0

"Ta drużyna zamknęła usta wielu ludziom. Wiemy, że dużo biegają, by odzyskać piłkę i stosują bardzo wysoki pressing. Brazylijczycy mają dużo jakości i utrudnią nam sprawy"
A czy Guangzhou to nie jest czasem chiński zespół?

9

0-4 z Realem ze względu na el Clasico
3-1 z Juventusem ze względu na poziom emocji
3-0 z Bayernem ze względu na potyczkę z Pepem

0

Meczyk się szykuje zajebisty :D
Może znowu 4 brameczki Messiego?

0

W sensie, że pomoc militarna?

0

To zależy. Klauzula klauzulą. Może puściliby za 15

0

Nie lepiej wyłożyć 10-15 za Nolito?

5

Komentarz usunięty

0

spokojnie. jest 14.58 :P

0

i masz zasieg? lol

6

Bravo, Alves, Pique, Mascherano, Alba, Sergio, Raoberto, Iniesta, Munir, Messi, Suarez

Kumpel z Hiszpanii siedzi w knajpie w Barcelonie i wszyscy chca zeby taki sklad wyszedl. Chyba najlepszy mozliwy :P

0

Lepsza politologia od bezpieczeństwa pracy.

0

Studiuję politologię, ale mam pare przedmiotów z międzynarodowych studiów kulturowych.

3

Czy Korwinista to nie wiem, ale wolnościowiec na pewno :)

0

Jeszcze za wcześnie by to stwierdzić. Mam nadzieję na syna :)

0

Mobilki, mam jutro egzamin z przedmiotu "Wstęp do badań nad literaturą"
Ma ktoś z Was świadomość jakich pytań się spodziewać?

0

Ja na 15 czerwca. W dzień urodzin.

2

Dzięki! Mam nadzieję, że załapie się jeszcze na grę Messiego, gdy zacznie oglądać mecze :P

2

Dzięki :D Liczę na kibica :D

41

Oficjalnie pochwalę się, że zostanę ojcem :)
Moja luba jest w 14 tygodniu ciąży. Co jest zabawne, to to, że poród planowany jest w.... moje urodziny.
Najwspanialszy prezent na świecie :)

1

Poziomem by nie odstawał raczej... :P

1

Jasno lśniąca gwiazda przygasa.

0

Zawsze mamy. Nie istnieje coś takiego jak "Nie mamy pieniążków, żeby kupić piłkarza, ale płacimy kilka milionów tygodniowo na wypłaty dla zawodników"
Mają kasę, tylko to jest polityka transferowa. Jeżeli powiedzieliby, że srają pieniędzmi a zamiast papieru używają dolarów, to inne kluby wołałyby za zawodników od groma pieniędzy.
To jest podstawa do negocjacji, takie publiczne wystąpienia.
Niemożliwe jest to, aby klub tak wielki jak Barca, nie miał możliwości kupienia zawodnika za 30-40 mln. Błagam.

18

On się nie nadaje do tego klubu. A jeśli Barca by go kupiła to bym wyśmiał zarząd.

1

Dybala? Czemu nie, ale wyciągną za niego od groma bejsu.

0

Mika Kojonkoski może od razu :D

1

Pointner trenerem Polaków? XD nie widzę tego.

0

Na bank trafimy psg. Jak zwykle xd

1

Przypomnij mi na pw to podesle Ci jutro rano. Ide się właśnie zaprawić na czas meczu i Jestem na telefonie więc niewygodnie dosc.

0

Pismo Święte również. :)

0

O ile dobrze pamiętam napisałem "odrodzi". I o ile dobrze pamiętam to w poprzednim meczu niemalże nie istniał. Nie był w każdym razie tym Messim którym być powinien.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?