0

A Ronaldo za uderzenie łokciem dostał poklask jak rozumiem?

1

Do 1/16? A nie czasem 1/8?

0

Pol roku bana a konto od września? Multikonto xD? ;>

0

ale Arde Turana chetnie ta? xd

0

Zapraszam Isco do Barcy. :) profilowo świetnie pasuje. Zepsuł tylko trochę swoją opinie głupim wybrykiem na meczu. Ale wiadomo, ta porażka bolała.

2

Będzie analiza taktyczna?
Istnieje jakas infografika z faktycznym rozstawieniem zawodników? Krążą po niektórych meczach infografiki z umiejscowieniem graczy na boisku.

21

Pan po lewo krzyczy allahu akbar chyba

0

W związku z ostatnimi tragicznymi wydarzeniami w Europie piszę: "prayformadrid"

0

to gratulacje.

1

Cel główny poza zwycięstwem Barcy?
- Nie nawalić się do końca meczu. Mam jakąś taką głupią tendencję... :/

2

Strona Realu już upadła.

0

Trzeba czekać na zaksięgowanie wpłaty. Z reguły trwa to 2-3 godziny.
W każdym razie do 48 h. U mnie trwało to 1,5 h.

0

trzeba wykupić konto premium. 8 zł na 3 dni. smsem

0

Patrzę na skład Realu i ta pomoc mnie przeraża :/

0

Poza tym, przecież zobaczcie jak zawodnicy Realu mogą zgłupieć. Roberto z Alvesem może się non stop pozycjami zmieniać. Tym bardziej, że rzadko kiedy boczny obrońca zmienia się z pomocnikiem. Przy takiej zmianie Alves mógłby być skrzydłowym.

0

Nie ma czegoś takiego jak gra 4-4-2. czy 4-3-3
To są non stop roszady ziomy

2

Nie ma jeszcze oficjalnych składów.

0

lol, na sopcascie jest lepsza jakość niż na player.pl
Ciekawe tylko czy transmisja tam będzie stabilna...

1

Unofficial: Bravo, Alves, Mascherano, Pique, Alba, Sergio, Rakitic, Iniesta, Roberto, Suarez, Neymar

0

tak. na ELEVEN

15

Miło ? xD
to był ich pieprzony obowiązek

0

moze dlatego ze logujesz sie mailem?

3

Ale nerwówa !!!! 50 minut do ogłoszenia składu :D Ależ będę skakał po pokoju podczas meczu :D Mam nadzieję, że teściu mnie nie wy....rzuci z mieszkania

0

A nabył ktokolwiek? Nie slyszałem o żadnym przetargu do tej pory.

0

Oglądam sobie na sopcascie mecz Manchesteru i ani jednej ścinki. Jakoś świetna.
Orientuje się ktoś czy zacina się gdy korzysta z tego dużo osób?
Mam dylemat czy oglądać na tym czy na player.pl

0

Nie.

0

ja mam od kiedy wstałem :P

0

Wg zachodu? W tym, że są z Rosji.
Poprawność polityczna :)

9

W dzisiejszym meczu
Messi
Messi
Messi

1

W jaki sposób działa sopcast?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?