0

To ze dwie te kwestie nie sa zbytnio rozlozone w czasie. :P

2

Best Team 2015: Barcelona 30% - New Zealand Rugby 18% - Warriors 11% #fcblive Best Male Athlete: Bolt 28% - Djokovic 27% - Messi 13% [aips]

1

Prawda. Przynajmniej w takiej formie. Mogli na raz zdobyć jakieś ogórkowe trofea. Ale Mistrzostwa Ligi i Pucharu Kraju oraz LM nigdy na raz nie zdobyli.

0

Piąty raz widzę dzisiaj ten żart na tej stronie xd

0

Bartomeu (president): "Bernardeschi rumours? We follow many players. Fiorentina are friends, he has a contract and does great in Serie A."

Bartomeu (president): "Inter president wants Messi? We want him to stay until he retires, so it's unlikely. I think it'll stay a dream."

Right back Douglas (25) and forward Sandro (20) are the first team players who are most likely to leave Barcelona in January. [md]

Bartomeu (president): "The negotiations on Alves' renewal were my toughest as president. As vice-president, those to sign Cesc." [md]

Bartomeu (president): "Neymar's renewal? To avoid distraction it'd be good to close the deal at end of season. We want him to retire here."

Barcelona will get 15% of transfer fee if Benfica sells former Barcelona B player Grimaldo before 2019, 10% when he's sold after that [rac1]

0

Bartomeu (president): "Pogba? Exceptional player, one of the best in the world. I admire him and his club. Many teams want him." [sky]

0

If everything goes as planned, Rafinha (knee) will start running at end of January. Could get medical green light at end of March. [sport]

1

Miałem dzisiaj piękny sen.
Sprzedaliśmy Douglasa, Adriano i Mathieu, a pozyskaliśmy Gayę, Coutinho i Laporte.
"They say that dreams come true" . Oby :)

0

w 2012 roku zawodnikiem mistrzostw był Iniesta.
To jego chyba najlepsze zawody w życiu.

0

No wiem, pytanie czy wróci.

0

Ale beka z tej sytuacji z Guardiola. Ciekawe jak się skonczy ta sytuacja.

3

Zasługuje na to. Chyba najbardziej niedoceniany zawodnik na świecie.

12

WnukOM.
Ludzie błagam XDDD uczcie się polskiego.

0


Szanujecie Budkę Suflera? :D jeden z fajniejszych kawałków moim zdaniem :)

0

Dokładnie tak to działa.

2

TK to w ogóle jakaś instytucja nie z mojej bajki. Miałaby jakikolwiek sens gdyby była całkowicie apolityczna, albo podciągnięta pod Sąd Najwyższy.

1

Wielu to znaczy około 80% społeczeństwa.

8

Cytując klasyka - "media głównego ścieku"

0

Jeżeli ktoś jest lewakiem, komunistą czy postkomunistą to określanie kogoś w taki sposób czemu miałoby być niestosowne?
Trzeba być bardzo mocno zaślepionym, żeby nie dostrzec tych wszystkich PRLowskich mord w sejmie, trybunałach, sądach, oraz aby dokonać jakiejkolwiek analizy.
Ale Polak nabijany w butelkę kupi wszystko, to co mówią tefałeny, polsaty, tvp czy inne republiki. Polak traci zdolność do własnego myśleniai analizowania sytuacji dookoła, bo został przyzwyczajony do pochłaniania tego co się mu pod ryj podstawi.

0

Dokładnie tak. To ich cyrk i ich małpy.

0

http://www.adamglaz.pl/images/ustawa-z-dnia-18-marca-1921.jpg
Powinno się przywrócić tą zasadę, dokonać lustracji i jeden problem byłby rozwiązany.

0

Według bojówek PiSu znaczny. Moim zdaniem niewielki. Natomiast postkomunizm jest określeniem raczej tego, że te same ryje są cały czas przy korycie z niewielkimi zmianami co przed Magdalenką.
Obecny rząd jest również demokratycznie wybrany, mają większość to robią co chcą.
Nie ma ustroju, czy opcji politycznej która dogodzi każdemu na świecie.
Na chwilę obecną wolę PiS od PO. Gdybym miał wybrać. Biografia poprzenich 8 lat jest bardzo zacna do PO. Afera za aferą, lizanie dupska Merkelowej i całej jewropejskiej świcie, brak jakiejkolwiek politycznej konsekwencji.
Można gadać do usranej śmierci na ten temat.

0

Oby tylko Neymar sobie wczoraj nie żartował z tym, że jest optymistą jeśli chodzi o nową umowę ;P

1

Napisalbym nawet że PiS to Jarosław

0

Kocham takie dyskusje. Facet napisał swoją opinie, to nagle zbiera sie grupa krzykaczy rzucajacych teksty "aaa gowno wiesz, nie zyles wtedy, jestes mlodym synkiem XDD" zamiast podac jakies swoje argumenty naprzeciw pierwszemu postami.
No ale taka jest mentalność Polaków, nikt nie moze miec swojego zdania bo zawsze znajdą się trolle które myślą że mają na wszystko wpływ. :D

0

To nie jest prawicowa Polska. PiS to socjaliści, co na wejściu skreśla z bycia prawicowym.

2

Dużo rozgotowanego ryżu z marchewką i surowym mięsem. Kaszy nie dawaj tak jak polecają bo szczeniaki tego nie trawią. Kupuj suszone ścięgna w sklepach zoologicznych, psy to uwielbiają. Możesz kupić suchą karmę, polecam eukanubę. Dobra karma.
Co więcej, nie dawać kości z obiadów. Mój golden 3 miesięczny wyrzygiwał fragment kości pół nocy. Kurczak :)
Blokować dostęp do śmietnika, nie dawać nic od siebie, tylko i wyłącznie miska. Tak jak powiedziałem, ryż, surowe mięso, sucha karma, smakołyki dla psa, ścięgna wysuszane.

2

Nie wiem czy wiecie, ale Black Sabbath ma mieć swój ostateczny koncert w Warszawie :)

4

Z kategorii "uprzejmie donoszę"
Przedwczoraj w godzinach popołudniowych, były problemy ze steamem. Ktoś coś zhackował i był megaproblem. Mianowicie, wszyscy zalogowani userzy - odświeżając swoje konta mieli nagły wgląd na przypadkowo wybrane osoby oraz... na ich konta bankowe wraz ze wszystkimi przelewami na konta steam.
Sprawdźcie stany swoich kont. Mój znajomy, który non stop gra, jest gamerem i wypieprza na steam wszystkie swoje pieniądze, stracił właśnie z konta steamowego 350 euro.
Oblukajcie. Dotyczy to tylko osob które przedwczoraj mniej więcej po południu byli zalogowani.

2

na siebie? 500 coś.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?