0

Oczywiście, że tak :) Zadecyduj na priv kolego :) Nie bedziemy tu śmiecić.

0

Austryjacy co sezon mają nowe gwiazdki ;) Ale tylko nieliczni są wstanie psychicznie wytrwać cały sezon.

0

Stoch będzie pierwszy!

0

Chyba, że mi wykupisz a przy okazji Ci dwa piwka postawie. :P Prześlesz adres, kupię i wyślę :D

1

z tym że mam zablokowany dostęp do konta w banku. Gdyby to była płatność SMS to jak najbardziej.

0

Żyła raczej nie :P Życzę mu tego z całego serca, ale na treningach, presezonach Kubacki odpalił jak rakieta.

1

Halo halo, mobilki jest prośba
Macie jakieś na prawdę dobre linki do bezpłatnych streamów meczy Barcy z komentarzem PL?
Za każdym razem tracę z 10 minut meczu na znalezienie czegoś optymalnego, a wierzę, że znajdzie się tu jakaś dobra dusza która linkiem się podzieli :)

0

Stoch, Amman, Prevc, Freund, Kubacki :)

0

Lorenzo

0

Cóż, sezon temu, nie do pomyślenia byłoby aby Roberto grał w takich meczach w wyjściowym składzie zamiast np Rakitica. Tymczasem spisuje się wybornie.
Sam niegdyś spisywałem go na straty, a teraz głęboko wierzę, że może jednak będą z niego ludzie.

10

A tymczasem Krychowiak z nowym kontraktem :) do 2019 r. Klauzula odstępnego 45 mln.

0

Ciekawe do kogo Benzema podklepuje na bajere

1

Na rozgrzewkę umysłową:
Bebeto czy Romario? :)
Dwie różne osobowości, obaj wybitni piłkarze.

0

Official: Rakitic has a small calf muscle tear, he will certainly miss Villarreal game #fcblive

0

Macie jakąś fajną komedie romantyczną godną polecenia? Najlepiej z glypkowatym amerykańskim poczuciem humoru. Cos na zasadzie Nie zadzieraj z fryzjerem, albo Nadchodzi Polly

0

Halilovic przebije się do seniorów w przyszłym sezonie jak dalej będzie tak wymiatal. Jest zajebisty!

2

Nie zdziwiłbym się, gdyby taniej nas wyszedł zakup Verrattiego niż Pogby. Niegdyś nie bdo pomyślenia, bo szejkowie.
Verratti jeśli będzie chciał odejść to będą musieli go sprzedać. Z roku na rok im bliżej końca kontraktu tym jego cena będzie niższa.

0

Strach na horrorze to nie wszystko. Musi być klimat. Jedynka miała to coś. A trójka tak jakby byla robiona na siłę. Najlepsza w serii jest zdecydowanie muzyka. Skrzypce są najlepszym instrumentem na świecie do takich filmów.

0

Polecę może mega offtopem, ale...
Czy jest tu jakiś znawca psów? Szukam jakiegoś rasowego inteligenta z łagodnym usposobieniem do dzieci. Zeby był puchaty, nie wydzierał się z blachego powodu średnich rozmiarów. Mniej więcej owczarka niemieckiego.

0

Jedynka fajna. Dwojka i trójka juz średnia. Ale jedynkę można obejrzeć. Az sam chyba sobie włączę

0

Mam nadzieję, że Andres jak najszybciej się wykuruje. Brakuje nam takiego klasycznego playmakera jakim on jest. Gdy jest w formie nikt nie jest w stanie go powstrzymać.
Aczkolwiek nie forsowałbym go jutro. Ewentualnie na pół godziny z ławki.

0

"Drugą nowością jest wprowadzenie osobnego i niezależnego działu do dyskusji ogólnej o nazwie La Rambla. Nie samym futbolem i sportem człowiek żyje, z czego doskonale sobie zdajemy sprawę, dlatego stworzyliśmy to miejsce. Wszelkie tematy są tam dozwolone, które nie przekraczają ogólnie przyjętych norm społecznych, nie szerzą nienawiści, czy mogą działać na szkodę serwisu."

EKHEM....

0

a na co jeszcze nie pozwalacie? Wolałbym wiedzieć nim kolejne komentarze zostaną usunięte. Mam tu oczywiście na myśli historie nie wymienione w regulaminie jak np agitacja polityczna.
Jeżeli chciałbym pochwalić się swoim stadem psów i powiedzieć, że trzy z nich są są białe a reszta czarna to będzie usunięte?
Do jakich tematów ogranicza się la rambla?

1

Równie dobrze rozdając ulotki ze swoją kandydaturą na Piotrkowskiej w swoim mieście agituję społeczeństwo. Powołujecie ten "shoutbox" na la ramblę, czyli jedną z najsłynniejszych Barcelońskich ulic gdzie gada się o wszystkim, tak samo jak na Piotrkowskiej.
Nie rozumiem problemu z zapoznaniem się ludzi z moją kandydaturą ;)

1

Tak się złożyło, że ten post doprowadził do rzeczowej dyskusji.
Agitacja? Który to punkt w regulaminie?

11

Ale ludzie doszukajcie się plusów co do Oliveiry:
- Tani (wartość rynkowa 1 mln ojro) więc kupimy zapewne za 15 mln ojro
- Doświadczony
- Zna ligę hiszpańską, włoska, brazylijską, arabską - emigrował gdzie i jak się dało
- Nie będzie miał wysokich wymagań finansowych co do kontraktu
- Gra obecnie w Santosie, a Santos bardzo chętnie zrobi z nami jeszcze jeden deal pokroju sprzedaży nam Neymara
- Jeżeli będzie powtórka z rozrywki z Santosem, to Bartomeu zdymisjonuje
- Wcześniejsze wybory
- Laporta startuje
- Barca zdobywa tryplet
- Laporta przegrywa z zastępcą Bartomeu
- hurr durr na fcbarca.com, że głupi ludzie patrzą po pucharach a nie zasługach czy aferach prezydenta
- Oliveira kończy karierę
- Kupujemy innego Larssona z Santosu
- Koło się zatacza

1

Nie działa.
Liczę na to, że ktoś z moderacji mi na to odpowie i poda merytoryczne przyczyny usunięcia mojego posta. Chyba, że komentarze usuwa się również za wyrażanie swoich poglądów. To już by była kompletna żenada. Tym bardziej, ze nie spamuję pod artykułem, tylko na la rambla, gdzie rzekomo można dyskutować o wszystkim.

8

Moderacjo, dlaczego usunieto mojego posta odnosnie wyborow? Napisalem go przed cisza wyborcza. I to ladnych pare godzin.
Nikogo nie obrazilem, nikogo nie wyzywalem, jedynie do czegos zachecalem.
Podobno la rambla jest miejscem od dyskutowania na kazdy temat. Nie zlamalem ani jednego punktu regulaminu.
Wiec pytam - dlaczego ? ;)

2

Nie wolno nawet myslec o wyborach :P

2

cisza wyborcza trwa do niedzieli do 21.
Wiec 45 h a nie 24.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?