0

A co takiego zrobił wczoraj Cristiano, bo niestety nie oglądałem? Wiem tylko ze hat trick z dwoma karnymi, ale piszecie o jakimś zachowaniu. O co chodzi?

1

Na jakich stronach ogladacie mecze online? Moga byc nawet zagraniczne kanały glownie o niskiej raczej jakosci, gdyz jestem na działce i zasięg tu jest taki choćby wcale.
Mam nadzieję na potknięcie Realu i City :)

0

Wyczuwam niespodzianke w Madrycie. Nie zdziwilbym się, gdyby PSV zremisowalo z Manchesterem.

0

Ma ktoś z Was może linka do całego meczu? Byłbym wdzięczny

0

Co za biedaśmieszkizm... Trolluj gdzie indziej :) albo przynajmniej rób to w inteligentny sposób :P

0

Dobre!
Loża szyderców się widzę zebrała. Zobaczymy, może się wyrobimy z tym wszystkim ale wątpię, bo to jednak 250 kilometrów :P

1

Ja pierdziele, narzeczona się dzisiaj do mnie przeprowadza przez co nie obejrzę TAKIEGO MECZU..... wiecie czy gdzieś wstawiają całe spotkania? Na przykład na YT albo inne wykopki.

2

Pozdrów go.
To, że Roberto zagra, jest pewne? Powiedz mu, żeby najpierw podklepał do fizjoterapeuty

1

Nadchodzi jeden z najważniejszych meczy w sezonie. Mam nadzieję, na powtórkę z zeszłego roku. Jeśli chodzi o tytuły - również :) nie będzie długo zespołu, który powtórzy tryplet z roku na rok. Jakie to by było piękne...

2

Obyś nie dostał bana za temat nie mający nic wspólnego z artykułem.
Co do Buffona. To również legenda. Włoski Andres Iniesta.

0

Neymar, szanujmy decyzje trenera :P W zeszłym sezonie też był marudzący, z resztą nie tylko on.

11

Iniesta powinien być przykładem dla każdego piłkarza, niezależnie od pozycji. Geniusz na boisku, świetny człowiek poza nim. Umiejętność kopania piłki to nie wszystko, trzeba mieć również dobrze poukładane w głowie. Szkoda, że nie wszyscy o tym wiedzą.

0

Pardon . :P Ciężko po nicku rozpoznać kto jakiej jest płci :P

0

Stary, dziwne żeby specjalnie na okazje rajdu budowali ściany zbrojeniowe co by przypadkiem nie wypadli z toru :P

3

Dobra a Rooney grał z samymi mocarzami z top 10 rankingu światowego....

4

Stary wystarczy wejść w youtube, wpisać spain vs slovakia 2-0, i wszystko się nagle znajdzie.


Proszę

9

Dobra dobra :P Pique też do świętych nie należy. Już nie bądźcie tacy bezkrytyczni :P

0

Byłeś kiedykolwiek na jakimś rajdzie? Po pierwsze to są genialne emocje, po drugie ludzie stoją za taśmami, które oddzielają ich od toru jazdy. Równie dobrze mogło się stać co innego. Wypadki się zdarzają, niestety.

7

Nagranie tego co dokonała dzisiaj Szwajcaria powinno być puszczane w każdej piłkarskiej szkółce przed meczami. Walka do końca!

0

Kurna, ten Costa gra tak bezproduktywnie i egoistycznie, że to jest masakra. Nie pasuje zupełnie do Hiszpanii. Lepiej by się w Brazylii już wpisał, przynajmniej kibice Canarinhos by go nie wygwizdywali.

7

Hiszpanii ewidentnie brakuje drugiego playmakera jakim był Xavi. Iniesta, sam tych chłopaków nie pociągnie

2

ma ktoś może jakiś rozsądny link do meczu Hiszpanii?

0

Sam właśnie łamiesz ten regulamin pisząc tutaj. Bez przesady

4

kto ma ich ostrzec? Oni rządzą i dzielą, wtyki wszędzie, ludzi mają wszędzie obsadzonych. To funkcjonuje jak dobra.... no właśnie, mafia.

0

870 mln funtów to około 1,18 mld euro

6

O tym, że Andres jest wielki nie tylko na boisku ale i poza nim wiemy od bardzo dawna :)

0

Prędzej z Bartra...

0

jasne, że tak. Jeżeli w Marce i ASie był wstanie wylądować Xavi, Iniesta, Messi, Pique parę razy, to dlaczego nie Pedro?

1

Jest tam. bo komentował byłego trenera Realu. Co w tym dziwnego?

0

Teraz chuchamy dmuchamy w kciuki, żeby nikt kontuzjowany nie wrócił....
Neymar ma coś z kostką, ale to nic poważnego, Roberto nie wiadomo czy zagra z Atletico.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?