0

Lol, co Ty.
Sergio, Iniesta Rakitic i z przodu Suarez, Roberto i Munir. Tak bym to widział.

4

Neymar wystąpi w dzisiejszym meczu jeżeli zaistnieje taka potrzeba. [@latdp]

1

Tak więc oto moi drodzy rodzi się historia.
Pierwszy raz, w meczu o stawkę nasza gra będzie totalnie opierać się na pomocnikach,a nie na Messim i Neymarze. Ciekaw jestem czy Iniesta z Rakiticem to pociągnie.
Lucho na pewno wie co robi, jest genialny. Ufam mu :)

2

Ja również na Busquetsa i Roberto :) Mam nadzieję, że ten drugi zagra.

1

Takie eksperymentalne mecze są niebezpieczne. Chyba nie wiesz o czym mówisz :)

3

Bez Messiego, bez Neymara.... masakra o.O Suarez będzie musiał ciągnąć grę. Obyśmy tego nie spieprzyli.

4

Ter Stegen, Alves, Pique, Mascherano, Alba, Sergio, Iniesta, Rakitic, Roberto, Messi, Suarez [marca]

0

BRAWO POLKI !!!!!!!!

0

:P
Pytanie brzmiało co NIE podoba Wam się w Barcelonie :)

0

Dobra kochani czas na drugą zabawę :D Bo ostatnia się cieszy sporą popularnością, a jeśli nie dołączyliście to zapraszam :)
Tylko jeszcze raz apeluję o powagę i obiektywizm - uwaga:
Co nie podoba Wam się w Barcelonie, mam tu na myśli wszystko, zarząd, piłkarzy, system gry, trenerów, sztab, trensfery co byście zmienili, i jeżeli coś takiego się znajdzie, uargumentujcie to i w jaki sposób byście te zmiany przeprowadzili, lub na co konkretny aspekt wymienili.
Tylko błagam bez trollingu, obrażania, afer i dzikich problemów :D
Może znowu ja zacznę.
Zarzuciłbym Barcelonie brak konsekwencji w działaniach zarządu. Problemy przy transferze Neymara, afery z FIFA, napięte stosunki z UEFA. Brakuje moim zdaniem ogłady. Powołałbym organ, niezależny od zarządu, który powołałoby socios, kontrolujące działania zarządu. Wszystkie decyzje moim zdaniem, tym bardziej niecodzienne, których zarząd nie jest pewien, powinny przez taki organ przechodzić.
Takie moje spostrzeżenie :) Pewno wielu się nie zgodzi, ale to moje subiektywna obiekcja :)

0

Fakt, brak konkretnego systemu w Realu jest ewidentną luką.

0

Da się zjeść makaron, którym jest kasa ze sprzedaży koszulek :)

0

Cieszy mnie ten rój argumentów. Dobrze wiedzieć, że na stronie można spotkać logicznie wypowiadających się userów, a nie tylko "Ronaldo ciota", "Ronaldo pedau"

0

Nie kupuje przypadkowych pilkarzy moim zdaniem. Kupno Kroosa, Kovacica - dobre transfery, to znaczy dobrzy piłkarze, ale czy aby pasujący do systemu Realu? Oh wait, jakiego systemu... wałkuje się temat o ktorym pisałem.

0

hmm? :) Nie rozumiem? :) aczkolwiek lubię! :D

0

UWAGA! Otwieram MERYTORYCZNA dyskusję - proszę o powagę.
Jeśliby uwzględnić teorię Darwina na temat ewolucji, to jeśli nieznane jest brakujące ogniwo teorii Darwina, to jakie jest brakujące ogniwo Realu.
Nie mówię tu o piłkarzach ani trenerze, lecz o strukturze klubu.
Dajcie jeden przykład tego, co ten klub powinien zmienić. Może być ciekawie :)
Uzasadnijcie swój wybór.
Może ja pierwszy - zbyt wielki nacisk na marketing, zbyt mały nacisk na serce klubu, które podtrzymywałoby trwale tradycje jego idei. Moim zdaniem to ich zabija.

0

12-11 dla naszych

0

Polka dotknela podłoża przed rzutem. Oni są ślepi?

2

To samo pisałem. Polki w ataku nie istnieją. Jeżeli wygramy, to Wysokińska powinna kolejny mecz z rzędu być zawodnikiem meczu.
Drugi Szmal? ;)

0

KRÓL!!! Long live the king !
A tak serio, kogo to obchodzi? Facet z ego wielkości Saturna.
Niech odejdzie do PSG, umrze jako piłkarz i jako facet. Z Ibrahimovicem nie będzie w stanie dzielić szatni. Dwóch facetów o takim ego jest jak dwa księżyce dla Ziemi. Całkowicie zaburzy całe życie i egzystencje o ile takowa tam istnieje.

0

Nikt w Realu za nim tęsknił nie będzie. Natomiast w PSG... hmm chcę zobaczyć Krysię i Ibrę w jednym zespole. Dwóch facetów z tak silnym ego nie będą w stanie dzielić szatni

0

Ja dzięki teściowi już wiem wszystko o tym filmie -.- nie mam po co iść do kina.

0

Poczekaj :D Nie psuj sobie filmu :D

1

Zależy ile wyskoczy ;) Ale jak się coś pojawi to wyciskam na bieżąco. Czasami smaruję rumiankiem.

0

9-7 Podwójna przewaga !!!! Jedziecie dziewczyny! Nie bierzcie jeńców!

0

To było oczywiste odkąd wiadome było, że będzie ów aktor grał w tej częsci. Był wywiad z nim na ten temat i przypadkiem coś plumknął. Nie bezpośrednio, ale dał do myślenia. Jak znajdę do Ci podeślę na pw.

3

Dramatem u naszych szczypiornistek jest to, że nie ma ani rozegrania, ani dobrych akcji ofensywnych. Wygrywamy tylko dzięki Wysokińskiej, nieudolnej grze i błędom Rosjanek. Dramat.

0

3 stycznia będą mogli być dopiero zarejestrowani.

0

Mam nadzieję, że nikomu nie zepsujesz seansu tym jpgiem :P

0

No nie wiem, może dlatego, że nie mogą być zarejestrowani? :P
Gościu, trollujesz czy tak serio...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?