jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Są tu jacyś chętni do gry w FMa online? Mozna by stworzyć ligę fcbarca.com :)
0
Ciekaw jestem wyjazdu do Vigo ...
6
Robimy sobie bekę z Ronaldo, a tu zaraz Messi hat tricka z karnych strzeli :D
2
Śmieszek na trybunach
3
Kiedy wraca Bravo?
0
JUŻ?? Człowieku to są młodziki. Wymagasz od nich doświadczenia Iniesty albo Xaviego?
1
kwint esencja powiadasz
0
Raczej Iniesta za Munira i Suarez za Sandro :P
0
Słabo. Ale co się dziwić. Nie ma kreatora, skrzydła nie grają, jedynie Busquets z Mascherano jakoś nawet na plus, chociaż też nie rewelacyjnie.
Od 45 minuty chciałbym zobaczyć inną grę w ich wykonaniu.
1
Levante ukradło nam wyjazdowe stroje z ubiegłego sezonu
2
Czy on właśnie powiedział tera Sztejgena?
0
Poziom komentowania w Eleven jest serio niski...
MaSczerano, Dani Alvesssss. Levante będzie musiało być zmuszone.
Czekam na więcej
27
Levante będzie musiało być zmuszone
Skisłem.
0
Wszyscy, którzy nie grają w Barcelonie a są drogimi piłkarzami są przereklamowani, nieprawdaż? ;)
0
A moim zdaniem
ter Stegen
Alves Mascherano Bartra Adriano
Rakitic Sergio
Sandro Messi Neymar
Munir
0
Ostatni dzień na działce i ostatni raz mam nadzieje prośba - macie mistrzowie jakiegoś linka ze streamem z niskim zasysaniem, najlepiej słabszej jakości ale nie zacinającą się?
0
Munir zapewne. Na 10 Messi, a na skrzydłach Sandro z Neymarem. Przynajmniej tak obstawiam :P
0
4-2-3-1 na papierze :)
3
Żaden.
2
Tak tak, Munir, Sandro Neymar :P
0
No to co panowie, zagra MSN, czy powoli wstawiamy zmienników? Obstawiam, że wyjdziemy z MSN, ale z grubymi rotacjami w środku pola.
0
Pracuję. Nie bierz wszystkiego tak sztywno pracujący panie poważny.
0
Nie zeby cos ale u mnie w FMie Granada w 2016 byla 4 na koniec sezonu w tabeli. :D
13
Zdjecie Javiera kojarzy mi się ze sceną ze słynnej komedii
- CO POKAZAŁEŚ???
- Że będzie tak
0
Wątpię czy jeden gracz tym bardziej boczny obrońca oddaje 30 strzałów na mecz
19
? Nie przesadzaj. Nawet gdyby stał bliżej bramki to by to wpuścił. Taki strzał zdarza sie raz na sto.
2
To zacznij chodzić do pracy na 9:30 ;P
0
Kliknąłem "najlepsze" żeby zobaczyć komentarze i się nie zawiodłem:D bólodup, rak i biedaśmieszkizm z górnej półki :D
Co do tematu, to świetna nowina!
0
Testy potwierdziły zerwanie więzadeł w kolanie Rafinhii. W najbliższych dniach operacja. Absencja około 6 miesięcy.
0
Ale bieda. A macie mistrzowie jakiś link o którym pisałem może?