jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeśli Ronaldo będzie w finałowej 3, to wygrana Messiego będzie jeszcze lepiej smakowała.
Chciałbym zobaczyć ten grymas Cristiano :)
0
Życie jest proste gdy polityka się w nie nie miesza. Natomiast futbol polityką jest aż przesiąknięty. Nikt nigdy nie pozwoli na 100% dominację Barcelony w każdym aspekcie. I indywidualnym i zespołowym.
0
Nie wiem jak możecie wierzyć w to że Ronaldo nie będzie w finałowej trójce ZP.
Przecież tam nie liczą się osiągnięcia, statystyki, indywidualne wyniki, ale przeze wszystkim kwestie marketingowe. Gdyby liczyły się tylko osiągnięcia i liczby, to w nominowanych byliby gracze z Zimbabwe, bo strzelają po 10 bramek na mecz.
0
Ja bym borussie dał na remis z hoffenheimem
0
Były.
1
Kto to jest Izak?
0
Też Wam się wydaje że walka Materli z Chalidowem będzie ustawiona? Przyjaciele, nigdy nie chcieli ze sobą walczyć, w dodatku Chalidow ma problemy z kręgosłupem i może chce juz skończyć z walkami. A Materli walka z kimś takim jak Mamed pomoże wybić się na zachód.
Co sądzicie?
20
Isco (Real Madrid): "Red for cowardly kicking Neymar? It's not something I'm proud of. That's not who I am, I hope it won't happen again."
Proszę. Isco się zachował. Brawo!
1
Myślę że ta wartość uwzględnia kwestie marketingowe również. Jesli tak, to cena Ronaldo mnie nie dziwi.
0
Boże ale beka. już 3-4 XD
0
Kasę bierze. To się liczy :)
0
Oglądam. Verratti profilem przypomina Iniestę. Pogba raczej Yaya Toure. Z lepszą techniką użytkową.
0
Co zrobił Ronaldo? :D
0
Co do Pogby, to ehh... wciąż wolę Verrattiego
0
W Barcelonie mam nadzieje :P
A na poważnie, tam gdzie grałby najpewniej. Wiecej możliwości taktycznych.
0
Jeszcze około 10 spotkań bez Ardy i Vidala.
Nie mogę się doczekać tego co Turek pokaże :)
1
Co ten Pogba to ja nawet nie.
0
Strzelą. Będzie 2-2
0
bez przesady. Rozciągają pole gry, szukają luki. Barca robi to samo, gdy ktoś się zamyka.
0
A Ronaldo za uderzenie łokciem dostał poklask jak rozumiem?
1
Do 1/16? A nie czasem 1/8?
0
Pol roku bana a konto od września? Multikonto xD? ;>
0
ale Arde Turana chetnie ta? xd
0
Zapraszam Isco do Barcy. :) profilowo świetnie pasuje. Zepsuł tylko trochę swoją opinie głupim wybrykiem na meczu. Ale wiadomo, ta porażka bolała.
2
Będzie analiza taktyczna?
Istnieje jakas infografika z faktycznym rozstawieniem zawodników? Krążą po niektórych meczach infografiki z umiejscowieniem graczy na boisku.
21
Pan po lewo krzyczy allahu akbar chyba
0
W związku z ostatnimi tragicznymi wydarzeniami w Europie piszę: "prayformadrid"
0
to gratulacje.
1
Cel główny poza zwycięstwem Barcy?
- Nie nawalić się do końca meczu. Mam jakąś taką głupią tendencję... :/
2
Strona Realu już upadła.