jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
19
Lubicie historie? Dzisiaj jest parę świetnych rocznic:
- 486 lat temu, Zygmunt I Stary, przyłączył Mazowsze do Polski
- 428 lat temu, Zygmunt III Waza, został koronowany na króla Polski ( a w zasadzie Rzeczpospolitej)
- 360 lat temu, skończyło się oblężenie Jasnej Góry (tak, chodzi o Potop szwedzki)
- 97 lat temu wybuchło pierwsze zwycięskie w historii Polski powstanie - Powstanie Wielkopolskie.
Historia jest świetna, uwielbiam ją. To chyba najbardziej niedoceniany przez młodych Polaków etap edukacji. A szkoda, historia Polski jest bujna, piękna, wzruszająca, z chwilami bycia europejską potęgą, a zarazem kapciem pod protektoratem Rosji.
Uczmy się :)
5
Link do transmisji z gali, gdyby ktoś miał życzenie zajrzeć :)
0
w dupie mam Pereza. Najważniejsze aby Ney został z nami.
20
A już jutro:
Dailymail: Neymar przeniesie się na wyspy !!!
7
Ktoś w końcu musi tego dokonać :)
Obrona trypletu byłaby czymś wielkim. Nie do pobicia.
29
Chcecie dobrą nowinę? :)
Równiutko za tydzień i 8,5 godziny rejestracja Ardy i Vidala :)
0
będzie na eurosporcie, cy cuś?
1
Odejście Neymara jest niemożliwe.
Brazylijczyk sam doskonale zdaje sobie sprawę, że przy Messim dalej się rozwija. W Barcelonie się rozwija jako piłkarz i jako człowiek. Barca ukształtowała go całkowicie, zarówno jeśli chodzi o podejście do trofeów indywidualnych i zespołowych ( nieraz podkreślał, że ważniejsza jest dla niego drużyna), jest w Barcelonie szczęśliwy, gra w najlepszej lidze świata, w najlepszym zespole świata, z najlepszym piłkarzem na świecie.
Gdyby chodziło o kasę, to już w wakacje po wygraniu LM uśmiechałby się do City, PSG czy Realu, bo jak wiemy Neymara kontrakt jest niezbyt wysoki jak na jego OGROM marketingowy i potencjał piłkarski.
Spokojnie ludzie. Neymar zostanie. Przynajmniej na te kilka lat. Karierę na pewno będzie chciał skończyć w Brazylii, pewno w Santosie.
8
Spokojnie, jeszcze dwa miesiące
3
pod koniec sezonu. Jak ustalą wszystkie towarzyskie mecze sparingowe
0
Kto jest trenerem Katalonii? Nie oglądam meczu niestety.
I jakie składy?
0
Mobilki, na jakiej stronie najlepiej obstawiać mecze?
Chodzi mi o 100% legalne zakłady z jakimś rozsądnym kursem i szybkimi wpłatami i wypłatami pieniążków.
0
Kto by się spodziewał.
0
Manchester ciśnie. Dramat.
1
LOL.
Dopiero teraz na to zwróciłem uwagę, ten Robert z Fluminese ma 29 lat? o.O
Edit:
Zartowałem. Barcastuff się machnęło :) Niemożliwe !
W rzeczywistości ma 19.
0
Ten filmik to unaocznienie kilku faktów.
2
Wesołych świąt cules ! :D
Pogodnych, radosnych w rodzinnej atmosferze :) Spełnienia marzeń!
0
A nie czasem Rakitic? Tez cos kojarzę.
0
Znaleźć Ci taki filmik z Fabregasem z tego sezonu albo z Ronaldo? :P nie oddają rzeczywistości moim zdaniem zupełnie. :) aczkolwiek niektóre akcje ladne.
Chlopaka nie znam, warto śledzić sytuacje Santosu. Oni mają jakiś dar do wynajdywania takich perełek
1
2013 i 2014. Natomiast 2008 najbardziej sentymentalna. :)
0
Mazowsze. Tylko i wylacznie. :)
1
Ciekaw jestem któremu zawodnikowi Barcy, po świętach się najbardziej przytyje. :D obstawiam Neymara :P
0
Jeżeli Lewy przejdzie a Benzema zostanie, to Francuz upadnie piłkarsko. Skończy jak Igła
0
W BGŻ masz calkowicie darmowe konto bankowe, płatność zblizeniowa, darmowe wyplatu w kazdym bankomacie. Czeku sie uparles na konto studenckie?
0
To do rekordu brakuje 3 goli. Ciekawe jak programy z Betisem.
0
4 stycznia.
0
dwóch
1
A jutro na okładkach Marci i ASa - Wielki Real wrócił! Kapitan Grzmot znów uderza!
1
17-6 w faulach.
Masakrycznie gra to river. Bedzie czerwo
0
no święta są :)