jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Sam właśnie łamiesz ten regulamin pisząc tutaj. Bez przesady
4
kto ma ich ostrzec? Oni rządzą i dzielą, wtyki wszędzie, ludzi mają wszędzie obsadzonych. To funkcjonuje jak dobra.... no właśnie, mafia.
0
870 mln funtów to około 1,18 mld euro
6
O tym, że Andres jest wielki nie tylko na boisku ale i poza nim wiemy od bardzo dawna :)
0
Prędzej z Bartra...
0
jasne, że tak. Jeżeli w Marce i ASie był wstanie wylądować Xavi, Iniesta, Messi, Pique parę razy, to dlaczego nie Pedro?
1
Jest tam. bo komentował byłego trenera Realu. Co w tym dziwnego?
0
Teraz chuchamy dmuchamy w kciuki, żeby nikt kontuzjowany nie wrócił....
Neymar ma coś z kostką, ale to nic poważnego, Roberto nie wiadomo czy zagra z Atletico.
0
Wiem, potraktowałem to w ramach ciekawostki. Już 2-0.
Deportivo zaczęło grać z Lugo :)
0
Tymczasem Leverkusen przegrywa w towarzyskim meczu z Paderborn 1-0. 86 minuta.
4
Skąd to wiesz?
0
Wiem, że nie ma, jednak tamto 4-0 na Calderon i ta fotka jest hitem zeszłego sezonu.
0
Trener, który obawia się czegoś z perspektywy przeszłości moim zdaniem jest kimś słabym.
Simeone zdecydowanie nie jest, jest genialnym motywatorem i dobrym taktykiem. Z Atletico uklecił finalistów LM, zwycięzców La Ligi...
12
https://scontent-mrs1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xfa1/v/t1.0-9/11078114_593864974082793_4547035410934363223_n.jpg?oh=d38580bb2d1bb44df0b8225d53b329af&oe=5671876E
Pierwsze skojarzenie ze zbliżającym się meczem Atletico - Real :)
0
Faktycznie bardzo ciekawa kolejka :) Najbardziej jestem ciekaw postawy Atletico przeciwko Realowi :) Przydała by się powtórka z zeszłego roku :)
0
mode banuj za to trollowanie.
Pogbiński świetnie się czuje w Juve. Swoją drogą, ciekawe czy coś z jego transferem jeszcze wyjdzie :)
2
0
I te dwa tygodnie czekania ... Przynajmniej Polska - Niemcy obejrzymy :P
16
Co Ty gadasz w ogole o.O nie masz pojecia co piszesz.
0
PYTANIE! Skysports czy bein ?
0
Oczywiście, pozdrawiam Cie druhu! :) Miłego upijania. :D Właśnie piję drineczka. Twoje zdrowie ! :)
0
OFICJALNIE: Eleven Sports nie przygotowało się w jakikolwiek sposób na transmitowanie meczy przy dużej oglądalności. Polski zarząd kibiców La Liga ma złożyć oficjalny formalny wniosek, o przyjęcie do wiadomości przez włodarzy Eleven Sports, iż fani hiszpańskiej piłki gardzą takim przebiegiem sprawy i przechodzą na rojadirecta.me, ponieważ raz, że jest za darmo, a dwa, że podana strona działa.
0
Hajtek bez majtek. Z Hajto taki ekspert jak ze mnie baletnica
0
Powinieneś zatem kupić 5 :)
0
przy portalach bukmacherskich to normalne...
0
Stara, kozacka La Masia. Oby czas kreowania pereł powrócił :)
3
Jeżeli Roberto dzisiaj zagra tak jak z Athleticiem na tej prawej obronie, to będę wniebowzięty.
NIE UKRYWAM, że jeszcze niedawno go skreślałem, beznadziejnie grał w pomocy, może z paroma przebłyskami. Nie miałem jednak pojęcia, że skubaniec jest tak wszechstronny. Jeśli się sprawdzi na PO, może na prawdę bardzo zyskać na wartości. Jest bardzo mało (jeżeli w ogóle jakiś jest) piłkarzy o takiej specyfice.
0
Jak sobie radzi Pedro? Ogląda ktoś ?
Jeszcze 4 godzinki pany do oglądania poczynań tridente!
2
sto lat druhu! :)
0
Tytuł to rozumiem czwarta część Władcy Pierścieni? :D