jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pies się rakiem nie zarazi na pstryk palcem od innego psa. Spokojnie. Poza tym, możesz zawsze się zapytać czy zwierzak ma poszczególne badania i szczepienia. :) Poza tym część postów na OLX to są profesjonalne hodowle, wystarczy trochę pogrzebać :) Masz tam zakładki na poszczególne rasy kotów. W opisie wszystko znajdzie sidzej :)
0
Jacy są weterani tej strony? Kto jest z Was jak długo? :D
0
Matematyka jest bardzo rozbudowanym i uniwersalnym kierunkiem. Ja bym nie podołał. Aczkolwiek jeśli kolega czuje, że da radę, to polecam.
1
Ale chyba masz rację. Walnę znowu koronę, obecny będzie tylko facebookowy :P
0
Polecam Ci na OLX wyszukać. Od zapierdzielania tego jest. I hodowli i prywatnych. Ja w ten sposób wziąłem goldena 7 tygodniowego (Bogusia) :D
Taniej, pewniej, wygodniej.
0
Zobaczymy co GenerałXavi wymysli :P Jeśli coś zacnego to zmienię na tamto :D
0
Twierdzisz, że korona jest ładniejsza ode mnie? :D Dzięki stary ! :D Zapamiętam Ci to :P
0
ooo dzięki :D Zaraz ustawię :D
0
Zmieniłem sobie avatar i jakoś tak dziwnie :P Nie ma już żółtej korony na białym tle :( nie mogę się przyzwyczaić :P
8
Przeczytales newsa? Xd Roberto nie jedzie.
7
Idź na administracje to zostaniesz adminem fcbarca.com.
0
http://transfery.info/84223,ponad-30-milionow-za-lkaya-gndoana
Gundogan w Turynie? Zbroją się na odejście Pogby? ;)
0
Czy ja wiem. Wątpię w transfer Pogby do Realu. Chciałbym żeby grał w Barcelonie. ;/ choć i tak wolę Verrattiego.
2
Ter Stegen, Aleix Vidal, Bartra and Adriano are expected to start the Copa game against Espanyol on Wednesday. #fcblive [sport]
Jeśli to prawda to fajnie. Turan też mógłby zadebiutować. :)
1
Oczywiście wczesniej wyrwać jaja.
Albo włożyć w płuca wolframowy rozgrzany do czerwoności pręt. Nie zginie od razu bo krew krzepnie, ale solidnie boleć powinno. :)
1
Co?
0
Bez przesady xd...
2
Ogladalem ostatnio. Ryjący beret film. Mega sztuka.
2
Tyczy się kogo? ;DD
0
Oglądałem. Klasyka gatunku
1
Nie znam. Zabieram sie za ogladanie. Dzięki mordo. :D
0
Znam na pamięć. :P
K-paxa oglądaliśmy jakos ostatnio.
7
Kara śmierci przez rozstrzelanie i wszystko w temacie. Polityka Multi-kulti doprowadzi nas do zagłady.
0
Macie jakies dobre filmy godne polecenia? Chcę coś z lubą obejrzec a nie mamy pomyslu. Moze byc sci-fi , akcji, komedia... Cokolwiek. Poratujcie. :P
0
Robert po prostu chrzci każda federacje jakimś wypadkiem. Malo kto jest tak odważny. :D
32
Wolę wyłożyć więcej kasy na Laporte. :) ten przynajmniej zna ligę hiszpańska i gra bądź co bądź regularnie.
2
Zidane poprowadzi Real do czerwca a potem załatwia jakieś duże nazwisko. Real to nie klub sportowy tylko klub marketingowy. A za Pereza to już w ogóle.
0
Montoya :D
0
do 2005 raczej.
0
To uczucie, gdy zorientujesz się, że la rambla jest całkowicie pochłonięta informacjami o Realu :P