła jak i Watykanu jestem mega przeciwny.
Watykan to największa mafia tego świata. Niestety. Benedykt XVI sam się najlepiej o tym przekonał.
0
A co ma do tego, że Neymar tam grał. Ludzie to jest polityka, tutaj nie ma miejsca na moralność......
0
Mam pytanie, dlaczego usunięto mojego suchara? Przecież to la rambla
0
No co? W końcu to La Rambla!
2
Komentarz usunięty
1
Szkoda karnego. Ale i tak propsy dla Atleti za walkę. Remis to najlepszy wynik dla Barcelony w tym meczu.
8
Najlepszy wynik jaki mógł się zdarzyć :)
21
ja Was nie kumam. Powstało LA RAMBLA, a tutaj znowu burdel jak poprzednio :/
News dotyczy Messiego, a wszyscy spamują derbami Madrytu....
2
Redakcjo. Zaskakujesz. Czapki z głów. Dzieki za to!
1
Na eleven nie leci LM. Tylko nc+
0
Mówię w perspektywie pomocy. Brak kreacji..
0
Barcelona have conceded two goals in a first half of a Liga game for the first time since Luis Enrique is coach #fcblive [via opta]
0
Czemu się szczylami przejmujesz xd? Ban za banem będzie leciał. Mam taką nadzieję przynajmniej. Ciężko się to czyta.
1
Iniesta z Roberto nie istnieją. Suarez chyba został w szatni przed meczem. Żenada. Kiepsko to wygląda. Mam nadzieje, że się obudzą po przerwie.
0
Wie ktoś jak w aplikacji player.pl na telefonie ogladac na żywo mecz? Nie moge tego znaleźć
0
A może 4-4-2 Neymar z Alvesem na skrajnej pomocy a Roberto z Mathieu w obronie? :D
0
Teoretycznie nie powinno być problemu z rejestracją Ardy bo Barcelona niejednokrotnie rejestrowala w ten sposob zawodnikow w przypadku kontuzji. Problem by byl gdybysmy faktycznie mieli bana do stycznia. Aczkolwiek coraz więcej źródeł podaje ze ban trwał do 31 sierpnia.
0
15.
0
Są tu jacyś chętni do gry w FMa online? Mozna by stworzyć ligę fcbarca.com :)