jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A Ronaldo za uderzenie łokciem dostał poklask jak rozumiem?
1
Do 1/16? A nie czasem 1/8?
0
Pol roku bana a konto od września? Multikonto xD? ;>
0
ale Arde Turana chetnie ta? xd
0
Zapraszam Isco do Barcy. :) profilowo świetnie pasuje. Zepsuł tylko trochę swoją opinie głupim wybrykiem na meczu. Ale wiadomo, ta porażka bolała.
2
Będzie analiza taktyczna?
Istnieje jakas infografika z faktycznym rozstawieniem zawodników? Krążą po niektórych meczach infografiki z umiejscowieniem graczy na boisku.
21
Pan po lewo krzyczy allahu akbar chyba
0
W związku z ostatnimi tragicznymi wydarzeniami w Europie piszę: "prayformadrid"
0
to gratulacje.
1
Cel główny poza zwycięstwem Barcy?
- Nie nawalić się do końca meczu. Mam jakąś taką głupią tendencję... :/
2
Strona Realu już upadła.
0
Trzeba czekać na zaksięgowanie wpłaty. Z reguły trwa to 2-3 godziny.
W każdym razie do 48 h. U mnie trwało to 1,5 h.
0
trzeba wykupić konto premium. 8 zł na 3 dni. smsem
0
Patrzę na skład Realu i ta pomoc mnie przeraża :/
0
Poza tym, przecież zobaczcie jak zawodnicy Realu mogą zgłupieć. Roberto z Alvesem może się non stop pozycjami zmieniać. Tym bardziej, że rzadko kiedy boczny obrońca zmienia się z pomocnikiem. Przy takiej zmianie Alves mógłby być skrzydłowym.
0
Nie ma czegoś takiego jak gra 4-4-2. czy 4-3-3
To są non stop roszady ziomy
2
Nie ma jeszcze oficjalnych składów.
0
lol, na sopcascie jest lepsza jakość niż na player.pl
Ciekawe tylko czy transmisja tam będzie stabilna...
1
Unofficial: Bravo, Alves, Mascherano, Pique, Alba, Sergio, Rakitic, Iniesta, Roberto, Suarez, Neymar
0
tak. na ELEVEN
15
Miło ? xD
to był ich pieprzony obowiązek
0
moze dlatego ze logujesz sie mailem?
3
Ale nerwówa !!!! 50 minut do ogłoszenia składu :D Ależ będę skakał po pokoju podczas meczu :D Mam nadzieję, że teściu mnie nie wy....rzuci z mieszkania
0
A nabył ktokolwiek? Nie slyszałem o żadnym przetargu do tej pory.
0
Oglądam sobie na sopcascie mecz Manchesteru i ani jednej ścinki. Jakoś świetna.
Orientuje się ktoś czy zacina się gdy korzysta z tego dużo osób?
Mam dylemat czy oglądać na tym czy na player.pl
0
Nie.
0
ja mam od kiedy wstałem :P
0
Wg zachodu? W tym, że są z Rosji.
Poprawność polityczna :)
9
W dzisiejszym meczu
Messi
Messi
Messi
1
W jaki sposób działa sopcast?