0

Są tu jacyś chętni do gry w FMa online? Mozna by stworzyć ligę fcbarca.com :)

0

Ciekaw jestem wyjazdu do Vigo ...

6

Robimy sobie bekę z Ronaldo, a tu zaraz Messi hat tricka z karnych strzeli :D

2

Śmieszek na trybunach

3

Kiedy wraca Bravo?

0

JUŻ?? Człowieku to są młodziki. Wymagasz od nich doświadczenia Iniesty albo Xaviego?

1

kwint esencja powiadasz

0

Raczej Iniesta za Munira i Suarez za Sandro :P

0

Słabo. Ale co się dziwić. Nie ma kreatora, skrzydła nie grają, jedynie Busquets z Mascherano jakoś nawet na plus, chociaż też nie rewelacyjnie.
Od 45 minuty chciałbym zobaczyć inną grę w ich wykonaniu.

1

Levante ukradło nam wyjazdowe stroje z ubiegłego sezonu

2

Czy on właśnie powiedział tera Sztejgena?

0

Poziom komentowania w Eleven jest serio niski...

MaSczerano, Dani Alvesssss. Levante będzie musiało być zmuszone.

Czekam na więcej

27

Levante będzie musiało być zmuszone

Skisłem.

0

Wszyscy, którzy nie grają w Barcelonie a są drogimi piłkarzami są przereklamowani, nieprawdaż? ;)

0

A moim zdaniem
ter Stegen
Alves Mascherano Bartra Adriano
Rakitic Sergio
Sandro Messi Neymar
Munir

0

Ostatni dzień na działce i ostatni raz mam nadzieje prośba - macie mistrzowie jakiegoś linka ze streamem z niskim zasysaniem, najlepiej słabszej jakości ale nie zacinającą się?

0

Munir zapewne. Na 10 Messi, a na skrzydłach Sandro z Neymarem. Przynajmniej tak obstawiam :P

0

4-2-3-1 na papierze :)

3

Żaden.

2

Tak tak, Munir, Sandro Neymar :P

0

No to co panowie, zagra MSN, czy powoli wstawiamy zmienników? Obstawiam, że wyjdziemy z MSN, ale z grubymi rotacjami w środku pola.

0

Pracuję. Nie bierz wszystkiego tak sztywno pracujący panie poważny.

0

Nie zeby cos ale u mnie w FMie Granada w 2016 byla 4 na koniec sezonu w tabeli. :D

13

Zdjecie Javiera kojarzy mi się ze sceną ze słynnej komedii
- CO POKAZAŁEŚ???
- Że będzie tak

0

Wątpię czy jeden gracz tym bardziej boczny obrońca oddaje 30 strzałów na mecz

19

? Nie przesadzaj. Nawet gdyby stał bliżej bramki to by to wpuścił. Taki strzał zdarza sie raz na sto.

2

To zacznij chodzić do pracy na 9:30 ;P

0

Kliknąłem "najlepsze" żeby zobaczyć komentarze i się nie zawiodłem:D bólodup, rak i biedaśmieszkizm z górnej półki :D
Co do tematu, to świetna nowina!

0

Testy potwierdziły zerwanie więzadeł w kolanie Rafinhii. W najbliższych dniach operacja. Absencja około 6 miesięcy.

0

Ale bieda. A macie mistrzowie jakiś link o którym pisałem może?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?